Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

problem nikde neni pismeno G muze znamenat zakladni desku TA-088v1 / TA-088v2 / TA-088v3 , TA-088v1 je PSP s tovarnim firmwarem 3.80 (pismeno E) a 3.90 (pismeno F) ,TA-088v2 s tovarnim firmwarem 3.95 (pismeno G) . S tovarnim firmwarem 4.01 a písmenem G je to zakladni deska TA-088v3 a ta nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zdravím, predem chci podekovat za cele forum. Clovek se zde dozvi naprosto vsechno ani se nemusi ptat...

... teda az na jednu vec. Sice jsem zkousel hledat, ale odpoved na moji otazku jsem nenasel.

Je mozne si pisne a videa co mam na pametovce roztridit i do ruznych slozek na samotnem PSPcku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, predem chci podekovat za cele forum. Clovek se zde dozvi naprosto vsechno ani se nemusi ptat...

... teda az na jednu vec. Sice jsem zkousel hledat, ale odpoved na moji otazku jsem nenasel.

Je mozne si pisne a videa co mam na pametovce roztridit i do ruznych slozek na samotnem PSPcku?

podslozky to bezproblemu zere, ale jen 1 podlozku maximalne... pr: ms0:/video/slozka/xxx.MP4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čaute... Budu si kupovat psp 2000, ale budu to kupovat přes net na strejdovu firmu, takže nebudu mít jistotu že u čárového kódu nebude "G", aby šel nahrát ten jinej firmware. Kdyžtak se skuste mrknout http://www.sws.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=183636 jestli to tam nějka vyčtete. No ale i tak myslíte že by za pár měsíců či tam šlo obejít i ten novej firmware kdybych přece jenom koupil ten který nejde přepsat???? Díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moznost prakticky uz neni, zvlast pokud to psp bude nove a pokud bude z eshopu. Vem si, ze PSP s novou deskou se k nam do CR dostaly uz v zari minuleho roku - tzn. uz poradne dlouho se prodavaji - a to si myslis, ze je mozne, ze ti nekdo jeste posle psp se starou deskou? Ze nekde bude zasantrocene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu