Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Tak jsem si ho teď konečně donesl domů ......, ale když jsem ho kupoval koukal jsem se na tu základní desku a není na ní vůbec nic, fw tam je 2.50. Koupil jsem si k tomu NFS Carbon a když to spustím píše mi, že musím upgradovat fw na 2.71 to by nemělo vadit ne?
Upragu se nevyhnes. A tim ze pudes na 2.71 si jen a jen polepsis :wink:

Spis ale upraguj pres PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sorry,že tak otravuju, ale když dám upgrade napíše, že bude upgradovat na 2.80.

ne neotravuješ ale nějak nechápu ten tvůj problém..zkus to trochu upřesnit..pokud chceš upgradovat na 2.80 a system ti napíše, že bude upgradovat na 2.80 tak by to mělo být podle mě správně:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,že tak otravuju, ale když dám upgrade napíše, že bude upgradovat na 2.80.

Také nerozumím tvému problému, ale pokdu nechceš upgrade na 2.80, ale na 2.71, tak máš asi stažený jiný soubor pro upgrade. Stáhni si 2.71.

Zkus trochu upřesnit tvůj problém :)

ps: jak to vypadá s taktem psp? Respektivě jestli už Sony vytáhlo ty baterie, které by neměli být znehodnocovány normálním taktem psp (333/222)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já právě všechno dělám jak chci spustit tu hru. A vadí když tam dám ten 2.80, slyšel jsem, že ten už je špatný.

No originální update není vlastně špatný jinak by to v Sony nedělali :). Spíš s fw 2.80 zatím nemůžeš downgrade na 1.5, takže s 2.80 nerozjedeš (zatím) stažené hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak najde se prosím někdo kdo by mi pomohl, psp mám doma už od rána a ještě jsem si nic nezahrál, ani tu originálku. Což vůbec nechápu člověk si koupí origoš hru a ta mu taky nejde, asi to hodím na tu 2.80. Kde e kopíruji mp3 a filmy na kartu aby je psp načetlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo na nic a jak seženu ten fw2.71 mě právě ta hra nabízí jen 2.80

buko buko..ty moc nečteš vid? na tomhle foru se dozvis vše a na každou otázku, která se tu několikrát denně opakuje najdeš i odpověd..krom toho se dozvíš spoustu dalších informací o psp, využití, vylepšení, máš možnost stahování aplikací všeho druhu včetně návodů pro neschopný debily atd.

radši ti ale trochu poradím než dáš upgrade na 2.80 a rozloučíš se tak s možností hrát iso hry což tě asi moc nepotěší pokud nemáš měsiční plat přes 30 litrů..mrkni se v menu psp do settings, tam vyber system settings a pak system informatiom..číslo které je zobrazeno u System Software mi sem vypiš a já ti řeknu tvoje možnosti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo na nic a jak seženu ten fw2.71 mě právě ta hra nabízí jen 2.80

buko buko..ty moc nečteš vid? na tomhle foru se dozvis vše a na každou otázku, která se tu několikrát denně opakuje najdeš i odpověd..krom toho se dozvíš spoustu dalších informací o psp, využití, vylepšení, máš možnost stahování aplikací všeho druhu včetně návodů pro neschopný **** atd.

radši ti ale trochu poradím než dáš upgrade na 2.80 a rozloučíš se tak s možností hrát iso hry což tě asi moc nepotěší pokud nemáš měsiční plat přes 30 litrů..mrkni se v menu psp do settings, tam vyber system settings a pak system informatiom..číslo které je zobrazeno u System Software mi sem vypiš a já ti řeknu tvoje možnosti:)

Hehe co asi znamenají ty hvězdičky? :))

Jinak na začátku tohohle topicu je něco s fw, tak tam možná dokonce najdeš download toho copotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to teda pročet, ale tam je, že potřebuju při přechodu z 2.50 na 1.50 orig. hru GTA?

Promiň zrovna jsem dostal dorta a musel sem zfouknout svíčky. Takže nejdřív udělej upgrade na fw 2.71 a z něho poté downgrade na 1.5. Návody máš na začátku tohoto topicu ;). Poté udělej nejlépe ještě upgrade na 2.71 SE-C, ale nemusíš pokud nechceš. V tom případě si, ale musíš nahrát devhook an emulaci vyššího fw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo na nic a jak seženu ten fw2.71 mě právě ta hra nabízí jen 2.80

buko buko..ty moc nečteš vid? na tomhle foru se dozvis vše a na každou otázku, která se tu několikrát denně opakuje najdeš i odpověd..krom toho se dozvíš spoustu dalších informací o psp, využití, vylepšení, máš možnost stahování aplikací všeho druhu včetně návodů pro neschopný **** atd.

radši ti ale trochu poradím než dáš upgrade na 2.80 a rozloučíš se tak s možností hrát iso hry což tě asi moc nepotěší pokud nemáš měsiční plat přes 30 litrů..mrkni se v menu psp do settings, tam vyber system settings a pak system informatiom..číslo které je zobrazeno u System Software mi sem vypiš a já ti řeknu tvoje možnosti:)

Hehe co asi znamenají ty hvězdičky? :))

myšičky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo na nic a jak seženu ten fw2.71 mě právě ta hra nabízí jen 2.80

buko buko..ty moc nečteš vid? na tomhle foru se dozvis vše a na každou otázku, která se tu několikrát denně opakuje najdeš i odpověd..krom toho se dozvíš spoustu dalších informací o psp, využití, vylepšení, máš možnost stahování aplikací všeho druhu včetně návodů pro neschopný **** atd.

radši ti ale trochu poradím než dáš upgrade na 2.80 a rozloučíš se tak s možností hrát iso hry což tě asi moc nepotěší pokud nemáš měsiční plat přes 30 litrů..mrkni se v menu psp do settings, tam vyber system settings a pak system informatiom..číslo které je zobrazeno u System Software mi sem vypiš a já ti řeknu tvoje možnosti:)

Hehe co asi znamenají ty hvězdičky? :))

myšičky:)

Hehe, tak to jo. Já už si domýšlel něco o torchu jiného ;)

ps: Morrore myslíš, že by jsi upnul ten film ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to zase nebude blbá otázka, ale říkal si, že mám upgradovat na 2.71 SE C, ale na začátku je napsané, že ještě nevyšel? Jinak už mám 1.50
taky je pravo nahore napsana posledni aktualizace (asi 2mesice zpatky) ted na to nemam moc casu. Zejtra to zkusim dat nejak dohromady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to zase nebude blbá otázka, ale říkal si, že mám upgradovat na 2.71 SE C, ale na začátku je napsané, že ještě nevyšel? Jinak už mám 1.50

tady mas kdyz tak link na 2.71 SE-C

http://www.psp-hacks.com/2006/11/27/271-se-c-custom-firmware-installer/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to zase nebude blbá otázka, ale říkal si, že mám upgradovat na 2.71 SE C, ale na začátku je napsané, že ještě nevyšel? Jinak už mám 1.50

Jak už tu Dutch napsal, podívej se na datum poslední aktualizace ;). SE-C už tu chvíli je ;).

To Morro: Třeba ten Vampire Hunter (nebo máš i jiné anime)? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu