Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

WIteKS:Slovo cekat taky neznam :dozey: .I kdyz jsem dal za iPhona 13 100kc tak i kdybych ho mohl mit treba za 3mesice za polovinu tak to ne... :D

Jinak lidi...Sen se stal skutecnosti...Mam iPhona :D Konecne po tydnu cekani!

Sice byli jeste dalsi problemi s kuryrem (ale to je jedno) ale mam ho :D

Sice me pri vybalovani hned spadl a mam na nem 2 mensi oderecky (LOL) ale neva :D Je naprsoto dokonalej...Prubezne sem napisu sve dojmy atd...Mozna i neco nafotim jestli me lenost nezmuze :D Mam ted dost povinnosti vite :( iPhone, Xbox360 mam dost prace no :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

WIteKS:Slovo cekat taky neznam :dozey: .I kdyz jsem dal za iPhona 13 100kc tak i kdybych ho mohl mit treba za 3mesice za polovinu tak to ne... :D

Jinak lidi...Sen se stal skutecnosti...Mam iPhona :D Konecne po tydnu cekani!

Sice byli jeste dalsi problemi s kuryrem (ale to je jedno) ale mam ho :D

Sice me pri vybalovani hned spadl a mam na nem 2 mensi oderecky (LOL) ale neva :D Je naprsoto dokonalej...Prubezne sem napisu sve dojmy atd...Mozna i neco nafotim jestli me lenost nezmuze :D Mam ted dost povinnosti vite :( iPhone, Xbox360 mam dost prace no :D :D

:) Kdo ho mel v ruce vi...(taky bych chtel mit takovy prijem jako ty v 15 :) )...je uplne super :) az na ten prohlizec :) Libi se mi zoomovani fotek preklapeni fotek jen natocenim :) kdo ho mel v ruce vi :) !:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WIteKS:Slovo cekat taky neznam :dozey: .I kdyz jsem dal za iPhona 13 100kc tak i kdybych ho mohl mit treba za 3mesice za polovinu tak to ne... :D

Jinak lidi...Sen se stal skutecnosti...Mam iPhona :D Konecne po tydnu cekani!

Sice byli jeste dalsi problemi s kuryrem (ale to je jedno) ale mam ho :D

Sice me pri vybalovani hned spadl a mam na nem 2 mensi oderecky (LOL) ale neva :D Je naprsoto dokonalej...Prubezne sem napisu sve dojmy atd...Mozna i neco nafotim jestli me lenost nezmuze :D Mam ted dost povinnosti vite :( iPhone, Xbox360 mam dost prace no :D :D

Tak seš první. Já už mám taky na iPodu 2 šrámy, ty mi udělala zase nabíječka. :-)

Až budu zejtra iPhona vybalovat, tag si musím dát teda bacha. :cheesygrin:

Podle sledování zásilky se dostaly dneska ty moje 2 kousky už do Čech a prošly celnicí. Zejtra doufám dorazej ... jeden prodávám a už na něj kupec čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dragunov: Nojo, tak můžem začít závidět...... emmmm igggrrmmmm........ ghhhh.......

- - - - - - - - - - - -

buddy: .... v čechách ?

to si nejsem jistej, ale spis to bude termin pro usa...rekl bych ze do evropy to prijde 2-3 mesice l8er

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co rikate na tohle?

http://cgi.ebay.com/APPLE-iPHONE-8GB-FULLY-SIM-UNLOCKED-NEW-WORKS-OVERSEAS_W0QQitemZ330186147579QQihZ014QQcategoryZ64355QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

prej je to odblokovany i overseas takze by to mohlo slapat itady aniz bych to musel unlockovat...co si o tom myslite? psal jsem tomu prodavajicimu ze bych to koupil tak do dvou tydnu klidne mimo ebay, ze si pristi tejden udelam ucet a paypal on rikal ze no problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahoda:No hele me se to stalo tak...jak je kolem iPodu i iPhonu pri koupi takova ta nalepka tak ona byla na tom hrozne prilepena...tak jsem zabral a najednou se to straaasne moc uvolnilo a spadlo na zem :( Ja jsem si uz rikal ze si pujdu podrezat zily :D Ale tak jede ok takze v poho :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co rikate na tohle?

http://cgi.ebay.com/APPLE-iPHONE-8GB-FULLY-SIM-UNLOCKED-NEW-WORKS-OVERSEAS_W0QQitemZ330186147579QQihZ014QQcategoryZ64355QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

prej je to odblokovany i overseas takze by to mohlo slapat itady aniz bych to musel unlockovat...co si o tom myslite? psal jsem tomu prodavajicimu ze bych to koupil tak do dvou tydnu klidne mimo ebay, ze si pristi tejden udelam ucet a paypal on rikal ze no problem

Mimo ebay mu pošleš peníze? To už taky ten iPhone nemusíš nikdy vidět. Přes ebay je to aspoň trochu hlídaný. Dělej ale jak uznaš za vhodný. Pak záleží, jak ti to pošle, každej ví, že se v Čechách strašně krade. :lol:

Jestli není lepší si ho pořídit u nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě přijel z Prahy ( Zličín ) .... samozřejmě jsem se zastavil i u iStylu :-)

Nejdřív jsem si vyzkoušel iPod classic ( 80GB black ). Neni špatnej, sice větší, ale zase 80GB. To je na mě ale zbytečně moc. Potom přišel na řadu Nano ( 8GB black ). To je parádní kousek, malá hračička. 8GB by mi na nějakou tu muziku stačilo.. Na videa mi příde dysplej dost malej..

No a nakonec.. jsem vzal do ruky iPod Touch. Poněvadž jsem viděl tolikrát všechny videa s iPhonem a iTouchem, tak jsem byl překvapenej o maličko míň, než kdybych třeba viděl jenom fotky.. ale i tak -> je to prostě úžasný :blink2: Sice jsem čekal že to tlačítko dole, nebude jakoby "vevnitř" ale spíš vystouplý, ale to vůbec nevadí. Taky jsem myslel že bude větší, ikdyž s Nanem to nejde srovnávat, stejně je menší než iPhon a když si vezmu jak velkej je dysplej, je ještě super tenkej, tak je o pěkný. Z ovládání jsem měl trohu strach, přece jenom, tlačítka ( wheel ) jsou tlačítka... Ale taky mě mile překvapil, a ikdyž hlasitost asi po slepu nezměním ( :D ) tak mi to vůbec neva...

Samozřejmě že jsem si ten 16Gb koupil :cheesygrin:

Teď ještě mam nějakou práci, zejtra jsem celej den na závodech, takže důkladně ho prozkoumám ( pokud chcete nafotím ) až v neděli..

- - - - - - - - -

Takže jahodo, Dragunove.. nějaký aplikace pro OS X ... ? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak sem slíbila, tag zde sou exkluzivní fotky.

Jeden mám úspěšně odblokovanej...Jailbreaking, activation, AppSnapp Installer, and unlocking. UF UF

1img0497vf9.jpg

můj bohatej stůl :-)

2img0490qk9.jpg

odkrytý iPhony (ještě v ochranným obalu)

3img0500ou9.jpg

společně s iPodem 160GB

4img0501be1.jpg

iPhony, iPod 6.Gr. 160GB, iPod 2.Gr. 10GB

5img0502og0.jpg

letošní nováčci jsou vedle sebe :cheesygrin:

6img0503yp4.jpg

trio od Applu

7img0504va7.jpg

hubeňouři vyfocený z boku (uprostřed iPhone)

8img0505lg6.jpg

vybalený příslušenství: dock, kabel USB2, nabíječka USA, sluchátka, hadřík na leštění :) a pár papírků s návodem

Můžete použít jako já nabíječku od iPoda.

9img0507ji4.jpg

a ted už zprovozněný iPhone a na něm brouzdání na YouTube...úžasný...jen se pokochojte :lol:

10img0510ov8.jpg

a poslední image s pořádným bavorákem. :D Po dotyku prstem se Vám objeví takovéto pěkné ovládání. Ti co používaj maca, tag to dobře znaj.

Snad se fotky budou líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahoda: no laska na prvni pohled :love::wohow::angle:, ten unlock je fakt hodne tezkej? mne rikal psp ze to je primitivni...

edit: odkad jsi to vlastne koupila? uz jsem zapomnel :D

Podle mého názoru to je těžký, malá chyba a zablokuješ ho.

Mám ho přímo z AppleStoru, takže od zdroje. Chci koupit ještě 2, ale ted už maj nejspíš předinstalovaný firmware 1.1.2. :cry:

Jeden sem už střelila a druhý si necháme. Žádnej problém s prodejem, kdybych jich měla 7, tak sou všechny rozebraný. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu