Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

hmm a co ten Demo disk neni nahodou potreba naky UMD ke spusteni ISOs :) ?? jinak bych si koupil asi Base Pack a mozna nakou gamesu :)
Jo sakra demo disk. No radši bych si koupil nějakou originálku z bazaru třeba za 300. Já mám koupený 2 originálky. Demodisk možná taky seženeš tady v bazaru. Já jsem šel do base packu(už se nemůžu dočkat na Vánoce). Jakou kartu si budeš kupovat?

mno asi jdu taky do basepacku a kupim k tomu nakou hru z bazaru :) a kartu mno mam nasetrenych 1700 Kc takze jdu do 2GB karty :) a na Vanoce se tesim taky hafec jenom doufam ze se otec nak nenasere a nekupimiho to by me pekne nasral :D :D :D :D

No já jsem teďka ve čtvrtek přišel ze školy a pak přijdou naši, že mě koupili PSP. Sem byl trošku překvapenej. A pak mě taťka řekl, že je tam FW 2.71 takže by to mělo být vklidu i kdyby tam byla TA-082....

Gamestation je někde v Brně? Za kolik tam maj BP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest PAINkillerCZE
hmm a co ten Demo disk neni nahodou potreba naky UMD ke spusteni ISOs :) ?? jinak bych si koupil asi Base Pack a mozna nakou gamesu :)
Jo sakra demo disk. No radši bych si koupil nějakou originálku z bazaru třeba za 300. Já mám koupený 2 originálky. Demodisk možná taky seženeš tady v bazaru. Já jsem šel do base packu(už se nemůžu dočkat na Vánoce). Jakou kartu si budeš kupovat?

mno asi jdu taky do basepacku a kupim k tomu nakou hru z bazaru :) a kartu mno mam nasetrenych 1700 Kc takze jdu do 2GB karty :) a na Vanoce se tesim taky hafec jenom doufam ze se otec nak nenasere a nekupimiho to by me pekne nasral :D :D :D :D

No já jsem teďka ve čtvrtek přišel ze školy a pak přijdou naši, že mě koupili PSP. Sem byl trošku překvapenej. A pak mě taťka řekl, že je tam FW 2.71 takže by to mělo být vklidu i kdyby tam byla TA-082....

Gamestation je někde v Brně? Za kolik tam maj BP?

tak to gratz ze ti ho koupily :) to muselo bejt good prekvapeni , ja si ho kupoval sam :( na vanoce ho dostat to je stokrat lepsi :) lepsi atmosfera a vic si toho darku ( psp ) ceníš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kez by jsem psp dostal pod stromek jako prekvapeni, co si nezaridim (neuhadam) to nemam, naposledy kdyz jsem byl z vanoc totalne udelanej bylo 7 let zpatky kdyz jsem dostal nove PC P4 :lol:...jenze uz to ted neni takovy prekvapeni, kdyz si darek objednate a jeste si musite zaridit to ostatni + kdyz posta prijede az 2. ledna :lol: a to jsem za ni jeste musel v teplakach bezet, páč jsme na baraku nemeli psč :lol: nejnaditejsi vanoce za poslednich par let :D

to sonyz: gratuluju, me by nasi koupili leda tak fusky :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kez by jsem psp dostal pod stromek jako prekvapeni, co si nezaridim (neuhadam) to nemam, naposledy kdyz jsem byl z vanoc totalne udelanej bylo 7 let zpatky kdyz jsem dostal nove PC P4 :lol:...jenze uz to ted neni takovy prekvapeni, kdyz si darek objednate a jeste si musite zaridit to ostatni + kdyz posta prijede az 2. ledna :lol: a to jsem za ni jeste musel v teplakach bezet, páč jsme na baraku nemeli psč :lol: nejnaditejsi vanoce za poslednich par let :D

to sonyz: gratuluju, me by nasi koupili leda tak fusky :lol:

co si nekoupim sam to nemam - rodice by mi nikdy PSP nekoupili :roll: :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno abych se priznal tak to jeste nemam jisty ze ho budu mit ale stale obkecavam a podobne takze jestli ho nedostanu tak na rodice budu pekne nasranej :twisted: :twisted: a budu si na nej o prazkach muset vydelat :( coz je ale az za dost dlouhou dobu :( a nebo ho cornu nekde v obchode :D :twisted: :roll: 8)

Nevite jestli 4 GB karta funguje na firmware nizsim nez 2.8 ptz tady se pise ze ne :( ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra sorry jsem to špatně napsal. :oops: PSP mi koupili a dostanu jej až na vánoce. :x Překvapení pro mě bylo to, že jej koupili beze mě. Jsme se domlouvali, že jej budeme kupovat v JRC a oni jej sehnali kdesi přes známého v obchodu s elektronikou. Jinak překvapení typu, že přijdu domů na stole PS3 nebo Xbox 360 bych bral.... :D

xmarsx: 4 GB karta myslím funguje na všech FW. Ale 8 GB karta je podporovaná na FW 2.81( na nižších prej blbne).

Dutch: Já P4 dostal teprve před dvěma roky. Do té doby jsem měl asi 5 let iMac G3 233 Mhz( good stroječek, hrával jsem na něm dost her na PSone):lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uz vim sem to spatne precetl, mno me kdyby kupovali PSP rodice bez toho abych sel s nima tak je asi killnu ptz by urcite jako na potvoru koupil TA-082ku :D :D ale taky bych to nak prezil hlavni je ze by bylo PSP :) jinak jsem myslel ze si kupim 4 GB ale mrkl jsem se na cenu bez DPH a ne cenu s DPH takez bude zatim jen 2 GB a asi pak taky nakej Playgear pocket :), ale muzu ti zavidet to ze vis ze je u tatky ve skrini :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli 4 GB karta funguje na firmware nizsim nez 2.8 ptz tady se pise ze ne :( ??

nedavno jsem se s nekym bavil, rikal ze ty 8GB karty funguji uplne vpohode na vsech fw

Jo mělo by to bejt v pohodě. Může bejt problémy třeba při 8Gb MP3 to bude na PSP asi záhul ale kdo by si tam dával takový množstvý mp3 ze? :) Nejaky iso, filmecky, MP3, par fotek a hotovo

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli 4 GB karta funguje na firmware nizsim nez 2.8 ptz tady se pise ze ne :( ??

nedavno jsem se s nekym bavil, rikal ze ty 8GB karty funguji uplne vpohode na vsech fw

Jo mělo by to bejt v pohodě. Může bejt problémy třeba při 8Gb MP3 to bude na PSP asi záhul ale kdo by si tam dával takový množstvý mp3 ze? :) Nejaky iso, filmecky, MP3, par fotek a hotovo

:)

presne...na Vanoce jdu do ni, pokud bude akceptovatelna cena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli 4 GB karta funguje na firmware nizsim nez 2.8 ptz tady se pise ze ne :( ??

nedavno jsem se s nekym bavil, rikal ze ty 8GB karty funguji uplne vpohode na vsech fw

Jo mělo by to bejt v pohodě. Může bejt problémy třeba při 8Gb MP3 to bude na PSP asi záhul ale kdo by si tam dával takový množstvý mp3 ze? :) Nejaky iso, filmecky, MP3, par fotek a hotovo

:)

presne...na Vanoce jdu do ni, pokud bude akceptovatelna cena
Pokud bude k dostání :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli 4 GB karta funguje na firmware nizsim nez 2.8 ptz tady se pise ze ne :( ??

nedavno jsem se s nekym bavil, rikal ze ty 8GB karty funguji uplne vpohode na vsech fw

Jo mělo by to bejt v pohodě. Může bejt problémy třeba při 8Gb MP3 to bude na PSP asi záhul ale kdo by si tam dával takový množstvý mp3 ze? :) Nejaky iso, filmecky, MP3, par fotek a hotovo

:)

presne...na Vanoce jdu do ni, pokud bude akceptovatelna cena
Pokud bude k dostání :roll:
nebude na vanoce, bude snad po nich...stromecek a kapr je jen symbolickej..klidne si pockam jeste mesic , - dva :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest paganizer

Zdravim!!! Někde jsem slyšel že už lze downgradovat z fw2.60 na 1.50 bez originálu GTA!!! Nikde jsem tady nenašel návod tak bych rád poprosil o nějaký odkaz!!! Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!!! Někde jsem slyšel že už lze downgradovat z fw2.60 na 1.50 bez originálu GTA!!! Nikde jsem tady nenašel návod tak bych rád poprosil o nějaký odkaz!!! Díky moc

Těžko říci jestli je to možné. Ale můžeš updatovat na 2,71 a pak downgradovat na 1,50 bez GTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest paganizer
Zdravim!!! Někde jsem slyšel že už lze downgradovat z fw2.60 na 1.50 bez originálu GTA!!! Nikde jsem tady nenašel návod tak bych rád poprosil o nějaký odkaz!!! Díky moc

Těžko říci jestli je to možné. Ale můžeš updatovat na 2,71 a pak downgradovat na 1,50 bez GTA

tak mi prosím tě pošli návod!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!!! Někde jsem slyšel že už lze downgradovat z fw2.60 na 1.50 bez originálu GTA!!! Nikde jsem tady nenašel návod tak bych rád poprosil o nějaký odkaz!!! Díky moc

Těžko říci jestli je to možné. Ale můžeš updatovat na 2,71 a pak downgradovat na 1,50 bez GTA

tak mi prosím tě pošli návod!!!!
Četl sis vůbec tohle téma? Máš tam napsaný odkazy na downgrady.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem se zeptat, nevite nahodou kde sehnat po plzni PSP se starou deskou? planuju ho tenhle tejden koupit, ale ted sem cet jeden topic a tam psali ze JRC uz ma TA-082 a vzhledem k tomu ze Bila Mys patri myslim pod JRC tak odpadaj dalsi dvve moznosti, v electroworldu nevim ale tam je PSP celkem drahy...chci basepack... pokud nekdo vite tak dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslou ti to na dobirku ...napis do comentare az budes potvrzovat odebnavku ze chces psp to a to a je to : )

No jo, to taky neni blbej napad, ale ze by poslali zrovna z brna? no tak zkusit se zo da, ale ze vvseho nejdriv kouknu po plzni a nebo to vymeneny co menis na tom druhym topicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu