Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Jak dlouho vam (kteri mate iPhone) vydrzi baterie?

3-4 dny jen sms a obcas telefon pri zapnutem wifi

3-4 dny sms,telefon naka hudba obcas video (pri flight modu) a vypnute wifi

me vydrzi tak 2-3 dny posloucham hudbu tak pulhodku denne videa vzdycky vecer tak 80minut zaple wifi telefon,sms...celkem hodne pouzivanï..

jinak baterka se da setrit docela dobre staci vypnout wifi a kdyz nepotrebujes telefonni cast a zapnes flight mode mel by vydrzet stejne jako Itouch...da se ale vytriskat baterka i za 4 hodky kdyz ses na netu s wifi treba na ICQ do toho poslouchas hudbu z repra a obcas ti nekdo vola :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Potvrzeno: 3G iPhone přijde do Česka na Vánoce

Podle dnešního vydání Hospodářských novin by měl dlouho očekávaný fenomén mezi mobilními telefony Apple iPhone dorazit na český trh ještě před letošními Vánocemi. Vypadá to, že dotykový zázrak od Applu jako první z operátorů nabídne T-Mobile, a to dokonce ve verzi podporující sítě 3G. Přesnější datum uvedení závisí pouze na tom, kdy se vývojářům podaří do telefonu implementovat modul pro sítě třetí generace.

Marketingový ředitel T-Mobilu Petr Dvořák pro HN uvedl: „Apple se momentálně zaměřuje plně na vývoj 3G modelu, protože se z trhu ozývá, že původní model je pomalý. Spouštění v dalších zemích je tak zastaveno."

Uvedené informace jsme si proto ihned nechali potvrdit na tiskovém oddělení T-Mobilu. Vedoucí týmu externí komunikace Jitka Pacolová nám sdělila: „Momentálně vám nemohu říct nic nového, mohu ale potvrdit informace, které uvedl náš marketingový ředitel Petr Dvořák. Skutečně bychom na český trh velice rádi přinesli iPhone. V nejbližší době to nebude, ale rádi bychom stihli předvánoční trh, v současnosti probíhají jednání.“

Na rozdíl od jiných zemí ale v České republice nemá žádný z operátorů na prodej iPhonu exkuzivitu, proto můžeme teoreticky čekat jablečný telefon i v nabídkách konkurence. Marketingový manažer Vodafonu Michal Janda však v nedávném rozhovoru pro MobilManii naznačil, že operátor s iPhonem nepočítá: „Distribuční podmínky výrobce jsou nastavené takovým způsobem, že o zařazení iPhonu neuvažujeme.“

V úvahu přichází ještě náš třetí operátor O2, o vyjádření jsme požádali Vlastimila Sršně, ředitele pro vztahy s médii: „Kdo bude v ČR prodávat iPhone je na rozhodnutí společnosti Apple. O menších trzích jako je ten český zatím rozhodnuto nebylo, v první fázi se Apple v Evropě soustředí na největší trhy jako je britský nebo německý. Právě O2 UK se stalo výhradním distributorem pro iPhone pro Velkou Británii.”

iPhone pro Evropu z Česka?

Hospodářské noviny navíc uvádějí, že nový iPhone 3G by se mohl dokonce vyrábět v Česku. Podle listu uzavřel Apple dohodu s taiwanským výrobcem Hon-Hai Precision, v Česku známým pod značkou Foxconn. Ten provozuje na našem území několik továren, v nichž se kromě jiného vyrábějí komponenty pro další produkt Applu – počítače iMac. Evropský 3G iPhone by tak mohl sjíždět z výrobních pásů v Kutné Hoře nebo Pardubicích. O definitivním místu výroby by se mělo rozhodnout během následujících dvou měsíců.

zdroj: zive.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jinak tedka v momente vam pisu z MacBook (cerna verze), kde jsem si pomoci programu nahral i Windows a v pohode jedu jak na Mac tak i na windows, jak je Mac opravdu hodne vypracovany. Spousteni systemu Mac je asi 5x rychlejsi, jediny - je ze zatvrdli windowsak jako ja je prechod na Mac opravdovi orisek a proto mam v nem i ten windows ;D. Jinak doporucuju si vzit ten Mac z ameriky. Je to levnejsi nez si tady brat nejakej normalni windows :D. GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec taky rozhodl pro iPhone (místo původního Touche), počkám tak do konce roku, jestli už jsem příjde a za kolik tak bude, očekávám, že nejlevnější nebude. Tímto jsem se vás chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenost s http://www.shipito.com/ ? iPhone by tam vyšel na slušnou cenu. Píšou tam, že je ale cena bez cla. Nevíte kolik by tak případně činilo ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no clo se na iphone nevstahuje. To co budes platit je DPH a to činí 19%. něco kolem 1400 u 8GB verze. Pak také je ošklivé když se ti iphonek třeba na měsíc zasekne u celníků:D. No wailet, iphone jako takový je zatím průměrný přístroj s nádherným designem, skvělým displayem a vyrovná se spoustě mda. Jenže pokud IP odblokuješ a nahraváš 3rd soft, tak je IP mnohem lepší a cenově přijatelný něž jakákoliv z těchto obrovských humus MDA věcí. Prostě dokud jsi nic od apple neměl tak neposoudíš. Teď mám objednaný do sbírky i apple mackbook pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tedka v momente vam pisu z MacBook (cerna verze), kde jsem si pomoci programu nahral i Windows a v pohode jedu jak na Mac tak i na windows, jak je Mac opravdu hodne vypracovany. Spousteni systemu Mac je asi 5x rychlejsi, jediny - je ze zatvrdli windowsak jako ja je prechod na Mac opravdovi orisek a proto mam v nem i ten windows ;D. Jinak doporucuju si vzit ten Mac z ameriky. Je to levnejsi nez si tady brat nejakej normalni windows :D. GL

takze to mas pres bootcamp? mozna blba otazka, ale ty windowsy pres bootcamp museji byt legalni (crackly), ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec taky rozhodl pro iPhone (místo původního Touche), počkám tak do konce roku, jestli už jsem příjde a za kolik tak bude, očekávám, že nejlevnější nebude. Tímto jsem se vás chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenost s http://www.shipito.com/ ? iPhone by tam vyšel na slušnou cenu. Píšou tam, že je ale cena bez cla. Nevíte kolik by tak případně činilo ? Díky

Nevim ale clo je hodne, me posledne vzali 10% !!!! a to nebyla elektronika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No wailet, iphone jako takový je zatím průměrný přístroj s nádherným designem, skvělým displayem a vyrovná se spoustě mda. Jenže pokud IP odblokuješ a nahraváš 3rd soft, tak je IP mnohem lepší a cenově přijatelný něž jakákoliv z těchto obrovských humus MDA věcí. Prostě dokud jsi nic od apple neměl tak neposoudíš. Teď mám objednaný do sbírky i apple mackbook pro.

zase dalsi clovek, co neumi cist...:roll:

Design je urcite lepsi nez MDA a displej ma jako dryhy MDA, ale co např na genialni baterka? A hl. , kolik je 3rd aplikaci na iP a kolik na WMka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našetřil jsem si na ipod touch ,ale otec mi ho nechce dovolit :dozey: říká že je to blbost.. co mám pls říct že to umí ? on totiž vždy řekne že to umí i psp :roll:

Tak jsme na tom stejne penize budu mit nasetreny ale tatka rika ze psp umi uplne stejne veci a ze je to dalsi blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Kastan: prostě mu řekni, že šetříš ty .. ne on, no a pak to prostě kup - vůbec se neptej(to je nejlepší ... však on to nějak vstřebe/zpracuje). Měl jsem podobnou situaci s koupí mobilu - pak sem to prostě koupil a bylo to :D

... jinak taky toho mojeho otce občas nechápu ... když sem šetřil na psp, tak řikal, jaká to je blbost - a pak mi dali psp k vánocům - ale furt ofrňoval nos :D .... a minulý vánice jsem dostal iTouch(což je vlastně psp bez games a s dytokovym).

jinak iTouch je dobrá věcička .... zvlášť po jailbreaku, ale asi bych byl radši za normál. 2gb mp3jku(kterou jsem na vánoce chtěl) ... takhle se furt akorát bojim, že to ztratim, pustim na zem - prostě další starost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu