Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.73 na 3.55


ferr0

Recommended Posts

Na každém fóru by jsi dostal zhruba stejnou odpověď. Než se zeptáš, je opravdu dobré si ho trochu pročíst. Když nenajdeš odpověď, napsat otázku do nějakého existující ho tématu. Teprve když žádné vhodné téma není, založit nové. A hlavně nelhat (třeba stylem: Četl jsem tu všechno a nic tu není), lidé zde nejsou hloupí a zhruba vědí, co tu už padlo, případně to sami psali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sa budem pytat kto tu je k smiechu a koho post tu stoji za h.vno tak vas hosi (radek1993 a neeo) budem kontaktovat....

Pery-----vdaka za normalnu odpoved a sorry necitlal som to tu vsetko...myslim ze o tom forum je....pytat sa....dik pery

Nemáš zač, ale oni tady kluci mají taky pravdu já si třeba před tím než jsem založil post četl 3 hodiny o Jailbreaku a až pak se se zeptal ono to není jen tak když se o to chceš zajímat. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sa budem pytat kto tu je k smiechu a koho post tu stoji za h.vno tak vas hosi (radek1993 a neeo) budem kontaktovat....

Pery-----vdaka za normalnu odpoved a sorry necitlal som to tu vsetko...myslim ze o tom forum je....pytat sa....dik pery

Aspoň neklam. Nečítal si nič inak by si nenapísal taký post. Ale kľudne sem píš máš na to právo, ale priprav sa na to, že tvoje vlákno dlhú životnosť mať nebude. Skôr ti ho admin zavrie lebo základné pravidla si lenivý prečítať vid. post od Nanaki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu