Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Jo jasny v americe zije miliony lidi 90% je tupych ale jejich zeme ma jednu z nejvyspelejsich ekonomik na svete....no hlavne ze ty ses dobrej a chytrej...na tvoje kecy se muze kazdej amik akorat tak vis co....

Coze prosim ? Jezis to je jedna perla za druhou. Jasne ja vim je to za vodou tak to tam musi byt notne lepsi.

Jen tak orientacni otazka byl jsi nekdy alespon na Slovensku ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za posledni rok jsem v praci poznal tak kolem 500 amiku takze myslim, ze mam z ceho vybirat.

To co tvrdis o 3G a HSDPA a dalsich novych protokolech jako UMTS atd. je naprosto scestna predstava a je videt, ze jsi nevytah paty z rodneho mesta. Volnych Wi-Fi slotu v evrope mimo CR je zatracene malo a vsude se za to tezce plati (zkusenost za posledni rok z 23 zemi evropy).

Jinak si predstav situaci ze jsi v cizine a pises domu SMS a je trosku rozdil, jestli zaplatis 20 kc za SMS nebo 40 kc jen protoze ze jsi napsal 161 ci 162 znaku misto 160.

Nebo naprosta jednoducha vec jako zaznam o poslednim hovoru a jeho delce je kde ? atd. atd.

Ale vysvetlovat to nekomu kdo nevola nebo jednou za tyden a posle 3 sms za mesic a jen si na telefonu ala ipod (jeste s konektorem sluchatek na pi..., kdyz ipod mel normalni) prehrava hudbu a frajeri s nim, je jak hazet hrach na zed.

Znas me lip nez ja sam sebe jak tak koukam....:roll: nevytahl paty z mesta toe dobrej vtip,byl jsem skoro po celym svete... v americe jsem byl 3x z toho jsem vetsinou potkal fajn lidi a neprisli mi teda tupi nevim kde pracujes... podle me kraviny jako videotelefonovani a HSDPA jsou na nic kdyz nechces platit tarif za internet ktery je docela drahy a tady vidis u nas nejsou hotspoty ale v americe je je jich o dost vic takze na to je iphone prave stavenej....s tim se u nej pocita...nerekl jsem ze iphone je dokonalej to s tim infem o hovoru to mas pravdu...neni to zivotne dulezity ale je to chyba...taktez konektor na sluchatka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coze prosim ? Jezis to je jedna perla za druhou. Jasne ja vim je to za vodou tak to tam musi byt notne lepsi.

Jen tak orientacni otazka byl jsi nekdy alespon na Slovensku ? :)

Jo na Slovensku asi jen jednou ale byl jsem 2x v Thajsku,cine v britanii v americe,kanade,v cely EU....no jediny misto kde jsem nebyl je rusko a japonsko z australii....neber to jako vytahovani ale kdyz me takhle srazis tim ze jsem nidke nebyl tak me stves...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naf, naf, hezky se hádáte. Nicméně se přikláním k JD, iphone není nic extra, rozhodně nevím proč jsou z toho tak všichni vedle když to v zásadě nic revolučního nepřináší. Ze svejch vlastních zkušeností můžu říct že itunes dokáží pořádně zadělat PC. Iphona bych nechtěl a ani o něm neuvažuju, nedokážu si předtavit jak třeba spocenou rukou píšu SMS na dotykovém displayi ani nechci vidět to jak musí být ten disp upatlaný.

2folty hans - Kdo dotykáč vyzkouší nechce nic jinýho? Já ho měl a už bych to nechtěl, je jistá skupina lidí co to využije nebo si s tím připadá víc důležitě, ale do terénu, SMS za chůze atd. je to nepraktické. Je to spíš pro ty co se přesouvají z auta do kanceláře a naopak. Jsem zastáncem symbianu, jsem na něj zvyklej a vyhovuje mi. Windows také není špatný ale je spíš pro kancelářskou práci. Každopádně maji tyhle OS velkej náskok a Iphone je nemůže dohnat natož aby je ohrozil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už updatovala na 1.1.2. Upozorňuji, že to je jen pro silné povahy. Velmi snadný návod se u mě proměnil na několikanásobné restore. :-) Jailbreak nefunguje totiž na každém systému.

Maličká chybka a můžete udělat z vašeho iPhonu hezkou cihlu. :-)

Je to prostě legrace.

Jelikož sem si iPhone sama aktivovala a hackla, nebyl pro mě už takový problém ho znovu oživit.

1.1.2 mi připadá skutečné o něco rychlejší v safari a každý to musí poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už updatovala na 1.1.2. Upozorňuji, že to je jen pro silné povahy. Velmi snadný návod se u mě proměnil na několikanásobné restore. :-) Jailbreak nefunguje totiž na každém systému.

Maličká chybka a můžete udělat z vašeho iPhonu hezkou cihlu. :-)

Je to prostě legrace.

Jelikož sem si iPhone sama aktivovala a hackla, nebyl pro mě už takový problém ho znovu oživit.

1.1.2 mi připadá skutečné o něco rychlejší v safari a každý to musí poznat.

Mluvíš jak kdyby jsi byla holka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už updatovala na 1.1.2. Upozorňuji, že to je jen pro silné povahy. Velmi snadný návod se u mě proměnil na několikanásobné restore. :-) Jailbreak nefunguje totiž na každém systému.

Maličká chybka a můžete udělat z vašeho iPhonu hezkou cihlu. :-)

Je to prostě legrace.

Jelikož sem si iPhone sama aktivovala a hackla, nebyl pro mě už takový problém ho znovu oživit.

1.1.2 mi připadá skutečné o něco rychlejší v safari a každý to musí poznat.

Ja s tim nemel zadny problemy hnedka na poprve. Jinak ta rychlost se ti nezda pridali na rychlosti sbernice takze tedka to jede 412/103 misto 400/100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znas me lip nez ja sam sebe jak tak koukam....:roll: nevytahl paty z mesta toe dobrej vtip,byl jsem skoro po celym svete... v americe jsem byl 3x z toho jsem vetsinou potkal fajn lidi a neprisli mi teda tupi nevim kde pracujes... podle me kraviny jako videotelefonovani a HSDPA jsou na nic kdyz nechces platit tarif za internet ktery je docela drahy a tady vidis u nas nejsou hotspoty ale v americe je je jich o dost vic takze na to je iphone prave stavenej....s tim se u nej pocita...nerekl jsem ze iphone je dokonalej to s tim infem o hovoru to mas pravdu...neni to zivotne dulezity ale je to chyba...taktez konektor na sluchatka...

Jedine jak je iPhone "dokonalej" muzeme povazovat pouze z hlediska internetu a ipodu jako telefon rozhodne ne. Neb jako telefon to ma zakladni nedostatky.

- nemoznost kopirovat cokoli z/na SIMkartu

- zadna podpora SIM tools

- SMS bez pocitani znaku

- nemoznost preposilani SMS ci uprava a nasledne odeslani

- pri vyberu adresata pri SMS neni moznost videt cislo

- nemoznost mazani jednotlivych SMS

- nemoznost prijimat SMS z cisel operatora (6 mistny cislo)

- stejne tak jako v adresari neni moznost videt cislo+jmeno

- zadne MMS

- zadna historie delky hovoru

- bluetooth pouze sluchatko

- specialni uzkej 3,5 jack pro sluchatka

- nemoznost vytvorit a pojmenovat playlist bez pocitace (coz neumi zadny ipod)

- mazani fotek v albumu pouze pres itunes (mimo fotek z fotaku)

- o nemoznosti vymeny baterie by se dalo pochybovat jak dlouho to vyrdzi ? (u ipodu uvadi 600 plnych nabiti = 2,5 roku) takze po pul roce po zaruce to umre ?

A to jsem urcite na neco zapomel. Jak uz jsem rekl je to pekny na hrani, ale na bezne pouzivani rozhodne ne.

Predpokladal jsem, ze tohle tema je o se podelit o zkusenosti s uzivanim, ale jak vidim tak byste si to meli prejmenovat na Chvala a med pjeji na New ipod a iphone a apple.

P.S.> Na to ze jsi byl jak tvrdis po celym svete mas teda dost uzkej rozhled i kdyz to spis bude tim vekem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- o nemoznosti vymeny baterie by se dalo pochybovat jak dlouho to vyrdzi ? (u ipodu uvadi 600 plnych nabiti = 2,5 roku) takze po pul roce po zaruce to umre ?

Už se prodává půl roku, tzn, že ty co si ho pořídili jako první, tak už ho maj mrtvej. :wohow:

Já mám iPoda z r. 2002 a mrtvej není, co ti na to říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg ty ses ale kopyto :wohow::wohow::wohow: :lol::lol::lol::lol:

... ty zase mluvis jak kdybys byl kluk :lol:

Wow no jestli je holka,tak jak mohla nebo mohl mluvit o nějaký DG copak na světě existuje holak která by měla v ČR iPhone,nebo ho dokonce uměla hacknout :-DJako bez urážky,ale mám dost :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine jak je iPhone "dokonalej" muzeme povazovat pouze z hlediska internetu a ipodu jako telefon rozhodne ne. Neb jako telefon to ma zakladni nedostatky.

- nemoznost kopirovat cokoli z/na SIMkartu

- zadna podpora SIM tools

- SMS bez pocitani znaku

- nemoznost preposilani SMS ci uprava a nasledne odeslani

- pri vyberu adresata pri SMS neni moznost videt cislo

- nemoznost mazani jednotlivych SMS

- nemoznost prijimat SMS z cisel operatora (6 mistny cislo)

- stejne tak jako v adresari neni moznost videt cislo+jmeno

- zadne MMS

- zadna historie delky hovoru

- bluetooth pouze sluchatko

- specialni uzkej 3,5 jack pro sluchatka

- nemoznost vytvorit a pojmenovat playlist bez pocitace (coz neumi zadny ipod)

- mazani fotek v albumu pouze pres itunes (mimo fotek z fotaku)

- o nemoznosti vymeny baterie by se dalo pochybovat jak dlouho to vyrdzi ? (u ipodu uvadi 600 plnych nabiti = 2,5 roku) takze po pul roce po zaruce to umre ?

A to jsem urcite na neco zapomel. Jak uz jsem rekl je to pekny na hrani, ale na bezne pouzivani rozhodne ne.

Predpokladal jsem, ze tohle tema je o se podelit o zkusenosti s uzivanim, ale jak vidim tak byste si to meli prejmenovat na Chvala a med pjeji na New ipod a iphone a apple.

P.S.> Na to ze jsi byl jak tvrdis po celym svete mas teda dost uzkej rozhled i kdyz to spis bude tim vekem ;)

OK,no muzu ti rict ze bych si Iphone taky nekoupil sice z jinych duvodu nez tvrdis ty (me by vadil reprak,fotak a bluetooth) ale i tak se mi libi...ale jako telefon je to mizerny to mas pravdu...myslim ze kdyz uz nekdo chce mit design jako iphone tak je lepsi Ipod Touch.... a nakej obyc mobil...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol jen že jsem takovou nikdy nepotkal,jinak nic nemám až na to že neexistují :-)Já tě měl za uplnýho borca v ČR :-)Já mám dost Jahůdko :-D

si myslíš že všechny holky uměj ovládat z elektroniky pračku, žehličku a sporák ??

jinak k topicu: iphone vypadá pěkně ale jak koukám tak moc funkcí nemá .. no to si spíš koupim normáln ipod a je to stokrát lepší

PS: nejsem holka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, co je na iPhonu tak chlapskýho, že by ho nemohly mít holky?

Bez pinďoura nefunguje? :cheesygrin:

To nevím iPhone nevlastním na něho teda nemám,odedneška mám iPod Touch a asi už deset hodin nemůžu přijít na to jak odtam vymazat hudbu co jsem tam dal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z itunes vymazes tu music a pak das sync ne ?

Tý jo no to jsi mě poradil tak vymazat jí všechnu umím taky,ale vymazat třeba jen jednu písničku to nevím jak udělat,škdoa že na iPod TOUCH :(Neni nějakej program abych se v něm pohybovla jak ve windosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu