Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

tak mi právě zamrz ipod nano.....je stále zapnutej, svítí, ale nejde s tim nic dělat....tak jedině počkat až se ten krám americkej vybije.... :roll:

Jj nic novyho nehcat vybit no jinak moje nano uz je celkem skoseny display poskrabanej jak svin promackly telo urazeny rohy a jeste ten plast co drzi konektor do kompu mi praska.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

teď jsem se dočetl, že Iphone neumí A2DP.....je to pravda????????............já mám super Sonyericssoňácký BT sluchátka a představa, že budu muset mít drát od ucha do kapsy mě odrazuje..................takže kvůli takový hovadině nebudu asi kupovat Iphona......

CITACE Z JEDNOHO FORA

. Pokud bych nepotreboval GPS (nebo bych slevil z naroku a koupil si TomTom ONE ci jine) a nevadilo by mi ze iPhone nema A2DP tak bych si ho poridil - a) se mi libi jeho design b) jeho jednoduchost a rychlost by me zajiste taky okouzlila. Muzete mi leckdo vynadat ze nezastavam radikalne ani Apple ani WM …, ale uprimne receno, kdyz

A JINÉHO FORA

Iphone A2DP neumí, takže je logické, že se musí pro poslech hudby připojovat kabelem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau... chci si koupit iphone a asi za 14 dni jede tata do ameriky tak sem premejslel ze by mi ho tam mohl koupit a privezt. Na kolik me to vyjde kdyz to koupi v apple storu? Je to vyhodnejsi nez koupit ho tady? Potrebuju vedet nejaky vyhody koupeni iphonu v usa. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se dočetl, že Iphone neumí A2DP.....je to pravda????????............já mám super Sonyericssoňácký BT sluchátka a představa, že budu muset mít drát od ucha do kapsy mě odrazuje..................takže kvůli takový hovadině nebudu asi kupovat Iphona......

CITACE Z JEDNOHO FORA

. Pokud bych nepotreboval GPS (nebo bych slevil z naroku a koupil si TomTom ONE ci jine) a nevadilo by mi ze iPhone nema A2DP tak bych si ho poridil - a) se mi libi jeho design b) jeho jednoduchost a rychlost by me zajiste taky okouzlila. Muzete mi leckdo vynadat ze nezastavam radikalne ani Apple ani WM …, ale uprimne receno, kdyz

A JINÉHO FORA

Iphone A2DP neumí, takže je logické, že se musí pro poslech hudby připojovat kabelem

A2DP samozrejme umi....akorat nemui posilat soubory pes BT :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau... chci si koupit iphone a asi za 14 dni jede fotr do ameriky tak sem premejslel ze by mi ho tam mohl koupit a privezt. Na kolik me to vyjde kdyz to koupi v apple storu? Je to vyhodnejsi nez koupit ho tady? Potrebuju vedet nejaky vyhody koupeni iphonu v usa, abych ho ukecal. Dik

iPhone se prodává jen na kreditku a to americkou i v kamenném obchodě.

tak mi právě zamrz ipod nano.....je stále zapnutej, svítí, ale nejde s tim nic dělat....tak jedině počkat až se ten krám americkej vybije.... :roll:

Tvrdej reset to vyřeší.

1. Toggle the hold switch on and off

2. Press and then hold the Menu and Select buttons at the same time until the Apple logo appears

Kdybys měl classic, tag to by ses načekal než se vybije. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me zamrzne vzdycky, kdyz je chladno a ten iPod mam studenej a pustim hend nakou pisnicku.. musim cekat az se uplne vymlati baterka a pak ho napojit na kabel

Udělej restore, todle ti to dělat nemůže. Mně se to nikdy u iPodu nestalo.

tak jde koupit iphone v americe v apple storu za mezinarodni kreditku???

Mezinárodní myslíš vydanou v Čechách, jako máme my všichni? Nejde, ale zkusit to můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

will: bude to znit divne jak tu kazdej blazni po iphonech ale ja ti radim nekupuj o vim ze mi tu bude kazdej nadavat ale nevim proc si moji zkusenost nechavt pro sebe. Takze: je to strasne jednoduchej mobil jak uz nekdo vystizne napsal pro "blby" amiky, ma to jen jednoduchy funkce a jiny funkce jako napr vyuziti BT a fotak .... sou nedotazeny jestli ti nebude vadit umatlanej displej a taky sms se v autobude pisou pekn blbe protoze se to pse vetsinou obouruc a tim padem psani sms taky nic moc, telefonova- tam nic zkazit nejde, foto-bez blesku kvalita fotek taky za moc nestoji a muj P1i foti mnohem lepe, dotykove ovl- na jednicku super vyresene, design- taky dobrej aůe zas takovej skvost to zase taky neni nejdriv jsme si rikal jakej to bude super mobil ale po mesici me omrzel a nevylepsily to ani pridavne aplikace ani hry . moje rada: kup SE W960i kdyby nebyl tak drahej tak ho koupim ale ty penize jsou pro me moc velky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

will: bude to znit divne jak tu kazdej blazni po iphonech ale ja ti radim nekupuj o vim ze mi tu bude kazdej nadavat ale nevim proc si moji zkusenost nechavt pro sebe. Takze: je to strasne jednoduchej mobil jak uz nekdo vystizne napsal pro "blby" amiky, ma to jen jednoduchy funkce a jiny funkce jako napr vyuziti BT a fotak .... sou nedotazeny jestli ti nebude vadit umatlanej displej a taky sms se v autobude pisou pekn blbe protoze se to pse vetsinou obouruc a tim padem psani sms taky nic moc, telefonova- tam nic zkazit nejde, foto-bez blesku kvalita fotek taky za moc nestoji a muj P1i foti mnohem lepe, dotykove ovl- na jednicku super vyresene, design- taky dobrej aůe zas takovej skvost to zase taky neni nejdriv jsme si rikal jakej to bude super mobil ale po mesici me omrzel a nevylepsily to ani pridavne aplikace ani hry . moje rada: kup SE W960i kdyby nebyl tak drahej tak ho koupim ale ty penize jsou pro me moc velky

JJ to je pravda je to jednoduchej mobil a funkce ve kterych ma vynikat v podstate vynika (VIDEO,HUDBA,FOTO,INTERNET WI-FI) jinak fotak na hovno,telefonovani a sms ma ale nic navic zadny autofocusy,nataceni videa,dorucenky,nastaveni fotaku,bluetooth posilani,HSPDA,3G,videovolani...nic z toho nema a pres to stoji okolo 10 000 a pro cechy este vic...jenze lidi ho kupujou protoze sou uz "prezrany" tech symbianovejch nokii a tupejch softwaru typu Samsung nebo WIN mobile ktery sou rok od roku stejny. Jestli se ti nechce nak experimentovat vem ten W960i ten je fakt v pohode...aspon se trochu lisi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám oznamuji, že všechny balíky (balíčky) vypravené ze Zásilkové služby končí na celnici. Mně tam nyní už vysí druhý balík.

Špatným popisem to není a náhoda už také ne.

Mám to potvrzené i mailem od pí. Anny:

je uplne jedno, na jakou adresu a s jakym popisem byste si ho nechal poslat, protoze celnice zacala zadrzovat vsechny zasilky z nasi adresy ze San Franciska, je toho plne forum.

http://www.diskuzniforum.com/forum/showthread.php?t=209

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu