Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat jekej je rozdíl mezi SanDiskem Ultra II Memory Stick PRO Duo a normálním MS Pro Duo? A jde ta Ultra použít v pspčku?
Jj Ultra II v PSP jede. Já ji mám a zkoušel jsem ji a je OK.
A je tam nějakej velkej v rozdíl v rychlosti čtení?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problém s připojením na internet,eště donedávna sem se přes psp mohl v pohodě připojit,teď mi to ale vždy napíše toto:a connection error has occurred a connection to the access point could not be established.check the security settings for the network and try again. co mam dělat?!?procházel sem všechny nastavení pro internet a vše bylo ok pls help!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to tu je dakde napisane, ale nakolko nemam manual k PSP chcem sa spytat co sa tyka vypinania PSP su tam len dva druhy ?

Kratke podrzanie, dlhe podrzanie ? Len ci tam neni nejake este stredne dlhe a az potom dlhe lebo sa mi cosi mari ale nie som si isty.

Vdaka za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to tu je dakde napisane, ale nakolko nemam manual k PSP chcem sa spytat co sa tyka vypinania PSP su tam len dva druhy ?

Kratke podrzanie, dlhe podrzanie ? Len ci tam neni nejake este stredne dlhe a az potom dlhe lebo sa mi cosi mari ale nie som si isty.

Vdaka za info.

Jsou dva druhy, páčku díáš nahoru a hned dolů PSP se normálně vypne, 2. způsob-páčku podržíš nahoře více jak 10 s PSP se restartuje :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j ale myslim jako od jake verze firmware je ochrana IC1003...ono na krabici na etikete je pismenko A,B,C ....a to urcuje verzi firmware jak jsem pochopil...cili bude li tam verze 2.71 tak tam jeste nebyla vypustena IC1003...ptam se teda od jake verze firmware byla vypustena ochrana IC1003 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm písmenům na krabici - je to jen informativní, jsou to zkušenosti uživatelů, v 90% se podle toho dá řídit, ale jistotu ti nikdo nezaručí, stejně tak jako s IC1003 - dokud se nepodíváš na desku, tak to nezjistíš. 99% jistotu budeš mít jen s FW tuším do 2.50, potom už se dávala IC1003, ale ne do všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc lidi!

takze z tohoto se da ric ze pokud koupim PSP s verzi firmware mensi nez 2.50 tak mam zaruku ze tam IC1003 nebude...cili jsou to pismenka:

A - 1.50

B - 1.51

C - 1.52

D - 1.52 Nepotvrzeno (ostatní jsou potvrzené)

E - 1.52

F - 2.00

G - 2.01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm písmenům na krabici - je to jen informativní, jsou to zkušenosti uživatelů, v 90% se podle toho dá řídit, ale jistotu ti nikdo nezaručí, stejně tak jako s IC1003 - dokud se nepodíváš na desku, tak to nezjistíš. 99% jistotu budeš mít jen s FW tuším do 2.50, potom už se dávala IC1003, ale ne do všech.

Jenze dneska uz na fw, ktery tam bude moc nezalezi, ale mohli bysme udelat nejaky verejny pruzkum, podle serioveho cisla atd., ze bychom poznali IC1003...Nebo jestli jste nekdo nasli nejaky clanek urcite to sem hodte. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme kupovali s kámošem 2 kousky Sony PSP (verzi Basic). Na krabicích mají písmeno I, ale firmware je 2.60, takže se dle toho vždy řídit nedá. Ovšem po zkouknutí UMD mechaniky mají IC6001, takže můžem být v klidu. Prodávající nám sdělil, že přišli dnes od dodavatele, takže s IC1003 to nemusí být až tak horký. Pokud někdo chce vědět, kde jsem je v Praze zakoupil, nechť se případně zeptá po SZ.

EDIT: uff, tak už jsem je překopal na 2.71SE-C :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu