Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nintendo 3Ds hry s karty


House

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Áhoj, kdyby jsi hledal, tady na fóru je toho plno.

Český obchod prodávající kartu pro 3DS je tady http://wigishop.cz/acekard-dsi

Taky si jí můžeš objednat ze zahraničí, seznam je tady http://console-forum.net/tema/79565-info-acekard-2i-kde-koupit-tip-i-na-dalsi-karty

A taky tady je něco o flash kartách http://console-forum.net/tema/70561-nds-flash-karty-vse-o-nich-predstaveni-faq

Potřebuješ k tomu akorát tu flash kartu s upgradem pro 2.1 firmware a pak taky MicroSD kartu, na které budeš mít uložené hry. Ten Upgrade ti můžou udělat v tom obchodě ..wigishop.cz ..Když si připlatíš 99Kč a nebo si můžeš sehnat někoho se starým DSkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha tak to je spatny :(

EDIT:

Co myslite ze by bylo lepsi koupit si tu acekard 2 DSi a nechat si ji zatim upgradovat na ty hry Ds..to bych pak asi zase musel tu kartu nekam posilat aby me to prenastavily ne?...nebo pockat az dokoncej to aby sly hrat hry s 3Ds..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi takhle: 3DS flashkarta je ve fazi vyvoje a kdy bude se fakticky nevi. Muze to byt mesic, dva, tri, rok nebo i dyl a nebo taky vubec. Co jsem cetl, tak zatim jde na ni spustit jedna hra a to jeste takovym zpusobem, ze ta flashkarta ani neni flashkarta (par kabilku, tistene obvody, propojeno s pc atd.)

Pokud si chces zahrat DS hry, tak staci jakekoli dsko/dsicko, popr. 3DS a kompatibilni flashkarta. A v pripade 3DS si koupit nejaky ten 3DS titul, ktery by te na nejakou tu chvili zabavil, jinak nema cenu 3DSko kupovat.

Acekard AK2i fixnute pro chod na nejnovejsim FW 3DSka si muzes zakoupit a fix ti provedou primo prodejci, pokud o to pri objednavce zazadas, jinak je potreba ji fixnout doma (u znameho na dsku, nebo jinem kompatibilnim fw pristroje), nebo se s nekym dohodnout na poste a poslat. A PAK SE SNAZIT NEUPDATOVAT FW 3DS, aby ta flashkarta fungovala (a nemusel si fixovat/posilat nekomu znovu)

Kazdopadne, at tak ci tak, je spousta zajimavych DS titulu, ktere stoji za to hrat, jen je skoda, ze na 3DS nevyuzijes jeho hlavni fci - zobrazeni hry ve 3D bez bryli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj ta je dobra

EDIT:Ted jsem se díval,tu bych radši nebral,nejsem si jistý jestli to neni nějaký R4i klon a navíc tam máš napsané,že podporuje max FW 2.0.0-2 a dneska už je FW 2.2.0-4

takže je lepší koupit nějakou Acekard 2i z wigishopu nebo taky Ez-flash Vi je dobrá s tou nemám problém,doporučuju,a pokud R4i,tak z official shopu,existuje hodně klonů R4i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejprve se musíš připojit na internet,pak jedeš do nastavení,dáš upgrade system a pak ti ho to upgradne,ale samo to nikdy nedělá,a myslím,že ti to ani samo nenabízí,když je novy.Jinak ty flashkarty co jsem poslal je třeba flashnout(pokud je už flashlé nekoupíš),a to bys pak musel mít staré NDSl anebo to někomu pošleš za ''poštovné''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj jdou bez problemu a k dotazu House: jestli si koupiš upgrade karty pro 3DS za 99 kč pojedou ti tam(pokud si to nekoupíš,tak máš smůlu),a to za 49 kupovat nemusíš,jedná se jen o pár souborů co stáhneš na flashkartu,a radím ti,updatuj ještě dnes na 2.1.0-4,protože 8.12 vyjde 2.2.0-4 a pak nebudeš moct upgradovat kvuli nekompatibilitě 3DS a zůstaneš na 1.1.0-1,což je celkem zastaralý FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám 3DS a 2.1.0-4 a update přes nastavení mi napíše system is up to date,takže mě to na 2.2.0-4 nedá,timpádem House může bez problému updatovat,a hodí ho to na 2.1.0-4

,2.2.0-4 jde jen pomocí sm3dl,8.12 má vyjít 2.2.0-4,ale stejně jako ty si myslím,že vyjde nějaký 2.3 nebo už 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím pánové,

po pročtení nejen tohoto tématu jsem celkem zmatený a proto prosím o rychlou radu.

Zítra jdu kupovat Nintendo 3DS white v balíčku se SM Land 3D a zároveň jsem si chtěl objednat tu vychvalovanou kartu z wigi shopu, kvůli "zpětné kompatibilitě".

1) Jakou verzi firmware má Nintedno 3DS white v balíčku se SM Land 3D?

2) Když vložím a spustím cartridge se SM Land 3D do Nintenda 3DS white, automaticky se mi updatuje firmware na "nevhodnou" verzi - novější než zatím podporuje "nejlepší" karta z wigi shopu?

3) Jestli platí 2 - Ano, tak mám raději koupit Nintendo 3DS black a nekupovat a hrát SM Land 3D, abych mohl používat také kartu z wigi shopu?

Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Jakou verzi firmware má Nintedno 3DS white v balíčku se SM Land 3D?

- Ako som sa pýtal pár ludi na YT aj bez vloženia karty je tam FW 2.2.0-4

2) Když vložím a spustím cartridge se SM Land 3D do Nintenda 3DS white, automaticky se mi updatuje firmware na "nevhodnou" verzi - novější než zatím podporuje "nejlepší" karta z wigi shopu?

- Ak náhodu neplatí bod 1, tak po vložení SM3DL by sa ta na aktualizáciu malo spýtať.

3) Jestli platí 2 - Ano, tak mám raději koupit Nintendo 3DS black a nekupovat a hrát SM Land 3D, abych mohl používat také kartu z wigi shopu?

- Ako chceš, ja osobne mám v pláne proste počkať a zatial hrat SM3DL počkať na novž FW a potom si nechať kartu fixnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK takže využiju toho,že jsem napsal příspěvek s jedním písmenem,a řeknu jednu věc:

Být tebou koupím Bíly bundle s SM3DL a koupím si Ez-flash Vi,což je celkem neznámá karta,kterou mám a je dost dobrá,Nintendo jak dělalo 2.2.0-4,tak udělalo ochranu na všechy flashkarty,ale update,který byl vydán jako pro 2.1.0-4 už dávno funguje i na 2.2.0-4,takže na tuto kartu Nintendo asi zapomnělo,jinak tahle karta se neprodává v česku....(na aukru možná),a pokud bys mi ji poslal z 10 korunama,tak ti ji updatnu na svém starém DSku a pošlu z5.Fakt ji doporučuji,ikdyž jsem nezkusil acekard a R4,ale měl jsem DSTT,a je to dost velký rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK takže využiju toho,že jsem napsal příspěvek s jedním písmenem,a řeknu jednu věc:

Být tebou koupím Bíly bundle s SM3DL a koupím si Ez-flash Vi,což je celkem neznámá karta,kterou mám a je dost dobrá,Nintendo jak dělalo 2.2.0-4,tak udělalo ochranu na všechy flashkarty,ale update,který byl vydán jako pro 2.1.0-4 už dávno funguje i na 2.2.0-4,takže na tuto kartu Nintendo asi zapomnělo,jinak tahle karta se neprodává v česku....(na aukru možná),a pokud bys mi ji poslal z 10 korunama,tak ti ji updatnu na svém starém DSku a pošlu z5.Fakt ji doporučuji,ikdyž jsem nezkusil acekard a R4,ale měl jsem DSTT,a je to dost velký rozdíl

Ja zase odporúčam kúpiť bundle + acekard a počkať kým nebude fix pre FW na 2.3.0-4, predpokladám že do polky ledna to bude fixnuté.

Alebo kúpiť bundle + R4 SDHC, DSTWO

Kosmiklove : Kedysi som ti/vám písal ohľadom fixu Acekardu, ponuka stále platí ? To len tak pre istotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu