Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

hele, poradte (nejlip jahoda xD) dycky kdyz si ipoda pripojim tak se me to pta jestli chci svyho ipoda updatnout na 1.1 FW, zatim davam storno, co mi radite vy? ptam se tedy jestli ma FW 1.1 nejaky nevyhody nebo neco tak co by me melo od updatu odradit jo a jeste me napadala jedna vec: taky to po me chce registraci ipoda, mam to udelat? k cemu to je dobry? dik very much ;)

Tady si přečti chyby 1.1 FW a rozhodni se sám, jestli updatnout.

http://www.macblog.sk/ipod/bug-v-update-1-1-ipodu-classic-piper-jaffray-ocakava-nove-ipody-s-wi-fi-itunes-druhy-najoblubenejsi-prehravac-1027.html

Já se neregistruju, tady u nás to je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady si přečti chyby 1.1 FW a rozhodni se sám, jestli updatnout.

http://www.macblog.sk/ipod/bug-v-update-1-1-ipodu-classic-piper-jaffray-ocakava-nove-ipody-s-wi-fi-itunes-druhy-najoblubenejsi-prehravac-1027.html

Já se neregistruju, tady u nás to je k ničemu.

dik moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se též přidávám mezi majitele ipodu :) snad v pondělí by mi měl přijít ipod nano 4 Gb .... pro ,,inteligenty" 4 Gb pro moje účely bohatě stačí, písničky stejně měnim dokola pač mě nebaví půl roku poslouchat jednu a tu samou, takže sám budu rád, když zaplnim tuto pamět ( i když návštěvní dny Šimka a Grossmana to jistí :lol: ) ..... může mi někdo říct, jak dokážete zaplnit 160-ti gigovýho classica pouze písničkama? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady si přečti chyby 1.1 FW a rozhodni se sám, jestli updatnout.

http://www.macblog.sk/ipod/bug-v-update-1-1-ipodu-classic-piper-jaffray-ocakava-nove-ipody-s-wi-fi-itunes-druhy-najoblubenejsi-prehravac-1027.html

Já se neregistruju, tady u nás to je k ničemu.

tak jsem si to precetl, ale je tam napsano ze to buguje pro classica, myslis ze mi to bude delat i u myho nana?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se též přidávám mezi majitele ipodu :) snad v pondělí by mi měl přijít ipod nano 4 Gb .... pro ,,inteligenty" 4 Gb pro moje účely bohatě stačí, písničky stejně měnim dokola pač mě nebaví půl roku poslouchat jednu a tu samou, takže sám budu rád, když zaplnim tuto pamět ( i když návštěvní dny Šimka a Grossmana to jistí :lol: ) ..... může mi někdo říct, jak dokážete zaplnit 160-ti gigovýho classica pouze písničkama? :lol:

Třeba tím, že si do něj ukládám svoje vlastní CD v Apple Lossless formátu. Jedna deska má pak cca 300MB. Shitový MP3 nesnášim. :D

Dále ti pak zbyde místo třeba na videa, ale hlavně nemusíš neustále nahrávat a mazat a to je na classiku nádhera. Přidáš si nový alba a neřešíš, zda se ti tam vejdou nebo ne. Dřív si musel měnit každý CD v přehrávači, dnes už stačí koupit iPod a ňáký slušný bedýnky a máš vystaráno.

S takovou kapacitou do budoucna nemusím řešit nákup novýho iPoda. Ty s 4GB nanem budeš brzo kupovat novej, kapacita ti nebude stačit. Všechno se zvětšuje a paměti obzvlášt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 16GB iphony budou uz s 1.1.3 fw co?? .... kdyby byli s 1.1.2 a ty ted pises o soft. uprave tak by to bylo super a nemusel bych se skoro namahat :) ...

16GB jde také odbloknout, jeden příspěvek na cizím foru to potvrzuje.

Musí být už jailbreaknutý ... zatím sem nikde nenašla návod.

!!! Už vím jak nato. Zkusila sem objednat přes AppleStore iPhony 16GB, jestli mi budou akceptovat německou kreditku, no uvidíme.

Umí tady neštak někdo dovézt z Ameriky neodbloknutý za dobrý peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahodo?? za kolik v prepoctu s nakladama si koupil jeden kousek?? 16GB ??

cena v dolarech + DPH + zaplacení ZS (zásliková služba) + doprava do Čech.

Spočítáno to nemám, ale rozhodně je to nejlevnější možnost nákupu iPhona, ovšem pokud si ho umíš sám odblokovat.

U nás se prodávaj 16GB tak od 15 tisíc vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena v dolarech + DPH + zaplacení ZS (zásliková služba) + doprava do Čech.

Spočítáno to nemám, ale rozhodně je to nejlevnější možnost nákupu iPhona, ovšem pokud si ho umíš sám odblokovat.

U nás se prodávaj 16GB tak od 15 tisíc vejš.

oni to posilaji na zasilkovou sluzbu? myslel jsem ze tam uz se to neposila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni to posilaji na zasilkovou sluzbu? myslel jsem ze tam uz se to neposila...

Jo šířej se fámy, viděla sem jich dost. Pravdou je a to mi můžeš věřit, že zásilková služba zrušila pouze asistovaný nákup iPhonů. T.j., že za tebe zaplatí americkou kreditkou. Tím, že lze nakoupit 5ks je jasné, že tudle službu musela zrušit. Mě tam pouze příjde balíček, který mi přepošlou domů, iPhony jsem si platila sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplatí se koupit iPod Touch ?

Mám zájem o tu 8GB, víc pro mě nemá ani cenu.

Našel jsem ho za slušnou cenu - 7000 Kč.

Stačí mi na kvalitní posloucháni MP3, možná nějaký video atd.

Taky se mi tam dost líbí to wifi připojení. Jsou na to nějaký hry/aplikace ?

Když nalepím na displey fólii, bude dotykový ovládání fungovat normálně ? A jak je to se zárukou, někde jsem četl, že je jen rok.

Díky za odpovědi, kdyby jste ho měl někdo možnost sehnat levnějš, nebo si ho objednával třeba z USA, tak mi dejte vědět, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplatí se koupit iPod Touch ?

Mám zájem o tu 8GB, víc pro mě nemá ani cenu.

Našel jsem ho za slušnou cenu - 7000 Kč.

Stačí mi na kvalitní posloucháni MP3, možná nějaký video atd.

Taky se mi tam dost líbí to wifi připojení. Jsou na to nějaký hry/aplikace ?

Když nalepím na displey fólii, bude dotykový ovládání fungovat normálně ? A jak je to se zárukou, někde jsem četl, že je jen rok.

Díky za odpovědi, kdyby jste ho měl někdo možnost sehnat levnějš, nebo si ho objednával třeba z USA, tak mi dejte vědět, díky.

no jestli to chceš jen na mp3/mp4m tak nevim - tohle je spíš už takový pda.

po jailbreaku(odblokování - to zvládne snad každá lama) se dostaneš k 3rd party aplikacím ... a je jich pořádnej výběr

...mrkni na appleiphoneschool.com ... je tam přehgled aplikací i se screenshotama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplatí se koupit iPod Touch ?

Mám zájem o tu 8GB, víc pro mě nemá ani cenu.

Našel jsem ho za slušnou cenu - 7000 Kč.

Stačí mi na kvalitní posloucháni MP3, možná nějaký video atd.

Taky se mi tam dost líbí to wifi připojení. Jsou na to nějaký hry/aplikace ?

Když nalepím na displey fólii, bude dotykový ovládání fungovat normálně ? A jak je to se zárukou, někde jsem četl, že je jen rok.

Díky za odpovědi, kdyby jste ho měl někdo možnost sehnat levnějš, nebo si ho objednával třeba z USA, tak mi dejte vědět, díky.

No 8GB na Mp3 přehrávač popřípadě Mp4 je dost málo,kvalitní poslech to jo,ale iPod Touch se jako Mp3 přehrávač moc používat nedá,pokaždý když chceš změnit písničku tak ho musíš vytáhnout odemknout a přeladit což je v zimě dosti zdlouhavý proces,i když se dá koupit dálkové ovládání tak za 1000Kč bych řekl,záruka je 2 roky,ale já mám tenhle iPod od vánoc a už je v dosti nefunkčním stavu určitě ho budu brzy reklamovat.Pro změnu zase je fakt že pokud ptořebuješ Wifi tak ti nezbývá nic jinýho než iPod Touch nebo iPhone,ale já osobně to wifi nijak extra nepotřebuji je dobrý jen na net když seš v nějaké hospodě a chceš se podívat na e-mail,protože co se týče aplikací tak jsou to takový směšný blbosti jak na mobil to už je lepší iPod Nano a PSP.Cena iPod Touch 8GB za 7000 je poměrně velmi slušná,ale musíš počítat s krytem který je na to potřeba něco kolem 500 až 800Kč plus folie na kterou ses ptal to bude tak 100Kč,z folii to bude fungovat naprosto stejně,ale s displejem z takového skla neni foliie nijak potřebná chromoví spodek iPodu je hned dodřená,ale displej se mi nepodařilo škrábnout ani žiletkou.Já osobně doporučuji iPod Classic 80GB,nebo Notebook.Jelikož dotykový displej moc nefunguje.Z mé skušenosti se iPod Touch kupovat nevyplatí sámotného mě to mrzí že nemám iPod Classic,který jsem chtěl,ale dostal jsem iPod Touch (S*áč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu