Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Nechte mi taky někdo jedno poslat :)

Na kolik to vyjde? S poštou......u nás si to za pětikilo nechám odbloknout....

Odblokni si to sám, nikdy to nebylo lehčí. Ušetříš pětikilo.

Nebo přijed za mnou, já ti to zadáčo, odbloknu.

http://www.ziphone.org/

http://ijailbreak.com/

Ted je 16GB iPhone nedostatkový zboží, z AppleStoru se čeká více než týden na odesílání !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

iPhona vam sezenu i s odblokovanim a CZ kolem 11 ooo až 13 ooo kc ... :)

na Aukru jsou teď nejlevnější za 9800 i s dopravou....ale není to moc hodnověrný zdroj....nemá žádný hodnocení.....tak buď počkám, nebo za 10900 jsou už z ověřených zdrojů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odblokni si to sám, nikdy to nebylo lehčí. Ušetříš pětikilo.

Nebo přijed za mnou, já ti to zadáčo, odbloknu.

http://www.ziphone.org/

http://ijailbreak.com/

Ted je 16GB iPhone nedostatkový zboží, z AppleStoru se čeká více než týden na odesílání !!!

a ten ziphone je vsechno? jenom to spustim pak? odblokuje to 1.1.4? potrebuju i ten jailbreak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se už čtrnáct dní rozmejšlím co koupit.....

Iphone

Samsung 520 Armani

LG KU990 Viewty

SE W960i

každej má něco pro a proti....Armani je nejhezčí.............. SE nejlepší...........

LG má 5Mpix a Iphone je prostě bomba....tak nevím...................furt nad tím bádám....já si nedávno koupil Motorola Rizr Z8 ale prodal jsem ho páč byl problém přehrát MP3 v lepší kvalitě.......takže tak deset hodin denně zkoumám jakej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se už čtrnáct dní rozmejšlím co koupit.....

Iphone

Samsung 520 Armani

LG KU990 Viewty

SE W960i

každej má něco pro a proti....Armani je nejhezčí.............. SE nejlepší...........

LG má 5Mpix a Iphone je prostě bomba....tak nevím...................furt nad tím bádám....já si nedávno koupil Motorola Rizr Z8 ale prodal jsem ho páč byl problém přehrát MP3 v lepší kvalitě.......takže tak deset hodin denně zkoumám jakej :)

bral bych iPhone, mozna proto ze ty ostatni znacky nemam moc v lasce ale nvm posledni dobou se mi ani nezamlouvaji modely od nokie (btw ted mam 6230:D) iPhone ma spoustu prednosti a ten plnohodnotnej prohlizec safari, to nema zadnej telefon aspon an to prohlizeni netu je neprekonatelnej...vlastne jeste ten prehravac hudby je taky best

btw napada me, co rikate kdybych to tady prejmenoval na iTopic ? :P tamto je starej nazev, kterej jsem dal kdyz jsem se chtel zeptat na novou generaci...ani me nenapadlo jak to tu bude oblibeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se už čtrnáct dní rozmejšlím co koupit.....

Iphone

Samsung 520 Armani

LG KU990 Viewty

SE W960i

každej má něco pro a proti....Armani je nejhezčí.............. SE nejlepší...........

LG má 5Mpix a Iphone je prostě bomba....tak nevím...................furt nad tím bádám....já si nedávno koupil Motorola Rizr Z8 ale prodal jsem ho páč byl problém přehrát MP3 v lepší kvalitě.......takže tak deset hodin denně zkoumám jakej :)

Ber SE W960i nebo Iphone,SE ma lepsi funkce lepsi fotak iphone zas display...zalezi co chces LG a Samsung sou spis stylovky a na tyhle dva moc nemaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber SE W960i nebo Iphone,SE ma lepsi funkce lepsi fotak iphone zas display...zalezi co chces LG a Samsung sou spis stylovky a na tyhle dva moc nemaj...

vím.....chci stylovku....což je i Iphone.....SE je nejnabušenější.....když jsem kupoval svůj první mobil Siemens S6, tak to byl jedinej přístroj co se dal sehnat a nemusel jsem si vybírat :)....takhle je toho moc a já nevím co bych....už znám pomalu nazpaměť technické specifikace všech mobilů, jak je furt studuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím.....chci stylovku....což je i Iphone.....SE je nejnabušenější.....když jsem kupoval svůj první mobil Siemens S6, tak to byl jedinej přístroj co se dal sehnat a nemusel jsem si vybírat :)....takhle je toho moc a já nevím co bych....už znám pomalu nazpaměť technické specifikace všech mobilů, jak je furt studuju :)

W960i je taky stylovka a moc lidi ji nema..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mi taky stava..mam prvni genereaci ipodu nano a mel sem problem : preskakovali samy pisnicky a obrazky albumu byly taky prehazeny..sem jsem na reklamaci..a dali jen master reset..a hovno :D ...a ted mi to dela to co tobe...jenze tak 2x do roka..mi to nevadi staci pockat na vybiti a pak nabit..pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu