Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to odkaz na torrenty :

tenhle je na osx86 pro intel :

http://thepiratebay.org/tor/3868389/Mac_OS_X_10.5_Leopard_%5BToH%5D-RC2_SSE3_SSE2_Intel_Only

a tenhle je pro amd i intel

http://thepiratebay.org/tor/3497330/Mac_OS_X_10.4.6_x86_Install_DVD_(JaS)

instaloval jsem to na obyc acera a jede to jedine mam problem ze nezna moji grafiku

odkaz na stranky projektu oxs86:

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja urcite ja :D

Heej ale ja sem jak uchylak...Porad na nej myslim...Uplne se tesim...Jeste ze me vcera kamos ve skole dupl na palec u nohy a musim byt povinne asi do patku doma :D Hahaha...Bude casu na hrani :D

jahodo kdyby jsi chtela klidne prijedu a zpusobim ti taky mensi uraz (dupnuti na palec?Neni to takova bolest ale proste musis byt v klidu :D )aby sis ho mohla co nejvic uzivat :D ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nevim jestli o teto strance vite ale je to celkem pekne ceske forum o iPhonu...

Na foru toho jeste sice moc neni ale neni tam toho zase tak malo ;)

Moc se me tam libi...Zde je stranka:

http://forum.iphone.cz/

myslim ze casem bude popularnejsi a popoularnejsi a stane se z neho vyborne forum ;)

Uvidime.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes me priveze kuryrni sluzba balicek v rozmezi 14:00-16:00 :twisted:

Ale NENAVIDIM Ceskou Postu!

Vcera jsem byl cely den doma (mam tu nohu v pr...).Ctu sio a a najednou slysim zvonek, vystartuju z postele celej nadrzenej (doslova) jak si prevezmu muj vysneny balicek.I pres bolavej prst jsem dobehl ke dverim (ani tu bolest jsem nevnimal :D ) a otevru......Nikdo nikde.....Uz jenom vidim jak ten hajzl naseda do auta a ojdizdi...Melem jsem se rozbrecel :D .Sel jsem do schranky jestli me tam neco nenechali a nic...Tak jsem sel na internet kde si sleduju svoji zasilku a tam napsany:

''Po neúspěšném pokusu o doručení byla zásilka dne 13.11.2007 uložena na poště 60010 - Brno 100 - adresát nebyl zastižen''

Tak jestli cekaji za dverma asi 8vterin to neni moc....

Dnes jsem volal na reklamace a samozrejme nikdo o nicem nevi tak jsem se na to vystval a objednal si jeste za 80kc kuryra abch nemusel jak blbec jezdit na druhej konec Brna.Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi me se lepi smual an paty LOL :D :(

Jak jsem psal mezi 14:00 az 16:00 me to meli dovizt...

Je 15:30 tak jsem tam volal...Rikal sem ty zensky ze se chci jen ujistit zda to dnes dovezou...Ona jen ''momenticek''...

A prej ''No mame tu problem...Ten ridic mel prave ted havarku jeste nevime zda to dnes dopravime''.Ja jen hmmm super a bude to vubec dnes?

Tak me prej zavolaji :D Hahaha...Snad ten ridic trpi OMG... :dozey:

Ale stejne si myslim ze si to vymyslela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn čp jak vysita....... ja jednou byl doma nemocnej a neco melo prijit a ani se neobtezovali to hledat a rovnou hodily do schranky takej ten papire.

Witek: ten je strasne velkej na mp3 prehravac kup new nano to je krasne malinky a ma i videa a 8gb staci

Jn, měl jsem Nano v ruce.. a je moc hezkej.. ale takle, když třeba koukam na filmy/serialy tak sebou taham PSP a Touch je proti němu prcek..

Lidi me se lepi smual an paty LOL :D :(

Jak jsem psal mezi 14:00 az 16:00 me to meli dovizt...

Je 15:30 tak jsem tam volal...Rikal sem ty zensky ze se chci jen ujistit zda to dnes dovezou...Ona jen ''momenticek''...

A prej ''No mame tu problem...Ten ridic mel prave ted havarku jeste nevime zda to dnes dopravime''.Ja jen hmmm super a bude to vubec dnes?

Tak me prej zavolaji :D Hahaha...Snad ten ridic trpi OMG... :dozey:

Ale stejne si myslim ze si to vymyslela...

OMG :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš říct že iPod Touch a iPhone má horší displey než PSP? :)

Né... tim myslim že když budu chtít koukat na filmy, poslouchat muziku, tak sebou už nemusim tahat "velký - těžký " PSP ale můžu mít iTouch, kterej je tenkej, má dobrej displej, a 16GB na moje files ;)

no itouch je o kousilinek mensi nez iphone to si radsi pockej at s tim uzes i volat a psat sms

.......čekat ? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu