Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pls poslete mi nakej navod na

(upgrade fw z verze 2.01 na verzi 2.71),(downgrade fw z verze 2.01 na verzi 1.5)

Moc diky nikde sem to nenasel a nechcou se mi davat takovy prachy za original

email: stana.lol@seznam.cz

UPDATE:Stahni si firmware 2.71 bude to soubor EBOOT.pbp ten dej pres PC do PSP do slozky:PSP/GAME/UPDATE v menu PSP si najed do slozky Game, Memory stick a tam dej update, odklikej tam licencni ujednani a takovy bblbosti, pripoj PSP do nabijecky a dej start, PSP nech pracovat ale hlavne ho nevypinej, downgrade z 2.01 nejde, updatuj na 2.71 a pak downgraduj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
pls poslete mi nakej navod na

(upgrade fw z verze 2.01 na verzi 2.71),(downgrade fw z verze 2.01 na verzi 1.5)

Moc diky nikde sem to nenasel a nechcou se mi davat takovy prachy za original

email: stana.lol@seznam.cz

UPDATE:Stahni si firmware 2.71 bude to soubor EBOOT.pbp ten dej pres PC do PSP do slozky:PSP/GAME/UPDATE v menu PSP si najed do slozky Game, Memory stick a tam dej update, odklikej tam licencni ujednani a takovy bblbosti, pripoj PSP do nabijecky a dej start, PSP nech pracovat ale hlavne ho nevypinej, downgrade z 2.01 nejde, updatuj na 2.71 a pak downgraduj

dela si stebe prdel a ty mu jeste radis lol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem rad ze je minimalne sance ted si jeste neporidit PSP s TA-082 (i kdyz v nejhorsim bych to nak prezil :) )a jsem v komunite PSPckaru :D

nekdy dame multak psp..sem z brna-vinohrady,,,lisen je kousicek=)

jj to dame urcite a treba mi pak muzes pomoc i s downgradem i kdyz si myslim ze by to pro me nemel byt problem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
j klidne muzes ke me jit a udelam ti downgrade a vsechno mozny :D

jj a nevis jeste kde v brne tak nejlevnejc nebo nejlip koupit PSP teda kde jsou hodne ochotni a podobne nepocitam s tim ze bys mi doporucoval electro word a podobne ze :D :D ??

jrccko :D nebo ve spalicku v tom elektru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j klidne muzes ke me jit a udelam ti downgrade a vsechno mozny :D

jj a nevis jeste kde v brne tak nejlevnejc nebo nejlip koupit PSP teda kde jsou hodne ochotni a podobne nepocitam s tim ze bys mi doporucoval electro word a podobne ze :D :D ??

no hele prave, ze bych to tam odtud vzal....je o hodne mensi sance, ze koupis ta082

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j klidne muzes ke me jit a udelam ti downgrade a vsechno mozny :D

jj a nevis jeste kde v brne tak nejlevnejc nebo nejlip koupit PSP teda kde jsou hodne ochotni a podobne nepocitam s tim ze bys mi doporucoval electro word a podobne ze :D :D ??

no hele prave, ze bych to tam odtud vzal....je o hodne mensi sance, ze koupis ta082

mno to verim ze sance je mensi ale za value pack tam chcou 7300 Kc coz je docela dost a tak premyslim ze bych vzal Base Pack budu neco z toho VP potrebovat ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j klidne muzes ke me jit a udelam ti downgrade a vsechno mozny :D

jj a nevis jeste kde v brne tak nejlevnejc nebo nejlip koupit PSP teda kde jsou hodne ochotni a podobne nepocitam s tim ze bys mi doporucoval electro word a podobne ze :D :D ??

no hele prave, ze bych to tam odtud vzal....je o hodne mensi sance, ze koupis ta082

mno to verim ze sance je mensi ale za value pack tam chcou 7300 Kc coz je docela dost a tak premyslim ze bych vzal Base Pack budu neco z toho VP potrebovat ??

Podle mě ani ne. Ve value packu je oproti BP: obal na PSP, sluchátka, dálkové ovládaní sluchátek, 32MB MEMORY STICK DUO. A nevím jistě jestli tam není ještě hadřík na displej, ale ten se stejně dá sehnat. Já jej doma mám na čištění monitoru, nebo na mobil.

Obal- takový lehký látkový. :roll: Rozhodně neuchrání PSP před pádem jako Playgear pocket

Sluchátka - o nich jsem neslyšel nic moc dobrýho.

Dálkové ovládání - to nemám rád už od doby co to dávaly k dismanům.

32MB karta - to je snad pokus o vtip od SONY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi mam takovej problem. Ani za boha nemuzu rozjet Devhook. Zkousel jsem snad vsechny verze ale bohuzel pri startu kdy ma najet psp menu mi scerna obrazovka a nic se nedeje a pak se vypne psp. Zkousel jsem pokombinovat i recovery ale nic s tim. Jsem z toho zoufaly protoze jsem si chtel zahrat King konga a ten normalne na SE-b nejde tak potrebuju prave rozjet devhook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm a co ten Demo disk neni nahodou potreba naky UMD ke spusteni ISOs :) ?? jinak bych si koupil asi Base Pack a mozna nakou gamesu :)
Jo sakra demo disk. No radši bych si koupil nějakou originálku z bazaru třeba za 300. Já mám koupený 2 originálky. Demodisk možná taky seženeš tady v bazaru. Já jsem šel do base packu(už se nemůžu dočkat na Vánoce). Jakou kartu si budeš kupovat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte mi někdo please co si mám koupit jestli Logitech PlayGear street n. pocket nebo Powered Audio Case GM-5400? Nebo něco úplně jiného? A máte někdo PlayGear Amp? Je to dobrý? Nebo je lepší něco jinýho? Díky za rady... :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm a co ten Demo disk neni nahodou potreba naky UMD ke spusteni ISOs :) ?? jinak bych si koupil asi Base Pack a mozna nakou gamesu :)
Jo sakra demo disk. No radši bych si koupil nějakou originálku z bazaru třeba za 300. Já mám koupený 2 originálky. Demodisk možná taky seženeš tady v bazaru. Já jsem šel do base packu(už se nemůžu dočkat na Vánoce). Jakou kartu si budeš kupovat?

mno asi jdu taky do basepacku a kupim k tomu nakou hru z bazaru :) a kartu mno mam nasetrenych 1700 Kc takze jdu do 2GB karty :) a na Vanoce se tesim taky hafec jenom doufam ze se otec nak nenasere a nekupimiho to by me pekne nasral :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu