Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele mám dotaz, kámoš má PSP s asi 20 DP, ale to PSP už je starý asi půl roku... myslíte, že by to šlo reklamovat???

myslim, ze ano, 20DP je uz celkom dost... avsak ak ma nejaky ISO friendly firmware, otazka znie, ci sa mu oplati riskovat, ze mu (s velkou pravdepodobnostou) vymenia PSP za PSP s 3.0x firmwarom... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello všichni našel jsem na netu custom firmware 3.03 OE-A, ale nezkoušel jsem ho takže nemůžu říct zdali je funkční :D

zde odkaz

http://rapidshare.com/files/10350694/3-03OE-A.rar

Ehm...

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7139

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7202

:D :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrbuju pomoct....mam problem s FW 3.02SE-B dokud jsem mel fw 2.71SE-C sly hry vpohode ale zatim se mi nepodarilo spustiti jeste ani jednu hru... mozna mam nejaky to spatny nastaveni ale nerekl bych skousel jsem si s nim pohravat a zatim nejak bez uspechu hry se mi normalne zobraziju v Games=>memori stick ale kdyz je spustim je tam jen uvodni okno (takove to bíle s napisem PSP) a PSP se vypne uz netuším čím to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat jak se da naformatovat bezpecne karta a jeste dotaz, ze kdyz si koupim kartu od nekoho kdo ma FW 3.02 OE-B a ma na te karte nejkae hry atd. tak jestli mi to pujde vsechno i na mojem PSP s FW 3.02 OE-A nebo tam budu muset prejmenovat ty slozky nebo neco? a jeste dotaz ze kdyz mam FW 3.02 OE-A tak si mam vytvorit tu slozku GAME150 a do toho davat ty ISA?newim jestli jsem to spravne pochopil...a tu slozku si mam vytvorit v pocitaci kdyz tam budu mit ptipojene PSP?diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, nechci vypada jako pako i přes tak nádherně napsaný návod, ale přesto se radši zeptám. Mám na PSP firmware 2.8. Na jekej firmware přejít , aby mi hlavně jeli iso hry z pamětové karty? Předem díky za radu.
skoc na fw 1.50 a pak upgrade na nejaky custom fw 3.0XOE-X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, jsem nováček mezi PSP (mam ho od pátku) a sice jsem si přečetl všechno, tak pořád nerozumim jak spustit ISO hru. Prostě jak je to s tím hombrew, devhook a UMD emulatorem. PSP-čko mam upgradovaný na verzi 3.02 OE-B (původní verze 2.50 => 2.71 => 1.50 => 3.02 OE-A => 3.02 OE-B)a hlavně čekám na memory stick 2GB, do té doby bych to chtěl umět.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, jsem nováček mezi PSP (mam ho od pátku) a sice jsem si přečetl všechno, tak pořád nerozumim jak spustit ISO hru. Prostě jak je to s tím hombrew, devhook a UMD emulatorem. PSP-čko mam upgradovaný na verzi 3.02 OE-B (původní verze 2.50 => 2.71 => 1.50 => 3.02 OE-A => 3.02 OE-B)a hlavně čekám na memory stick 2GB, do té doby bych to chtěl umět.

Díky za odpověď.

Zatím můžeš klidně i udělat update na 3.03 OE-B (nejdříve musíš na 3.03 OE-A!).

Jinak ISA nejdříve stáhneš (nebo ti je někdo přinese na dvd, ...). Poté si na kartě v PSP vytvoříš složku ISO (X:\ISO) a do té poté nahráváš hry co jsi si stáhl (ISO, CSO). Hombrew pro fw 1.5 nahráváš do složky GAME150, kterou si musíš vytvořit v adresáři PSP (X:\PSP\), kde máš také složku GAME. Jinak hombrew jsou řůzné aplikace, které si "někdo" udělal případěn upravil něco stávajícího.

Devhook máš na emulaci firmware. Používal se často, když člověk zůstával na fw 1.5 a nechtěl (nebo z nějakého důvodu nemohl) dělat upgrade na custom firmware (zkratka cf - upravený firmware hackery). Dnes už není, tak nutné ho používat, protože tu jsou custom firmware(y) a ty jeho funkci dostatečně (při hraní ISO her) zastávají.

A teď musím do školy, tak ztm bye...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu