Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Prosím tě, co je na iPhonu tak chlapskýho, že by ho nemohly mít holky?

Bez pinďoura nefunguje? :cheesygrin:

taky nechapu...:D

To nevím iPhone nevlastním na něho teda nemám,odedneška mám iPod Touch a asi už deset hodin nemůžu přijít na to jak odtam vymazat hudbu co jsem tam dal :(

ha-ha tady rikas jak holky nemeji nic s technikou a asam ani nesmazes hudbu :wohow::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky nechapu...:D

ha-ha tady rikas jak holky nemeji nic s technikou a asam ani nesmazes hudbu :wohow::cheesygrin:

Tak já jsem blbej o proti Jahůdce :-DJde mě o to že vy borci jste daleko chytřejší než všechny holky :)Jinak už se stím iPod Touchem (Tačem-Sráčem) trochu učím bohužel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky se potrebuju zeptat na neco o ipodu Touchi :D me by hlavne zajimalo jestli nejak jde udelat aby byl viditelny jako flash disk v tento pocitaci aby se s nim dalo manipulovat jinak nez pres itunes jestli to nejak jde...

jsem totiz kdesi cetl ze to nema nejaky ten diskflash nebo nejak tak a ze to nejde videt :( a kdyz to nejde videt tak ani ty ostatni programy nefungujou tak jestli je nejaky zpusob nebo jiny program jak to udelat...

PS: ten jailbreaker je riskantnejsi nez u PSP nebo min? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to vim ale sem prave cetl ze touch jediny tam cosi nema a nejde to tak slo by to nejak obejit? to itunes se mi zda celkem naprd program

EDIT: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=306414 tady pisou ze je u ipodu touch je to normalni ze tam nejde videt :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky se potrebuju zeptat na neco o ipodu Touchi :D me by hlavne zajimalo jestli nejak jde udelat aby byl viditelny jako flash disk v tento pocitaci aby se s nim dalo manipulovat jinak nez pres itunes jestli to nejak jde...

jsem totiz kdesi cetl ze to nema nejaky ten diskflash nebo nejak tak a ze to nejde videt :( a kdyz to nejde videt tak ani ty ostatni programy nefungujou tak jestli je nejaky zpusob nebo jiny program jak to udelat...

PS: ten jailbreaker je riskantnejsi nez u PSP nebo min? :D

Přesně tak to bych taky chtěl aby to bylo vidět jako Flash,navíc jsem zjistil že hudbu kterou si dáš do iPodu,iPhone,iPod Touch tak už nejde z něj nahrát do PC ASI což je dost blbý,navíc by mě zajímalo jak na iPod Touch si změnit pozadí jako třeba nějaký schémata a tak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chces smazat hudbu tak musis vsechno pres itunes... smazes to v knihovne a das aktualizovat... a hudba z "I"cka kopirovat jde, staci dat v pc zobrazit skryte slozky, pak jenom chvili hledat na vymenitelnym disku a mate to... problem je akorat ten ze ty pisnicky sou jinak prejmenovany, tak si s tim musite pohrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chces smazat hudbu tak musis vsechno pres itunes... smazes to v knihovne a das aktualizovat... a hudba z "I"cka kopirovat jde, staci dat v pc zobrazit skryte slozky, pak jenom chvili hledat na vymenitelnym disku a mate to... problem je akorat ten ze ty pisnicky sou jinak prejmenovany, tak si s tim musite pohrat

Ale já nechci smazat vše nebo tak chci prostě se v tom hrabat a mazat jak chci jak ve Flashi to jsme netušil že iTunes je takovej zvláštní,ale učím se :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty schemata jdou zmenit kdyz si tam das ten jailbreaker to vim ale chtel bych hlavne ten flash...

Mám tam FW 1.1.1 iTunes furt chce abych tam dal FW 1.1.2,jailbreaker tam chci dát společně s FW 1.1.2,ale nevím kde pak ty schémata vzít momentálně tam žádný schéma nemám je tam jen černo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem to jailbreaknul vsechno v klidu mam tam i customizovane menu, nejake ty aplikace a tak ale nevite jak se dela to SFTP nebo SSH? v ipodu uz mam to ssh zapnute a ono se zepry nejak pres to prenasi soubory nebo co nevite jak?

SSH slouží k tomu, abys ses připojil přes kabel do počítače. Pokud nejsi zrovna připojený, doporučuji to mít vyplé, šetříš pak baterii.

SSH se instaluje přímo s Jailbreakem 1.1.2. Jak spustíš aplikaci, musíš zaškrtnout políčko SSH a pak dát jailbreak, toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to vim ale sem prave cetl ze touch jediny tam cosi nema a nejde to tak slo by to nejak obejit? to itunes se mi zda celkem naprd program

EDIT: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=306414 tady pisou ze je u ipodu touch je to normalni ze tam nejde videt :(

[email=http://ecamm.com/mac/iphonedrive/]http://ecamm.com/mac/iphonedrive/[/email]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam vedle toho je aj touchcopy ktery je na Windows zkusim :) dik Jahodo :D

No nic moc furt to neni jak ve flashi,jinak jsme ještě nepochopil proč iPod touch je zablokovanej u iPhonu je to proto aby se tam nedali dát jiný simkarty,ale proč iPod touch stojí skoro deset tisíc kvuli funkcím různým,když na tom vlastně nejedou,na co je to vlastně má,proč to neumí sámo od sebe změnit menu obrázek a schéma když to dokáže tak proč to Apple má zablokovaný a proč to má teda tý funkce???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze apple nema rad konkurenci ;) nechteji s nikym jinym spolupracovat a aby na tom co nejvic vydelali museji mit blokovane funkce... treba hry... az si je pres i tunes koupis, tak ti pujdou... existujou ruzny fw treba na ipod, ja mam na ipodu fw tzv. Rockstar firmware, kterej neni oficialni a rozjedu na nem treba Dooma 2, nebo Maria... chce si s tim jen trochu pohrat a pujde ti vsechno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze apple nema rad konkurenci ;) nechteji s nikym jinym spolupracovat a aby na tom co nejvic vydelali museji mit blokovane funkce... treba hry... az si je pres i tunes koupis, tak ti pujdou... existujou ruzny fw treba na ipod, ja mam na ipodu fw tzv. Rockstar firmware, kterej neni oficialni a rozjedu na nem treba Dooma 2, nebo Maria... chce si s tim jen trochu pohrat a pujde ti vsechno ;)

Jenomže já myslím že iPod Touch nic nevydrží a že se mě po*ere,proto ho nechci hackovat zvlášť kvuli Mariu jelikož mám ještě PSP a tak chtěl jsem si jen iPod touch trochu zkrášlit ikony,menu,schémata a třeba bych chtěl aji nějakou funkci jako je třeba že stím zatřesete a oni se vám prohází ikony,ale to umí asi jen iPhone :(

Viz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže já myslím že iPod Touch nic nevydrží a že se mě po*ere,proto ho nechci hackovat zvlášť kvuli Mariu jelikož mám ještě PSP a tak chtěl jsem si jen iPod touch trochu zkrášlit ikony,menu,schémata a třeba bych chtěl aji nějakou funkci jako je třeba že stím zatřesete a oni se vám prohází ikony,ale to umí asi jen iPhone :(

Viz.

no tak já sem dostal iTouch k vánocům ... nejdřív sem na to koukal jak pět na šest ... nepobíral jsem, co to kurva je, pak jsem trochu googlil a včera sem ho jailbreaknul .... uplně napohodu, teď tam mam maila, google earth, rss, icq

fakt. super věcička ..., ale bez netu a jailbreaku bych se nehnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já sem dostal iTouch k vánocům ... nejdřív sem na to koukal jak pět na šest ... nepobíral jsem, co to kurva je, pak jsem trochu googlil a včera sem ho jailbreaknul .... uplně napohodu, teď tam mam maila, google earth, rss, icq

fakt. super věcička ..., ale bez netu a jailbreaku bych se nehnul

Jenže já to asi nezvládnu Hacknout sám s jakým návodem jsi to dělala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu