Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jn vemu ho radši normálně přes Pixmanii. Ještě nevim jakou velikost, podle toho kolik bude money.

8GB - 6500 Kč, 16GB 9500 Kč, 32GB 10500 Kč.

+ Určitě nějaký pouzdro.

Pak mi musíš říct jak si řešil reklamaci když je to z pixmanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ? Tady někdo myslím psal, že má s Pixmanii dobré zkušenosti...

Jahoda tuším...

Podle mě je to úplně jedno kde to koupíš, v oficiální prodejně Apple by ti to měli vzít na reklamaci bezproblémů - za předložení záručního listu + dokladu o koupi... Popř. to odešleš poštou přímo na Pixmanii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ? Tady někdo myslím psal, že má s Pixmanii dobré zkušenosti...

Jahoda tuším...

Podle mě je to úplně jedno kde to koupíš, v oficiální prodejně Apple by ti to měli vzít na reklamaci bezproblémů - za předložení záručního listu + dokladu o koupi... Popř. to odešleš poštou přímo na Pixmanii.

Přesně tak. Už sem to tu psala, že na přenosný věci má apple mezinárodní záruku 1 rok. Můžeš jí uplatnit, kde chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Už sem to tu psala, že na přenosný věci má apple mezinárodní záruku 1 rok. Můžeš jí uplatnit, kde chceš.

Ale jeden rok je pro mě málo to si rači ten tácek dva připlatím abych měl dva a nemusel to posílat do Pixmanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Pixmánie je jen rok záruky ? Nemělo by být (skoro) na všechno elektro záruka 2 roky ? To je divný, není ten 1 rok záruky jen mezinárodní a když to koupíš v elektru ve svý zemi tak 2 roky ?

Napsali to dobre :) ty sis to spatne prebral :D :)... Pix dva roky a zaruka dva roky byt nemusi! :)...1 rok je mezinarodni->muzes uplatit ve kterekoliv zemi kde ma sit ta znacka ;)...A dva roky v tom obchode odkud ji mas a ktera ti tu zaruku vystavi! ;)...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na každej výrobek Apple máš mezinárodní záruku 1 rok. (Tzn. stačí dojít do pobočky Applu někde v ČR)

Jinak iPhone jde odblokovat, nevím jestli všechny verze FW, ale myslím že teď už jo.

Na aukru máš plno prodejců, stačí se podívat na jejich hodnocení, přečíst si popis atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si radsi objednav z ebay ze an aukru je dost drahy to na oficialjnim obchoodu je levnejsi ma nekdo nejake zkusensoti s ebay ?poradte mi tam nejakeho prodejce

Ehm..tak mi ukaz nejakej obchod kde ti stoji Iphone 8Gb kolem 13 000 a min :) .......

U ebaye je riziko prodejce - treba FAKE iphone napr Ziphone :) atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde menší info o iPhonu z CeBITu:

iPhone dostal Apple do TOP10 listu

Apple se stal jedním z deseti nejlepších světových výrobců mobilních telefonů v roce 2007 i přesto, že se jeho produkt iPhone na trh dostal teprve v červnu uplynulého roku.

Ve Spojených státech byl iPhone představen ještě v průběhu minulého léta a i pak byl v závěru roku 2007 k dostání pouze ve třech dalších krajinách – Velké Británii, Německu a Francii. Trhu s mobilními telefony nadále vládne finská společnost Nokia, která se suverénně drží na první příčce tohoto žebříčku s podílem 40.4%. S poměrně vysokým odstupem pak následuje společnost Samsung se svými 13.4 procenty.

iphone-hed.png

Firma Research in Motion (RIM), která vyrábí smartphone Blackberry, obsadila šestou pozici v seznamu TOP10 s podílem 1.2% na tomto trhu. Dodavatel levných řešení ZTE, který se soustředí zejména na prodej mobilních telefonů do rozvojových zemí, obsadil sedmou pozici žebříčku. iPhone od společnosti Apple s podílem 0.6% se umístil na (zatím) poslední pozici deseti největších světových prodejců mobilních telefonů.

zdroj: PCTuning.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar : chci si koupit iPhone proto mam otazky ...

1. Je wifi o hodne lepsi (dosah) nez na psp ?zkousel jsem na iToucovi a bylo to o hodne lepsi tak doufam ze jo..

2.Kdyz neni iPhone odblokovanej jde normalne pouzivat ostatni funkce ?

1. Nesmírně lepší !!! Na iPhonu vše nastavíš rychle a v pohodě. Mě to na PSP třeba nejde, furt mi to hlásí DNS chybu.

2. Odblokování na volání je nyní velice jednoduchý na 1.1.3 a 1.1.4, ale pozor nyní čtu life o SDK a bude FW 2.0.

Bez odblokování iPhone použít nemůžeš, pořád ti to bude hlásit aktivaci u AT&T.

Na použití všech funkcí kromě volání je jailbreak, ale je to také odblokovací soft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak nemohli byste mi poradit PLS jak iPhone sehnat ...?pres ebay nechci (bojim se ) ,aukro se mi taky moc nelibi a sice ceny + doprava + to ze to vetsina nema doma ale objednava to...tak kde koupit ?

electropunker : psal 13000 a míň :D .. jinak ja nasel ,zkus seznam.cz / zbozi- iphone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam iPhone a nic lepsiho se nikdy nemnel , :) takovejch aplikaci , ovladani , moznosti , kvalita prehravani videa z iPhonu a TV ...no proste *BEST*

idefix zajed si do USA nebo Kanady , nebo najdi nekoho kdo ti ho tam koupi , cracknuti po precteni nekolika tutorialech zvladnes , a CZ myslim ze taky / i Phone se cracka aby sli CZ operatori a kdys neni odblokovany tak to je jako iPod

- nefunguje ti volani ,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu