Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

chci se zeptat, mohl bych downgradovat FW treba 3.60 TA-082 na FW 2.71 aby na tom sli isa hry??

Asi sem zaspal dobu, ale už je fw 3.60? Já myslel, že Sony ještě stále nechává venku jen 3.03 (nebo to byl překlik?). Jinak DG uděláš jen z fw 2.80 a nižšího (může být i deska TA-082).

(Pozn. Pokud se pletu, tak mne pls někdo opravte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím pánové. Potřebuji prosím radu. Podla vašich skvělých návodů jsem dal do PSP firmware 3.03 OE-B. Stáhl z netu nějaký Iso z hrama a jak to zprovoznit. Dal jsem do PSP novou kartu 2 Gb, vytvořil adresář ISO a nakopčil do něj 3 hry. Ale po najětí na kartu přes Game v PSP mi to hlásí There are no games. Co mám blbě? Něco mi chybí na kartě, nebo co? Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[align=right:57410553b3][/align:57410553b3]

TA-086

Mělo by být to samé jako TA-082, ale liší se tím, že minimální firmware je 2.81, tudíž nejde downgradovat, protože firmware 2.81 ještě nebyl prolomen.

Jak tedy poznám, že v PSP je TA-086?

Jesli jsem to pochopil spravne: Stare desky-neni tam nic

TA-082 -je tam ten zrdcadlovej napis

TA-086 - ????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[align=right:90b8f1ef76][/align:90b8f1ef76]

TA-086

Mělo by být to samé jako TA-082, ale liší se tím, že minimální firmware je 2.81, tudíž nejde downgradovat, protože firmware 2.81 ještě nebyl prolomen.

Jak tedy poznám, že v PSP je TA-086?

Jesli jsem to pochopil spravne: Stare desky-neni tam nic

TA-082 -je tam ten zrdcadlovej napis

TA-086 - ????????

sam nevim, ale pravdepodobne taky ic1003

proc to chces vedet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[align=right:03372ead92][/align:03372ead92]

TA-086

Mělo by být to samé jako TA-082, ale liší se tím, že minimální firmware je 2.81, tudíž nejde downgradovat, protože firmware 2.81 ještě nebyl prolomen.

Jak tedy poznám, že v PSP je TA-086?

Jesli jsem to pochopil spravne: Stare desky-neni tam nic

TA-082 -je tam ten zrdcadlovej napis

TA-086 - ????????

sam nevim, ale pravdepodobne taky ic1003

proc to chces vedet?

Nj, uz mi to docvaklo....Chtel jsem to vedet kvuli tomu, ze tam je min. 2.81 a to nejde DW. Ale vlastne kdyz uz to PSP budu moct rozbalit,tak se rovnou podivam jakej je tam firm a nebudu muset resit desku, v tom pripade mi ale vyvstava dalsi otazka: Proc teda tady nekolik uzivatelu pise,jak se v obchode divali,co tam je za desku,kdyz je to vlastne jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Dutch Prosímtě tak jsem vytvořil složku Game i Game 150 a Game 303 a hry to objěvilo, byla tam ikona a jakoby intro, ale po spuštění to napíše The game could not be started (80020321). Tak co mám jěště prosímtě blbě? Pokud tě tím nebudu moc zatěžovat skus mi prosím poradit postu co dělat , když mám firmware 3.03 OE-B, holou 2 Gb kartu a nachystaný Isa. Co zkopírovat co vytvořit , aby to jelo. Jinak mám na test stáhlý Siphon filter, Everybody Golf a Medal of honor. U všech byl po stáhnutí přes torrent jen jeden soubor a to hra s koncovkou iso. Některje byl možná spakovaný RAR a já to rozbalil, ale to je snad dobře kdyš se chci dostat k tomu Iso. Předem moc díky za jakoukoliv radu. Jinak c mechanice nemám žadnej umd disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau chci si koupit psp (novy) a chci si ho koupit v kamenym obchode v plzni !! kdybych ho musel reklamovat tak aby jsem ho nemusel nikam posilat schanim samozrejme co nejlevnejsi !!! zatim jsem nasel tohle

http://www.electroworld.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-electroworldCZ-Site/cs_CZ/-/CZK/El_DisplayProductInformation-Start;pgid=_R.z6oZKTSpSR0EjRWFBwx1z0000f6uaKopc?ProductID=bCTD4QFHsQIAAAEOcbBCGhi7&CatalogCategoryID=

pokud by jste nekdo sehnali naky levnejsi tak to sem prosim napiste diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se chci jen zeptat jsem totiz naprosty amater a chtel bych vedet kdy presne mam drzet pri tom startu to R aby mi nabehlo to menu nak se mi to totiz nedari...moc dekuju prosim odpovezte mi na mail neojk@seznam.cz moc dekuji

ee, ja ti to napisem sem (budem citovat moj prispevok z ineho topicu):

Do Recovery menu sa dostanes tak, ze pri VYPNUTOM PSP (nie uspatom, ale vypnutom, vypina sa tak, ze tlacidlo zapinania/vypinania podrzis na tak na 3 sekundy a PSP sa vypne) stlacis a podrzis R (to je prave horne priehladne tlacidlo) a zapnes PSP... nabehne Recovery menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu