Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čisté krabičky


JungleFever

Recommended Posts

Stalo se Vám, že koupíte použitou hru a na krabičce je ta vrstva lepidla či "polo-odtrhnutá samolepka", co ani omylem nejde sundat? Mě ano a vytáčelo mě to, je to nevzhledné a na poličce se hra lepila k ostatním. Na doporučení známého jsem vzal trochu Alpy (či jé tekutiny na bázi alkoholu) a nanesl na houbičku. Krouživými pohyby se tohoto nešvaru snadno zbavíte.

PS: Vím, že tutoriál není nikterak světoborný, ani závratný, ale snad to někomu pomůže, tak mě neukamenujte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé - ja neviem či mám na očiach snežný opar, ale nikde vo svojom poste nevidím nadávku a vôbec nemám pocit, že som ťa nejako urazil.

Za druhé - podľa teba je tvoj post tutoriál? Podľa mňa nie, ale nijak ti ho neberiem, napísal si ho, je to skvelé, ale objavil si niečo, čo už je každému dávno známe.

Za tretie - viem si predstaviť ako si sa tešil, že sa ti to podarilo odstrániť, ok beriem, ale mal si vidieť moju tvár po prečítaní tvojich riadkov :wohow:

Za štvrté - rovnaká reakcia by prišla aj inde a je úplne jedno či som na Slovensku v Čechách alebo v Bangladéši.

Z mojej strany asi všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasa máš klapky na očiach. Kategoria už tu je a má názov "Otázky a odpovědi". Tak, že keď nevieš prijať kritiku je mi ťa ľúto. Pridáš sem post, čo je úplne na smiech, vôbec nepatrí na toto fórum a následne tu plačeš, že som ťa sfúkol. Uvedom si, že nie sme soplavé deti, čo objavili svätý grál. Prosím ťa urob mi radosť skončime to. Nikam to nevedie a flame je tu aj tak zakázaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasa máš klapky na očiach. Kategoria už tu je a má názov "Otázky a odpovědi". Tak, že keď nevieš prijať kritiku je mi ťa ľúto. Pridáš sem post, čo je úplne na smiech, vôbec nepatrí na toto fórum a následne tu plačeš, že som ťa sfúkol. Uvedom si, že nie sme soplavé deti, čo objavili svätý grál. Prosím ťa urob mi radosť skončime to. Nikam to nevedie a flame je tu aj tak zakázaný.

Ukončíme, ale přečti si prosím svoje komentáře a moje a cituj, kde brečím ty Tatranská orlice :) pac a pusu posilam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu