Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Slim Final Fantasy Limited Edition


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

záruka je zbytečnoust, kterou sem nikdy nevyužil......

presne :) Kazdopadne o sve psp se bojim min kdyz ho mam pojistene.. :D Takze kdyby mi spadlo z a jeste ho prejel traktor...mam narok na nove.. :D ;) Coz je vyhoda oproti zaruce.. :D:bash: :arrow: Zaruka je tedy v 70%zbytecnost a nevyuzijete ji :P A nebo vas poslou domu ze neumite davat UMD hry do UMD mehcaniky a porot nejede.. :D ;)

Jinak tekene gratuluji KRASNY SBERATELSKY KOUSEK :P :)....:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

Posílám nějaký obrázky (kvalita není nic moc - foceno s SE990i). Na obrázku je i moje PSP white, který mám už 2,5roku a je z Japonska (bylo s fw2.0). Po celou dobu jede bez závad (musím zaklepat). Po téhle zkušenosti se nebojím koupit další "železo" z Japonska.

Mimochodem ten bundle pack je z www.superufo.com za 318USD + poštovný cca 50USD. Z těch prodejců na ebay jsem neměl dobrej pocit (nevím proč, normálně tam nakupuju).

P.S.: Dle mýho soudu by bylo nejlepší tu bundle verzi strčit na 10let do skříně (pokud možno nerozbalený) a pak to prodat. Ale kašlu na to a hraju.:cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, konečně vidim to White FAT PSP s průhlednejma tlačítkama :D

Jinak, myslel jsem že jediná možnost jak koupit u nás je přes ebay... :blink2:

Nejsem příznivcem tuningu konzolí, ale s průhlednejma tlačítkama jsem si prostě nemohl pomoct... Kdysi jsem viděl nějakou fotku z presentace Sony a od tý doby jsem věděl, že to hrozně chci.

Koupit se dá odkudkoliv, chce to jen rychlou a spolehlivou platbu (třeba PayPal). Akorát mě štve, že se nedají kupovat PSP jap. věci z www.play-asia.com, do EU prostě některý zboží (hlavně to zajímavý) neposílaj :cry:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem příznivcem tuningu konzolí, ale s průhlednejma tlačítkama jsem si prostě nemohl pomoct... Kdysi jsem viděl nějakou fotku z presentace Sony a od tý doby jsem věděl, že to hrozně chci.

Koupit se dá odkudkoliv, chce to jen rychlou a spolehlivou platbu (třeba PayPal). Akorát mě štve, že se nedají kupovat PSP jap. věci z www.play-asia.com, do EU prostě některý zboží (hlavně to zajímavý) neposílaj :cry:.

To jo no, na play-asia maj dost cool věcičky...

Přesně... Kdyby to tak bylo v blacku... to by sem to hned koupil, i když už jedno PSP mám :)

Ale je to na UMD a to pěkně vrčí, takže si to radši stáhnu na ISO

OMG, :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
..tak nak mam choutky opet koupit PSPcko...a rad bych se mrknul po SIMPSONS EDICI...

..nevite nekdo jak to s nima vypada..

7097546A.gif

Zatím ještě SIMPSONS EDICE nikde k mání není a stejně tak ohlašovaná na říjen Sandisk Memory Stick Pro Duo 8GB. Nevíte, kdy bude na trhu? Nechce se mi kupovat ted 4GB.

Ta žlutá vypadá suprově. :-)

Tak omyl lidičky už ta žlutoučká je na trhu:

http://cgi.ebay.com/RARE-The-Simpsons-movie-game-pack-Sony-PSP-Slim-DVD_W0QQitemZ110190105499QQihZ001QQcategoryZ111818QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

US $424.62 + poštovný

9b5e_12.JPG

předražená 1. nabídka, jinak má být jen o 30 eur dražší než klasické PSP slim...tudíž u nás počítám 5999 Kč. Vyčetla sem vydání na 15.11.07, tak uvidíme, jestli bude už všude v prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
jo, a typickej AHA!, bez rozmyslu sem vyblije nějakou kokotinu.....

jasně že je to dražší....blik :blink:

jinak tekkenovo psp jsem měl v ruce a celkem se mi ta stříbrná zamlouvá....kdo neviděl, nepochopí ;)

ja mam ICE Silver, proti silverum nic nemam jenom rikam ze pro tech par napisu co tam je a tmavsi tlacitka, bych za to treba o litra vic nevyhodil ja tu jenom prezentuju svuj nazor a ty se dome zase navazis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu