Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nevim co vzít ? Classic nebo Touch ? Možná bych si připlatil i na 16GB Touch, ale jak psal McPrask, že to dotykový ovládání je na nic, tak nevim. Dotykovým displeyům jsem nikdy moc nevěřil, ale vypadá to opravdu pěkně.

Radši bych ale ten Touch (Wifi, aplikace, dotyk. displey), prostě má větší využití, Classic mi připadá jako běžná MP3/MP4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim co vzít ? Classic nebo Touch ? Možná bych si připlatil i na 16GB Touch, ale jak psal McPrask, že to dotykový ovládání je na nic, tak nevim. Dotykovým displeyům jsem nikdy moc nevěřil, ale vypadá to opravdu pěkně.

Radši bych ale ten Touch (Wifi, aplikace, dotyk. displey), prostě má větší využití, Classic mi připadá jako běžná MP3/MP4...

nevim, jak ostatní, ale u mě funguje dotukovej displey na jedničku - to je fakt paráda.

je ale fakt, že by to chtělo pár tlačítek - třeba hlasitost - takhle musim vytáhnout z kapsy, 2x zmačknout tlačítko(nemusim odemykat, jak každej píše, ale zas takovej rozdíl to neni :) ) a hned můžu přeskočit na další skladbu nebo změnit hlasitost.

s folií fakt počítej dopředu a dobrý by bylo i nějaký pouzdro.

takže jestli chceš něco jako pda s mp3jkou, tak do toho běž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco nie ? Je to potiahnute sklom a to len tak lahko neposkrabes :) Na display ipodu touch foliu proste netreba. Aj na youtube je jedno video kde tade ide aj s ihlou,klucmi,... a nic

nj ale na zadni stranu potrebujes jeste vic nez na mobil tu jsem mel par dni bez folie, nikde jsem to nepokladal jenom na obal ale stejne tam mam par skrabancu... tak tam mam folii akorat na zadni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco nie ? Je to potiahnute sklom a to len tak lahko neposkrabes :) Na display ipodu touch foliu proste netreba. Aj na youtube je jedno video kde tade ide aj s ihlou,klucmi,... a nic

není potřeba ... ja tam mam škrábanec....

měl jsem ipod v kapse u tašky a neuvědomil jsem si to a hodil tam i klíče ... jelikož mam kapsu celkem velkou, tak klíče stihli nabrat trochu rychlost a asi to bylo:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do něj asi půjdu. S pouzdrem počítám dopředu, přeci to není nejlevnější vecička :). Bral bych asi nějaký silikonový, máte s nim někdo zkušenost ?

Asi bych si koupil i fólii na displey.

Ještě taky nevím jestli 8GB nebo 16GB. :) Jestli se vyplatí připlatit za více paměti, která určitě není na škodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to sice je, je dobre ze nabizi hodne novych zajimavych veci ale podruhe bych si ho asi nekoupil :) ostatni jo ale ten itouch schazi 2 celkem hlavni veci... vsechno je s nim na dlouho a hlavne ten disk use (mass storage) ktery jsem myslel ze se hned hackne kdyz na ostatnich ipodech je ale vypada to ze ne takze se musi do neho chodit pres FTP ktere je pomale a zdlouhave... skoda no apple ma jeste co pilovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co mam vzít radši ? :) iPod Touch nebo Classic ?

Spíš bych bral ale Touch. A stačí 8GB nebo je to málo ? :) (MP3, pár videí, obrázků, aplikací...)

Máte někdo zkušenost s nějakým pouzdrem na iPod Touch ? Já bych si vzal asi silikonový, mi připadalo tak nejlepší..

Jinak jsem ho našel na Pixmanii (8GB) za 6500 Kč, což je celkem slušná cena, 16GB 9000 Kč. 16GB mi připadá už dost drahý, asi vemu ten 8GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej, že si zkoušel Touche škrábat žiletkou? To seš bouchač.

No vyděl jsem to na tomhle vydeu:

http://youtube.com/watch?v=kzbxpSwDetk

A zkusil jsem to velmi lehce a fakt se nic nestalo stejně jako jsem to skusil na mých hodinkách od Nixon a nic se nestalo stejný sklo nějaký minerální,slídový,diamantový možná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co mam vzít radši ? :) iPod Touch nebo Classic ?

Spíš bych bral ale Touch. A stačí 8GB nebo je to málo ? :) (MP3, pár videí, obrázků, aplikací...)

Máte někdo zkušenost s nějakým pouzdrem na iPod Touch ? Já bych si vzal asi silikonový, mi připadalo tak nejlepší..

Jinak jsem ho našel na Pixmanii (8GB) za 6500 Kč, což je celkem slušná cena, 16GB 9000 Kč. 16GB mi připadá už dost drahý, asi vemu ten 8GB.

Z Pixmanie to seš docela borec když pomyslím na reklamaci ke které určitě dojde.Pixmanie je levný obchod ovšem z Anglie tuším.Jinak co se týče obalů tak silikon jsem okamžitě rozedřel i když furt to chránilo iPod tak už to vypadalo strašně kdekoliv jsem to vytahl vypadalo to jako Mp3 přehrávač za stovku a ono když už to dáš do toho novýho silikonovýho pouzdra tak iPod už vůbec nevypadá dobře co se týče celýho vzhledu.Já mám momentálně tenhle a jsme sním velice spokojen

http://www.pixmania.cz/cz/cz/638387/art/griffin/pouzdro-reflect-pro-ipod.html

v Brně v iStyle (odtam mám i iPod touch) stojí 799Kč a a dáš do něho iPod a jde pořád vydět ze zadu i z boku a je krásnej v tom obalu je tam i poutko aby sis to mohl dát na pásek,ale dá se to odepnout a pouzdro je hned skladnější a iPod to trochu zvětší šířkou,ale i tak to vůbec nevadí jelikož iPod sám o sobě je tenkej.Jestli se tí zdá iPod Classic jako obyčejná Mp3,Mp4 tak to tak skutečně neni jeho zvuk,výběr ekvalizérů,hlasitost,ovládání,HDD s velkou kapacitou a hlavně rychlost a načtení všeho možnýho co se týče potom funkce Cover Flow se nedá srovnávat s Mp3/Mp4 přehrávačema osobně je to docelá zábavné když si jdu kupovat k iPodu sluchátka do obchodu a borec po mě si jde kupovat Mp4 přehrávač levnější než já sluchátka.No a iPod Touch má dotykovým displejem opravdu něco do sebe i senzory kterým se obrázky a Cover Flow menu samo otáčí,ale to je zábavné jak pro tebe tak pro lidi kolem tebe tak první dva týdny.Nechápu jak ti co mají iPhone vůbec může ten displej fungovat když si představím jak ten displej musí být zatěžován když je to mobil a Mp3/Mp4 tak to už je vážně něco tomu mýmu displeji dávám tak ještě nanejvýš 4 měsíce to znamená půl roku fungování no ještě že jsme to kupoval v Brně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi.

Ohledně tý reklamace. iPod můžeš reklamovat v jakékoliv pobočce ne ? Měl by stačit záruční list + doklad o koupi. Pobočky iPodu (takové ty ''stánky'') tu v Plzni máme taky, ale je to tam mnohem dražší.. Můžu mít z Pixmanie 16GB za cenu 8GB v pobočce iPodu...

Jinak stačí těch 8GB paměti ? Vejde se tam toho dost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jestli ti muzu doporucit kup si rovnou 16, popripade 32GB at toho pak pozdeji nelitujes ze mas tak malou pamet ;) cenove to tak rozdilne neni

jj , souhlasim .... když už si pořizuješ takovejhle stroj, tak si ho asi pořizuješ na dýl než na pár měsíců a časem by ti přestalo 8gb stačit

...paměti neni nikdy dost

já mam 16gb a zatim mam hodně velký rezervy - teď mam asi 1gb volnýho, ale hodil jsem tam půlky první řady heroes, páč se mi to nechtělo vypalovat na dvd :D tak proto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi.

Ohledně tý reklamace. iPod můžeš reklamovat v jakékoliv pobočce ne ? Měl by stačit záruční list + doklad o koupi. Pobočky iPodu (takové ty ''stánky'') tu v Plzni máme taky, ale je to tam mnohem dražší.. Můžu mít z Pixmanie 16GB za cenu 8GB v pobočce iPodu...

Jinak stačí těch 8GB paměti ? Vejde se tam toho dost ?

To nevím,ale je to možný.Jinak já mám 8GB a o dedne kdy jsem ho dostla ho mám plný,mám tam 52 (833 písniček) CD Albumů,Dva díly Simpsonových a 177 Fotek.Ale měl jsem tam jeden celej film a 50 Albumů,prostě to máš furt plný a pak musíš hudbu přemazávat,ale každej to zabere nějak jinak,já totiž počítal se 160Gb HDD.

Díky za odpovědi.

Ohledně tý reklamace. iPod můžeš reklamovat v jakékoliv pobočce ne ? Měl by stačit záruční list + doklad o koupi. Pobočky iPodu (takové ty ''stánky'') tu v Plzni máme taky, ale je to tam mnohem dražší.. Můžu mít z Pixmanie 16GB za cenu 8GB v pobočce iPodu...

Jinak stačí těch 8GB paměti ? Vejde se tam toho dost ?

Ale teď jsem si všiml tvého popisu pokud máš PSP nevím na co ptořebuješ ještě WIFI na iPodu,a pokud máš na PSP 8Gb kartu tak je fakt že na ní se ti vleze dost her,ale iPod neumí jen ubohé formáty Mp3,ale mnohme kvalitnější a větší formáty a co se týče videi formát Mp4 v iPodu tak je dosti velký na to že to má tak malí rozlišení tak to stejně zabírá víc než film pro PC dejme tomu že AVI pro PC má 700Mb a Mp4 pro iPod má 1400Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evilsto - mas iphone odblokovanej??

Co prinasi 1.1.4 novyho? Jo a nevite kdyz si sam koupim IPHONA v UK tak mi daji zarucak a bude platit i tady ?? Wow diky za odpovedi...

Tady ti platit nebude, jelikož se zde oficiálně neprodávaj. Na přenosný věci dává Apple 1 rok mezinárodní záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi koupim aspoň ten 16GB Touch, nebo ještě líp ten 32GB.

Budu si ho kupovat asi tak za 2 měsíce, ještě snad něco našetřim a možná by ho mohli i slevit...

Jinak jsem našel prodejce, kterej chce za 8GB Touch 4300 Kč, 32GB za 7500 Kč. Úplně nový, ale bohužel bez záruky. (Nechal by tak cca 2 měsíce na odzkoušení) Nevím jestli do toho jít, je to lákavá nabídka, ale zas hlavně u dotykovýho displeye je podle mě záruka celkem potřebná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi koupim aspoň ten 16GB Touch, nebo ještě líp ten 32GB.

Budu si ho kupovat asi tak za 2 měsíce, ještě snad něco našetřim a možná by ho mohli i slevit...

Jinak jsem našel prodejce, kterej chce za 8GB Touch 4300 Kč, 32GB za 7500 Kč. Úplně nový, ale bohužel bez záruky. (Nechal by tak cca 2 měsíce na odzkoušení) Nevím jestli do toho jít, je to lákavá nabídka, ale zas hlavně u dotykovýho displeye je podle mě záruka celkem potřebná..

Takovou nabidku jsi nasel nekde na aukru, ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi koupim aspoň ten 16GB Touch, nebo ještě líp ten 32GB.

Budu si ho kupovat asi tak za 2 měsíce, ještě snad něco našetřim a možná by ho mohli i slevit...

Jinak jsem našel prodejce, kterej chce za 8GB Touch 4300 Kč, 32GB za 7500 Kč. Úplně nový, ale bohužel bez záruky. (Nechal by tak cca 2 měsíce na odzkoušení) Nevím jestli do toho jít, je to lákavá nabídka, ale zas hlavně u dotykovýho displeye je podle mě záruka celkem potřebná..

To vůbec neni lákavá nabídka když si vezmu že bych si koupil věc minimálně jak píšeš za 4300Kč a měl jí půl roku a pak jí mohl vyhodit tak to neni lákavý.

Jinak iPod a vše od Applu asi těžko zlevnijou když prakticky stojí několik let furt stejně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu