Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja bych jen chtel doplnit jak tam mas psane o FW 2.80 tak ze na nej vysel eLoader a jdou na nem hrat HB :wink:
Jdou tam hrat vsechny Hombrew? :roll:
nn nejdou. Jen některé HB v uživatelském módu, žádný DH apod. Jen některý jednoduchý HB

tak jednoduche bych to nenazval :roll: de tam i GBA emulator a tak takze vsechno krome ISO loaderu a DH :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coze? tam mas napsane ze s custom FW 3.02 jako minus ze nejdou hrat HB ani ISA :D neni to tak trochu blbost? :wink:

Nechce se mi teď vracet zpět, ale o co jde? Jestli o samotný fw 3.02 tak na něm přeci nejdou hrát ISA ani HB (nemluvím o cf 3.02 OE-A!)..

no prave ze je to v oddeleni Custom FW :wink: takze se mysli tim 3.02OE-A :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz...budu upgradovat z 1.5 rovnou na 2.71 SE-C...ale v tom archivu od dutche...fw_SEC (cca 17mb) nikde neni recovery...mam ho pak prehrat z archivu 2.71 SE-B (taky cca 17mb)...v nem je adresar flasher for recovery, devhook 2.71 flasfix,newinstall a SE-B update....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč nejdeš rovnou na 3.02 OE? Jinak nejsem si jistej, jestli je to recovery úplně stejný, pro jistotu Ti sem dávám do přílohy Recovery co jsem měl u 2.71 SE-C :wink:

Maeko: nelolkuj tady :), tu složku potřebuješ, když se Ti něco po...e nebo když chceš návrat na 1.50 (nabo nahrát jiný FW) :P . Jinak se ale do PSP dávat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 3.02oe se mi zatim nechce...muzu si ho pak casem dat i z 2.71 se-c? mam uz ted 1.5 a pujdu upgradovat rovnou na 2.71se-c...mam pred tim formatovat ms pro duo?a jeste k tem pluginum,co jsou v se-c...chtel bych mit jen moznost delat sreeny,ale mp3 ve hrach nechci a taky bych nerad,aby se mi hry kvuli pluginum sekaly...co radite? moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 3.02oe se mi zatim nechce...muzu si ho pak casem dat i z 2.71 se-c? mam uz ted 1.5 a pujdu upgradovat rovnou na 2.71se-c...mam pred tim formatovat ms pro duo?a jeste k tem pluginum,co jsou v se-c...chtel bych mit jen moznost delat sreeny,ale mp3 ve hrach nechci a taky bych nerad,aby se mi hry kvuli pluginum sekaly...co radite? moc diky

MS je lepší předem naformátovat. Proč jdeš na SE-C, když si tím budeš stěžovat např. hraní her? 3.02 OE-A a teď už i OE-B je daleko lepší volbou ;).

S těmi pluginy ti moc neporadím to sry. Ale jestli jsou už obsahem SE-C, tak ti nic sekat nebudou (alespoň když je nepoužíváš), protože jsem ten cf používal a fungoval v tomto směru bezproblémů (víceméně :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz...budu upgradovat z 1.5 rovnou na 2.71 SE-C...ale v tom archivu od dutche...fw_SEC (cca 17mb) nikde neni recovery...mam ho pak prehrat z archivu 2.71 SE-B (taky cca 17mb)...v nem je adresar flasher for recovery, devhook 2.71 flasfix,newinstall a SE-B update....

jo ta slozka recovery funguje pod vsema customa firmwarama.

Az budu mit cas uploaduju ji tam zvlast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si budu fw se-c ztezovat hrani her? a v cem je 3.02 o tolik lepsi nez 2.71se-c? a muzu ho dat i z 2.71se-c?

Už jen doplním odpověď od Dutche, protože nic více se k tomu napsat nedá :).

Ano můžeš udělat upgrade z 2.71 SE-C (viz. návod tady na fóru upgrade na 3.02 OE-A)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu