Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

1.) Screenshoty se dají dělat i na 3.02 OE-B pomocí pluginu. Stačí ho dát na root karty do složky "seplugins" a ve hře potom stiskneš kombinaci NOTA+R. Za chvilku Ti dím link na ten plugin.

tak jsem si nahral ten plugin....prekopiroval jsem celou slozku seplugins do rootu...v recovery v plugins mam screenshot GAME enabled....zkousel jsem pak delat screeny zmacknutim nota a R v go sudoku a tekkenovi,ale nikde jsem na karte zadne obrazky nenasel...tak to asi nefunguje :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem zapnul i plain modules in ISO/UMD,zkusil udelat screeny zmacknutim noty a k tomu zmacknuti R,ale na karte jsem nikde zadny obrazky nenasel...kam se to ma ukladat?

seplugins - link co ti na to dal Jajar staí pouze rozpakovat na Root PSP (X:\)

Snímky se ukládají do adresáře capture ve složce PHOTO (X:\PSP\PHOTO\capture).

Teď jsem to ozkoušel a pokud máš vše správně překopírované a nastavené, tak funguje bez problémů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,vsechno jsem tak udelal....moment...je potreba ten adresar capture vytvorit?

Vytvoří se automaticky poté co uděláš nějaký snímek.

EDIT: Když "snímáš" ve hře screen, tak ti přes obrazovku (alespoň mne :)) přejede taková jako by vlna (invertuje barvy) nebo se ti nic nestane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic se nestane...tak fakt nevim,cim to je....na rooto mam seplugins,v recovery plugins-screenshot enabled a advanced...plain modules enabled....ve hre pak zmacknu notu,tu drzim a k tomu zmacknu R a nikde nic... :(

Jaké složky máš na Root(u) - jen pro pořádek?

V kde se snažíš udělat screeny (PSX hra, PSP hra, ..) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze na rootu mam...ISO,MPROOT,MUSIC,PICTURE,PSP,SEPLUGINS,VIDEO...ve slozce PSP mam pak COMMON,GAME,GAME150,GAME271,GAME302,SYSTEM,SAVEDATA...screeny jsem zkousel delat u iso her tekken a go sudoku

Heh ty tam toho máš :) (to nic, já sem neformátoval kartu po nainstalování 3.02 OE-B, tak tam mam jen asi tři věci :)). Složku GAME271 nepotřebuješ (byla nutně jen pro 2.71 SE-C, u 3.02 OE-B je to mám to tušení zbytečnost.

Jak máš nastavené Recovery Menu?

Stáhlo se ti to "seplugins" celé (jen pro jistotu ;))?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v recovery jsem nedelal vubec nic...nehrabal jsem se v tom vubec...jen jsem nastavil screenshot plugin enabled...to vlastne bylo uz prednastaveny a pak ten plain modul jsem nastavil enabled...jinak nic jinyho...hraju vzdy s vlozenym umd diskem...a v seplugins mam soubory-conf.bin,game.txt,screenshotbmp.prx a vsh.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v recovery jsem nedelal vubec nic...nehrabal jsem se v tom vubec...jen jsem nastavil screenshot plugin enabled...to vlastne bylo uz prednastaveny a pak ten plain modul jsem nastavil enabled...jinak nic jinyho...hraju vzdy s vlozenym umd diskem...a v seplugins mam soubory-conf.bin,game.txt,screenshotbmp.prx a vsh.txt

Dochází mi nápady :)

Zkus se podívat do Recovery Config a povypínat to a poté zkusit znovu ten plugin (nezapomeň si poté znovu zapnout co potřebuješ) a stejně, tak se ještě mrkni do Plugins jestli to máš zaplé (Enabled). Jinak už nevím na co jsem zapomněl (?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, diky moc za rady, povedlo se mi downgradit 2.71 verzi na 1.5 a nasledne na 3.02B! Mel bych ale jeste par lamerz otazek :-)

Kdyz sosnu ISO /konkretne LocoRoco/, kam ho mam nakopirovat? At ho dam do \PSP\GAME, \PSPGAME\GAME150 (271, 302) tak mi to porad pise corrupted file - mam vadny ISO a nebo je spatne neco jinyho? Zkousel jsem tam dat nejaky jiny originalni UMD, pres pravy tlacitko vybral NO UMD a porad to nejede - jak poznam kam co dat (proc neco do game150 a neco do GAME302)? Samozrejme je to ISO - rozbalil jsem to, az takova lama zase nejsu :-)

Su, X:\ISO\ ... Takže stačí číst, ano, jsem lama - ale dotaz s červenou kartičkou zůstává :-)

A pak jeste jeden dotaz, na co je v baleni ta cervena karticka s cislama? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, diky moc za rady, povedlo se mi downgradit 2.71 verzi na 1.5 a nasledne na 3.02B! Mel bych ale jeste par lamerz otazek :-)

Kdyz sosnu ISO /konkretne LocoRoco/, kam ho mam nakopirovat? At ho dam do \PSP\GAME, \PSPGAME\GAME150 (271, 302) tak mi to porad pise corrupted file - mam vadny ISO a nebo je spatne neco jinyho? Zkousel jsem tam dat nejaky jiny originalni UMD, pres pravy tlacitko vybral NO UMD a porad to nejede - jak poznam kam co dat (proc neco do game150 a neco do GAME302)? Samozrejme je to ISO - rozbalil jsem to, az takova lama zase nejsu :-)

Su, X:\ISO\ ... Takže stačí číst, ano, jsem lama - ale dotaz s červenou kartičkou zůstává :-)

A pak jeste jeden dotaz, na co je v baleni ta cervena karticka s cislama? :-)))

Na Root(u) - tj. tam kde máš složky PSP, MP_ROOT, .. - si vytvoř složku ISO a do ní nahrávej stažené hry ;)

U fw 3.02 OE-B ti stačí mít ve složce X:\PSP\ složky GAME, GAME150 a GAME302.

Červená kartička? Safra asi sem něco přehlédl ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, diky moc za rady, povedlo se mi downgradit 2.71 verzi na 1.5 a nasledne na 3.02B! Mel bych ale jeste par lamerz otazek :-)

Kdyz sosnu ISO /konkretne LocoRoco/, kam ho mam nakopirovat? At ho dam do \PSP\GAME, \PSPGAME\GAME150 (271, 302) tak mi to porad pise corrupted file - mam vadny ISO a nebo je spatne neco jinyho? Zkousel jsem tam dat nejaky jiny originalni UMD, pres pravy tlacitko vybral NO UMD a porad to nejede - jak poznam kam co dat (proc neco do game150 a neco do GAME302)? Samozrejme je to ISO - rozbalil jsem to, az takova lama zase nejsu :-)

Su, X:\ISO\ ... Takže stačí číst, ano, jsem lama - ale dotaz s červenou kartičkou zůstává :-)

A pak jeste jeden dotaz, na co je v baleni ta cervena karticka s cislama? :-)))

Na Root(u) - tj. tam kde máš složky PSP, MP_ROOT, .. - si vytvoř složku ISO a do ní nahrávej stažené hry ;)

U fw 3.02 OE-B ti stačí mít ve složce X:\PSP\ složky GAME, GAME150 a GAME302.

Červená kartička? Safra asi sem něco přehlédl ^^

No pisou tam, ze se mam zaregistrovat na yourgamingname.com, ale nejak nechapu proc - online hry z ISA? Jde to vubec? Ktery to podporuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic se nestane...tak fakt nevim,cim to je....na rooto mam seplugins,v recovery plugins-screenshot enabled a advanced...plain modules enabled....ve hre pak zmacknu notu,tu drzim a k tomu zmacknu R a nikde nic... :(

Já vím, že teď položím asi stupidní otázku, ale máme doufám tím R na mysli to pravý horní tlačítko... Sry, ale to je asi fakt poslední možnost, co mě napadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic se nestane...tak fakt nevim,cim to je....na rooto mam seplugins,v recovery plugins-screenshot enabled a advanced...plain modules enabled....ve hre pak zmacknu notu,tu drzim a k tomu zmacknu R a nikde nic... :(

Já vím, že teď položím asi stupidní otázku, ale máme doufám tím R na mysli to pravý horní tlačítko... Sry, ale to je asi fakt poslední možnost, co mě napadá.

Udělám pár screenu a pak to sem hodím, jestli to bude mít jinak nastavené nebo nahrané, tak si to změní a pokud bude mít vše OK, tak ho uškrtím :twisted:

p.s: Nemůžu najít topic (myslím, že od shadow.wizard-a) na update her. Doufám, že jsem si ho nevymyslel, ale vsadil bych se, že tu byl a teď ho nemůžu najít. Nevíte o něm někdo něco (hledej sem použil nebojte se :))?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu