Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Tak ještě mám teda poslední, ale asi už opravdu poslední řešení. Právě jsme nad tím teď špekulovali s THeBaNDiT (protože mu to taky nefungovalo) a společným úsilím jsme došli k závěru, že pokud jsi na FW 3.02 OE-B formátoval kartu, tak s největší pravděpodobností Ti tam chybí složka PSP/PHOTO, kterou musíš ručně vytvořit. Vůbec mě to nenapadlo, ikdyž se tady o tom mluvilo, že novější FW (myslím 3.0+ ?) používají jinou strukturu složek, až když THeBaNDiT napsal, že formátoval kartu a tuhle složku tam neměl. Takže mu díky za trknutí :wink: .

Tak, a jestli Ti to nepůjde ani teď, tak........zmáčkneme Vycurat_Aspat a on nám vyklopí, kde je zakopanej screenshot :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ještě mám teda poslední, ale asi už opravdu poslední řešení. Právě jsme nad tím teď špekulovali s THeBaNDiT (protože mu to taky nefungovalo) a společným úsilím jsme došli k závěru, že pokud jsi na FW 3.02 OE-B formátoval kartu, tak s největší pravděpodobností Ti tam chybí složka PSP/PHOTO, kterou musíš ručně vytvořit. Vůbec mě to nenapadlo, ikdyž se tady o tom mluvilo, že novější FW (myslím 3.0+ ?) používají jinou strukturu složek, až když THeBaNDiT napsal, že formátoval kartu a tuhle složku tam neměl. Takže mu díky za trknutí :wink: .

Tak, a jestli Ti to nepůjde ani teď, tak........zmáčkneme Vycurat_Aspat a on nám vyklopí, kde je zakopanej screenshot :D :D .

jo jo, tak to pojde, proste ak tam nie su, tak je potrebne vytvorit tieto zlozky X:\PSP\PHOTO\CAPTURE (to CAPTURE pripadne ani nie, to sa vytvori pri grabovani obrazku vraj aj samo, ale ja som ho vytvoril a uz to ide...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázečka pro hráče killzone...

...když se pokusím s někým hrát přes |share|, norm. se odešlou data a na druhym psp se zobrazí obrazovka s výběrem zbraní a potom se připojí do hry, bohužel mě tam zůstane pořád obrazovka s tím, že data byla odeslána a nic se neděje...

je to otázka fw (pochybuju) nebo něčeho jinýho?

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázečka pro hráče killzone...

...když se pokusím s někým hrát přes |share|, norm. se odešlou data a na druhym psp se zobrazí obrazovka s výběrem zbraní a potom se připojí do hry, bohužel mě tam zůstane pořád obrazovka s tím, že data byla odeslána a nic se neděje...

je to otázka fw (pochybuju) nebo něčeho jinýho?

thx

tohle se mi s kamosem taky vcera stalo a aj predtim a to nebude chyba hry pac sme zkouseli aj Killzona aj Syphona a nic :( takze ono je to tak kryplovsky udelane ze akorat tomu druhemu nahrajes hru a nemuzes s nim hrat :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázečka pro hráče killzone...

...když se pokusím s někým hrát přes |share|, norm. se odešlou data a na druhym psp se zobrazí obrazovka s výběrem zbraní a potom se připojí do hry, bohužel mě tam zůstane pořád obrazovka s tím, že data byla odeslána a nic se neděje...

je to otázka fw (pochybuju) nebo něčeho jinýho?

thx

tohle se mi s kamosem taky vcera stalo a aj predtim a to nebude chyba hry pac sme zkouseli aj Killzona aj Syphona a nic :( takze ono je to tak kryplovsky udelane ze akorat tomu druhemu nahrajes hru a nemuzes s nim hrat :?

jj, thx...vidim, že to není jenom u mě, chjo :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když si kopuím PSP Value Pack a je tam ta 32 MB karta Memory Stick DUO tak na originální hry nemusím kupovat paměťovou kartu, ale kdybych chtěl hrát hry stažené z netu ty Iso tak si musím koupit tu paměťovku .

Je to tak nebo ne?

je, ale 32 MB karta by ti byla naprd i s na original... nemel bys MP3 ani filmy :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam dotaz :) jak je na tom carkovem kodu u PSP to pismeno a podle toho se pozna FW tak jake ty pismena jsou ted u tech novych FW jako 1.80 1.81 3.xx atd. jako jsou pak uz stejna jako u toho posledniho nebo jdou dal ty pismena v abecede?

Tak je to v topicu pro začátečníky co vypracoval Dutch,...jak ses asi dočetl.co tam je tak platí,ale sou aj víjimky,takže se může najít nějaká ta výjimka potvrzující pravidlo,(když jsem kupoval PSP tak sem si nějak vybírat nemohl a to moje písmeno v seznamu ještě nebylo,..tak sem doufal :D )Je to těžko to pravidelně sledovat,ale myslím že teď je to tak nějak jedno co budeš mít,když se dá předělat i TA-082

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam dotaz :) jak je na tom carkovem kodu u PSP to pismeno a podle toho se pozna FW tak jake ty pismena jsou ted u tech novych FW jako 1.80 1.81 3.xx atd. jako jsou pak uz stejna jako u toho posledniho nebo jdou dal ty pismena v abecede?

Tak je to v topicu pro začátečníky co vypracoval Dutch,...jak ses asi dočetl.co tam je tak platí,ale sou aj víjimky,takže se může najít nějaká ta výjimka potvrzující pravidlo,(když jsem kupoval PSP tak sem si nějak vybírat nemohl a to moje písmeno v seznamu ještě nebylo,..tak sem doufal :D )Je to těžko to pravidelně sledovat,ale myslím že teď je to tak nějak jedno co budeš mít,když se dá předělat i TA-082

Jedno to není, protože může mít PSP s novější deskou a ta mají fw 2.81 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn mam dotaz....1,takze vsechny isa csa atd. jdou na FW 1.5???

2, jakej byste doporucili FW???(samozrejme na hrani ISO her) 1.5 ...nebo 2.71SE-C ...atd. dik moc

1.) ano, v podstate ano..., ale vid. bod 2.)

2.) ak teda mas 1.50, tak jednoznacne odporucam(e) upgrade na 3.02OE-A a potom ak chces hrat aj PSX hry, tak jednoduchu upravu na 3.02OE-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn mam dotaz....1,takze vsechny isa csa atd. jdou na FW 1.5???

2, jakej byste doporucili FW???(samozrejme na hrani ISO her) 1.5 ...nebo 2.71SE-C ...atd. dik moc

1.) ano, v podstate ano..., ale vid. bod 2.)

2.) ak teda mas 1.50, tak jednoznacne odporucam(e) upgrade na 3.02OE-A a potom ak chces hrat aj PSX hry, tak jednoduchu upravu na 3.02OE-B

jj taky doporucim... je to zatim nejlepsi firmware :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim zkousim ten 2.71 na 1.5 a moc uspesny nejsem... :(

dostal jsem se i k red screenu a nechal jsem to az se to samo vypnulo ale pak stejne nic po restartu nenabehlo :( sakra sakra :( tak zkousim znovu a znovu najet do fotek a cervena obrazovka nikde... chvili to nacita z MS pak se to vypne :( tak ted nevim a je tam porad 2.71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim zkousim ten 2.71 na 1.5 a moc uspesny nejsem... :(

dostal jsem se i k red screenu a nechal jsem to az se to samo vypnulo ale pak stejne nic po restartu nenabehlo :( sakra sakra :( tak zkousim znovu a znovu najet do fotek a cervena obrazovka nikde... chvili to nacita z MS pak se to vypne :( tak ted nevim a je tam porad 2.71

Podle jakého návodu to děláš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim zkousim ten 2.71 na 1.5 a moc uspesny nejsem... :(

dostal jsem se i k red screenu a nechal jsem to az se to samo vypnulo ale pak stejne nic po restartu nenabehlo :( sakra sakra :( tak zkousim znovu a znovu najet do fotek a cervena obrazovka nikde... chvili to nacita z MS pak se to vypne :( tak ted nevim a je tam porad 2.71

Podle jakého návodu to děláš?

podle toho tady z fora 2.71 na 1.5 je tam pak ten navod z Youtube ale teda takhle to nejak neprobihalo :(

kdyz najedu do systemu mam porad 2.71 f**k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim zkousim ten 2.71 na 1.5 a moc uspesny nejsem... :(

dostal jsem se i k red screenu a nechal jsem to az se to samo vypnulo ale pak stejne nic po restartu nenabehlo :( sakra sakra :( tak zkousim znovu a znovu najet do fotek a cervena obrazovka nikde... chvili to nacita z MS pak se to vypne :( tak ted nevim a je tam porad 2.71

Podle jakého návodu to děláš?

tady podle toho...

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4564&highlight=

od shadow wizarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim zkousim ten 2.71 na 1.5 a moc uspesny nejsem... :(

dostal jsem se i k red screenu a nechal jsem to az se to samo vypnulo ale pak stejne nic po restartu nenabehlo :( sakra sakra :( tak zkousim znovu a znovu najet do fotek a cervena obrazovka nikde... chvili to nacita z MS pak se to vypne :( tak ted nevim a je tam porad 2.71

Podle jakého návodu to děláš?

tady podle toho...

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4564&highlight=

od shadow wizarda

delej to podle tohohle navodu

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5534

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu