Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Ajo promiň tý jo tak něni lepší překopírovat to CD přečte to normálně Audio ten Ipod?

Tady máš celé specifikace:

http://www.apple.com/ipodclassic/specs.html

AiFF to umí samozřejmě také, ale proč zbytečně nahrávat cd 1:1, dyž to de i bezztratově, ale to už at si vybere každej sám. Převedený to máš v itunes za chviličku, je to naprosto stejná rychlost jako bys to kopíroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A takovej dotaz jak Ipod hraje ve sluchátkách?O proti třeba PSP nebo Mp3 přehrávači za 3500Kč?

Velkej rozdíl je v tom, že v iPodu můžeš poslouchat hudbu v maximální kvalitě AiFF nebo Apple Lossless, to v těhle levnejch hračičkách rozhodně nemůžeš. MP3 se nedaj vůbec s tímto porovnávat, je to běs a hrůza.

Pak záleží jak máš kvalitní sluchátka. Ty nejdrážší špunty SHURE se daj koupit třeba za 15 tisíc...tam z okolí neuslyšíš vůbec nic...to je ovšem venku docela nebezpečný.

Hodně lidí si kupuje Sennheiser CX300, já si vybrala podobný typ od AKG. Cenově jsou do 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velkej rozdíl je v tom, že v iPodu můžeš poslouchat hudbu v maximální kvalitě AiFF nebo Apple Lossless, to v těhle levnejch hračičkách rozhodně nemůžeš. MP3 se nedaj vůbec s tímto porovnávat, je to běs a hrůza.

Pak záleží jak máš kvalitní sluchátka. Ty nejdrážší špunty SHURE se daj koupit třeba za 15 tisíc...tam z okolí neuslyšíš vůbec nic...to je ovšem venku docela nebezpečný.

Hodně lidí si kupuje Sennheiser CX300, já si vybrala podobný typ od AKG. Cenově jsou do 1500,-

nebo u soan se prodavaj kvalitni sluchatka taky se spuntama ktery by nemel nic propuustit, mozna si je koupim, radsi bych co se sluchatek tyce dal na sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPod ma ten nejdokonalejsi zvuk co jsem slysel ;)

jj to verim, jsou to taky vlastne prvni iniciatori osobnich hudebnich prehravacu s pameti vubec. (myslimze mp3ky vznikly na jejich zaklade)

mno a taky apple je hodne kvalitni firma co se veskereho hardawru tyce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden dotaz: Udávaná doba hraní audia je 40hodin u 160gb verze - nakolik je tohle pravdivé? Vlastní zkušenost je jaká? Ale po pravdě, bez žádných preferencí v ipoda..

Zatím sem ještě nenabíjela, do prodeje se dostává už přednabitej.

Většinou ta výdrž bývá o maličko menší, ale při takovéhle výdrži je mi to vcelku jedno. Pokud nemáš nabíječku, stačí připojit iPoda k počítači a automaticky se dobíjí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to seš uplně vedle, mp3 tu byly dávno před ipodem, ipod zvnikl na podkladu napsteru. viz. dokument iPod Revolution, nedávno ho dávali na discavery

Ani první iMacy neuměly pořádně přehrávat mp3, to přišlo až s druhou generací iMaců...

A víš jak vůbec první iMac vypadal?

Todle, co píšeš je věc softwaru a ne iMaca. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci na PC nevím ani kam se mě ta hudba ukládá a jak to mám tam uložit a asi po hodině jsem se naučil dělat s Cover Flow a chtěl bych si to do Ipoda už nachystat předem a kterej z těch formátu je nejlepší ACC nebo AIFF???

Hudba se ti ukláda dle nastavení v Preferencích. Stejně tak tam nastavíš kvalitu převodu atd. Kvalita je od nejlepšího: AIFF, Apple Lossless, AAC, MP3.

AAC jsem používala do starého iPoda, ten neuměl Apple Lossless, moc to nedoporučuju, převod z cd trvá docela dlouho. Je to formát pro toho, kdo má malou kapacitu iPoda, kvalita je mnohem lepčí než mp3. iTunes Store prodává hudbu v AAC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hudba se ti ukláda dle nastavení v Preferencích. Stejně tak tam nastavíš kvalitu převodu atd. Kvalita je od nejlepšího: AIFF, Apple Lossless, AAC, MP3.

AAC jsem používala do starého iPoda, ten neuměl Apple Lossless, moc to nedoporučuju, převod z cd trvá docela dlouho. Je to formát pro toho, kdo má malou kapacitu iPoda, kvalita je mnohem lepčí než mp3. iTunes Store prodává hudbu v AAC.

A jde když mám v Pc MP3 převést do AIFF???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh další dotaz diť to v tom AIFF zabírá jedno CD 600MB ty bláho tomu se říká formát můj počítač to nestíhá stihne takovej formát vůbec Ipod nebo se čeká dvě minuty než se jedna písnička načte?Zatím jsem přišel jak udělat z WMA ten formát AIFF a taky jak to udělat aby formát AIFF tam ponechal čísla písniček,ale furt nevím jak udělat z Mp3 AIFF!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš, že by to iPod podporoval, kdyby to nedokázal přečíst? Jinak to tvoje převáděví audio ormátů je padlí na hlavu! Proč by někdo potřeboval převádět kompřesní formát na bezestátovej?? Myslíš, že to bude hrát líp?

Mnu já převádím Mp3 do AIFF bude to hrát líp aspoň doufám když to má desetkrát tolik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to bde hrát líp tak bych tě nominoval na Mobelovu cenu. Empétrojky maj malej objem, protože ořezávaj to co normální lidský ucho nesliší, AIFF to nedělá, jen překonvertuje CDDA do digitálního souboru i s tím co neslyšíš. Chápeš co tím chci říct? Že ti to bude krát stejně. Jen místo 80 MB ti to bude zabýrat 800 MB, prptože když převedeš ořezanou skladbu (mp3) do AIFF tak se tam ty ořezaný frekvence nepřičarujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu