Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

kam nakopirovat flasher for recovery? a mam ho tam dat jeste pred spustenim instalace fw 2.71se-c? jinak ps1 hry nechci...uz takhle mam asi 5dvd iso her a to mi na nejakou dobu bohate staci :)

Recovery nepotřebuješ do PSP dávat dokud to nebudeš chtít použít, ne?

Jinak si tam dej fw jaký chceš, ale 3.02 si celé fórum (ti kteří můžou) nedávají jen kvůli PS1 hrám ,ale kvůli lepší kompatibilitě s *.iso hrami !!!

EDIT: Jinak přesný postup instalace nového fw máš velice dobře popsaný tady na fóru. Se vším co máš udělat krok za krokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prehral jsem do rootu archiv na instalaci fw_SEC...a ve slozce psp mam adresare GAME i GAME150...dutch pise,ze pokud upgraduju z 1.5 musim prepsat GAME150 na GAME....tomu nerozumim...mam tam oba tyto adresare

Dej sem pls link, kde Dutch píše o tom přepisování složek, protože nic takového nemůžu najít :)

Jinak 2.71 SE-C byl nejlepší od včera se to ovšem změnilo (nebo předevčerejška) a nej je teď 3.02 OE-B. Ale už to neřeš, když si nechceč v tomto nechat proadit, tak to vynecháme :)

EDIT: Recovery potřebuješ jen, když chceš udělat DG pět na 1.5, jinak ti akorát zabírá místo na MS .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prehral jsem do rootu archiv na instalaci fw_SEC...a ve slozce psp mam adresare GAME i GAME150...dutch pise,ze pokud upgraduju z 1.5 musim prepsat GAME150 na GAME....tomu nerozumim...mam tam oba tyto adresare

Dej sem pls link, kde Dutch píše o tom přepisování složek, protože nic takového nemůžu najít :)

Jinak 2.71 SE-C byl nejlepší od včera se to ovšem změnilo (nebo předevčerejška) a nej je teď 3.02 OE-B. Ale už to neřeš, když si nechceč v tomto nechat proadit, tak to vynecháme :)

EDIT: Recovery potřebuješ jen, když chceš udělat DG pět na 1.5, jinak ti akorát zabírá místo na MS .)

no jo,jenze kdyz uz mi nekdy brickne,tak je pozde tam nahravat recovery...lepsi ho tam mit hned,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prehral jsem do rootu archiv na instalaci fw_SEC...a ve slozce psp mam adresare GAME i GAME150...dutch pise,ze pokud upgraduju z 1.5 musim prepsat GAME150 na GAME....tomu nerozumim...mam tam oba tyto adresare

Dej sem pls link, kde Dutch píše o tom přepisování složek, protože nic takového nemůžu najít :)

Jinak 2.71 SE-C byl nejlepší od včera se to ovšem změnilo (nebo předevčerejška) a nej je teď 3.02 OE-B. Ale už to neřeš, když si nechceč v tomto nechat proadit, tak to vynecháme :)

EDIT: Recovery potřebuješ jen, když chceš udělat DG pět na 1.5, jinak ti akorát zabírá místo na MS .)

no jo,jenze kdyz uz mi nekdy brickne,tak je pozde tam nahravat recovery...lepsi ho tam mit hned,ne?

Už to vidím. Pokud to tam píše, tak to udělej, ale myslím, že tady na fóru najdeš i návody pomocí easy upgrade nebo lite nebo jak se jmenuje, kde si nemusíš dělat takovéto starosti ;)

Jinak Recovery tam můžeš nahrát i při bricku, když se dostaneš do Recovery menu (držíš tlačítko R - vpravo nahoře), tak tam normálně můžeš zapnout připojení přes USB - samozřejmě mluvíme jeno Bricku, když už máš přehraný fw (správně to nepopisuji, ale mám tu spousty zpráv na icq, tka není time) .)..

EDIT: Dutchi s těmi složkami to bylo pro Prestona? On tam chce totiž dát cf 2.71 SE-C a tam se dává složka GAME150 a GAME271 nebo tak nejak ne? ALe jistý si nejsem .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale budu instalovat fw 2.71se-c...tak proc slozku GAME302? rikam....pred spustenim instalace,mam nyni po nakopirovani obsahu archivu na instalaci fw2.71se-c v adresari PSP adresare GAME a GAME150...muzu zacit instalaci 2.71se-c nebo mam neco prejmenovat nebo vytvorit...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prehral jsem do rootu archiv na instalaci fw_SEC...a ve slozce psp mam adresare GAME i GAME150...dutch pise,ze pokud upgraduju z 1.5 musim prepsat GAME150 na GAME....tomu nerozumim...mam tam oba tyto adresare

Dej sem pls link, kde Dutch píše o tom přepisování složek, protože nic takového nemůžu najít :)

Jinak 2.71 SE-C byl nejlepší od včera se to ovšem změnilo (nebo předevčerejška) a nej je teď 3.02 OE-B. Ale už to neřeš, když si nechceč v tomto nechat proadit, tak to vynecháme :)

EDIT: Recovery potřebuješ jen, když chceš udělat DG pět na 1.5, jinak ti akorát zabírá místo na MS .)

no jo,jenze kdyz uz mi nekdy brickne,tak je pozde tam nahravat recovery...lepsi ho tam mit hned,ne?

Už to vidím. Pokud to tam píše, tak to udělej, ale myslím, že tady na fóru najdeš i návody pomocí easy upgrade nebo lite nebo jak se jmenuje, kde si nemusíš dělat takovéto starosti ;)

Jinak Recovery tam můžeš nahrát i při bricku, když se dostaneš do Recovery menu (držíš tlačítko R - vpravo nahoře), tak tam normálně můžeš zapnout připojení přes USB - samozřejmě mluvíme jeno Bricku, když už máš přehraný fw (správně to nepopisuji, ale mám tu spousty zpráv na icq, tka není time) .)..

EDIT: Dutchi s těmi složkami to bylo pro Prestona? On tam chce totiž dát cf 2.71 SE-C a tam se dává složka GAME150 a GAME271 nebo tak nejak ne? ALe jistý si nejsem .))

chapu...ale kdyz budu mit 2.71se-c,tak tam jeste zadny recovery mit nebudu,tak ho tezko podrzenim R spustim...kam nahrat ten adresar flasher for recovery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prehral jsem do rootu archiv na instalaci fw_SEC...a ve slozce psp mam adresare GAME i GAME150...dutch pise,ze pokud upgraduju z 1.5 musim prepsat GAME150 na GAME....tomu nerozumim...mam tam oba tyto adresare

Dej sem pls link, kde Dutch píše o tom přepisování složek, protože nic takového nemůžu najít :)

Jinak 2.71 SE-C byl nejlepší od včera se to ovšem změnilo (nebo předevčerejška) a nej je teď 3.02 OE-B. Ale už to neřeš, když si nechceč v tomto nechat proadit, tak to vynecháme :)

EDIT: Recovery potřebuješ jen, když chceš udělat DG pět na 1.5, jinak ti akorát zabírá místo na MS .)

no jo,jenze kdyz uz mi nekdy brickne,tak je pozde tam nahravat recovery...lepsi ho tam mit hned,ne?

Už to vidím. Pokud to tam píše, tak to udělej, ale myslím, že tady na fóru najdeš i návody pomocí easy upgrade nebo lite nebo jak se jmenuje, kde si nemusíš dělat takovéto starosti ;)

Jinak Recovery tam můžeš nahrát i při bricku, když se dostaneš do Recovery menu (držíš tlačítko R - vpravo nahoře), tak tam normálně můžeš zapnout připojení přes USB - samozřejmě mluvíme jeno Bricku, když už máš přehraný fw (správně to nepopisuji, ale mám tu spousty zpráv na icq, tka není time) .)..

EDIT: Dutchi s těmi složkami to bylo pro Prestona? On tam chce totiž dát cf 2.71 SE-C a tam se dává složka GAME150 a GAME271 nebo tak nejak ne? ALe jistý si nejsem .))

chapu...ale kdyz budu mit 2.71se-c,tak tam jeste zadny recovery mit nebudu,tak ho tezko podrzenim R spustim...kam nahrat ten adresar flasher for recovery?

Heh ještě, že mám orpavdu velkou trpělivost :).

Když si nahraješ fw 2.71 SE-C, tak máš Recovery Menu (!) a v tom máš napojení PSP přes USB. Takže Recovery na to nemá vliv, to je na downgrade :)

EDIT: Dokud nebude v návodě napsáno, aby jsi tam tu složku překopíroval kvůli Upgrade, tak to dělat nemusíš :).

p.s. V tom návodě o Recovery je napsáno proč je v tom archivu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak snad to tak bude...

Podívej se do toho návodu. První příspěvek úplně dole je Recover (docela "velkým" fontem napsané ;))

EDIT: Když naformátuješ MS, tak už tam vytvoř akorát složky potřebné (podle návodu) k Upgrade. Nic víc nepotřebuješ. Jinak ostatní složky co tam máš na to nejspíš mít vliv nebudou, ale raději bych nejdřív naformátoval MS (pro jistotu :)) a poté udělal Upgrade a dále už si poradíš s *.iso, filmy, hudbou atd... .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak snad to tak bude...

Podívej se do toho návodu. První příspěvek úplně dole je Recover (docela "velkým" fontem napsané ;))

EDIT: Když naformátuješ MS, tak už tam vytvoř akorát složky potřebné (podle návodu) k Upgrade. Nic víc nepotřebuješ. Jinak ostatní složky co tam máš na to nejspíš mít vliv nebudou, ale raději bych nejdřív naformátoval MS (pro jistotu :)) a poté udělal Upgrade a dále už si poradíš s *.iso, filmy, hudbou atd... .)

jj,naformatoval jsem ms,nahral tam slozky z archivu fw_2.71SEC...a jdu na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,tak jdu upgradovat na 2.71 se-c...v adresari PSP mam GAME,GAME150,MUSIC,PHOTO a SAVEDATA...snad se to nebrickne :o

Editoval sem svůj předposlední příspěvek ;)

Jinak to jsou základní složky, které si vytváří samo psp :)

Plus hodně štěstí s Upgrade. S tím cf 3.02 OE-A by jsi to měl už dávno hotové, protože to je snad nejlehší Upgrade (nepočítaje OE-B), který sem viděl :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele,ty instalacni adresare 2.71se flasher mam v adresari GAME150...je to dobre? nebo maji byt v GAME??? podle navodu od dutche to tak vypada...to bych ale musel slozku GAME smazat( je prazdna) a GAME150 prejmenovat na GAME....a v nem pak mit tu instalaci......dutchi,tys delal ten navod....tak pomoz,prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele,ty instalacni adresare 2.71se flasher mam v adresari GAME150...je to dobre? nebo maji byt v GAME??? podle navodu od dutche to tak vypada...to bych ale musel slozku GAME smazat( je prazdna) a GAME150 prejmenovat na GAME....a v nem pak mit tu instalaci......dutchi,tys delal ten navod....tak pomoz,prosim

Proboha! :) Jdi do toho 3.02 OE-A. Návod je napsaný, tak že to pochopí každý (!). To není nic proti tobě, jen je to dobrá rada. Nepotřebuješ to mít prostudované, protože tam je akorát napsáno. Překopíruj toto sem a zmáškni X nic víc !! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jdi do 3.02OE-A, a kdyby si precejenom chtel jit zbytecne do 2.71SE-C tak zalezi na jakym mas ted FW jestli 1.5 tak do slozky GAME jestli mas 2.71SE-X tak do slozky GAME150

ok,diky...tak ty instalacni soubory 2.71se flasher prekopiruju do GAME a slozku GAME150 tam necham prazdnou...mam ted zatim fw 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jdi do 3.02OE-A, a kdyby si precejenom chtel jit zbytecne do 2.71SE-C tak zalezi na jakym mas ted FW jestli 1.5 tak do slozky GAME jestli mas 2.71SE-X tak do slozky GAME150

Už má na to svůj topic, tak se sem možná dívat nebude

EDIT: Tak se sem ještě dívá .)) .. sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu