Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dvě otázečky na Vás znalé....: 1) kde a kdy mám přetaktovat psp pro hraní? Mám 3.3 OE-B. Pomáhá to i u psx her, aby neběhali tak rychle? Kdy to používáte? Poznat, jestli to je hrou nebo hardwarem..?

2) chvílema se mi jemně seká analog. Pokud ho dám malinko vpravo, tak se někdy úplně nevrátí. Kdo tohle opravuje? Nechci to nosit do sony, páč se asi jedná jen o vyčištění..

Vlastně tři otázky: Do jakého adresáře se kopírují programy pro psp a homebrew?

1) v Recovery menu

3) Jestli máš CF tak do GAME150 jinak do GAME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znate tu moznost ze si prehravani muzete nastavit predvolby ekvalizeru funguje je to tak kdyz mate sluchatka jste v prehravani pisnicek nebo v menu a stisknete L+nota dneska jsem na to nahodou prisel, ale jestli uz to vsichni znaj tak sry

P.S.:Funguje mi to v 3.10 OE-A nevim jak v ostatnich FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znate tu moznost ze si prehravani muzete nastavit predvolby ekvalizeru funguje je to tak kdyz mate sluchatka jste v prehravani pisnicek nebo v menu a stisknete L+nota dneska jsem na to nahodou prisel, ale jestli uz to vsichni znaj tak sry

P.S.:Funguje mi to v 3.10 OE-A nevim jak v ostatnich FW

jo to je myslim funkce fw 3.10 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znate tu moznost ze si prehravani muzete nastavit predvolby ekvalizeru funguje je to tak kdyz mate sluchatka jste v prehravani pisnicek nebo v menu a stisknete L+nota dneska jsem na to nahodou prisel, ale jestli uz to vsichni znaj tak sry

P.S.:Funguje mi to v 3.10 OE-A nevim jak v ostatnich FW

??? zkousel jsem to a nic...jediny ceho dosahnu je to prepinani mezi heavy,pops,unique atp...ale k tomu nepotrebuju L

nevite nekdo k cemu je to dynamic normalizer???

EDIT: aha ,tak je to automaticka regulace hlasitosti v mp3, kdy ruzny mp3 maji ruznou hlasitost...tohle to reguluje na stejnou uroven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej dotaz, nevim, jestli to tu už nebylo, kdyštak se omlouvám. Chtěl jsem si zahrát demo online ratcheta, tak jsem si u sony vytvořil registraci, napsalo se mi, že musim do 30 dnu potvrdit prihlášením, ale ještě mi od nich mailem nic nepřišlo. Jak dlouho to tak trvá??? Už bych rát zapařil třeba i MoH, ale pořád nemám ten nick a pass. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi pls...lama dotaz...dejte mi pls někdo cestu z 1.5 na 3.02OE-B

hej dopr* proc mas muj signature u sebe? proc si nezazadas o vlastni nebo neudelas? :roll:

a jak tam ma jeste napsany to Malcolm. :lol:

Hele lidi potrebuju nejrychleji vedet jak rozjet animovany gif v psp resp. co ho prehraje protoze prohlizec jej jen zobrazi staticky
ani nevim, jeste sem to nezkousel...normalne v picture to nefunguje?? mozna by to chtelo jiny format animace...a nebo si na to stahni nejaky hb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je napsáno že PSX hry mam nakopirovat do slozky o par pismenech v game150 tak tam je soubory eboot.pbp a dalsi zbyle soubory ale ja mam jen soubor keys.bin a eboot.pbp ... tak jestli staci tyto dva soubory nebo jestli mi jeste nejaky chybi ...

A kdyz to pak spusim tak me to hodi chybu 80010002 (nefunguji umd filmy ale ja mma demodisk) a uz je to treti PSX hra co me to pise ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mam to uložený v x/ISO.Jsou to hry Burnout Legends a Metal Gear portable ops

Popis chyby by bodnul.

Jak je napsáno že PSX hry mam nakopirovat do slozky o par pismenech v game150 tak tam je soubory eboot.pbp a dalsi zbyle soubory ale ja mam jen soubor keys.bin a eboot.pbp ... tak jestli staci tyto dva soubory nebo jestli mi jeste nejaky chybi ...

A kdyz to pak spusim tak me to hodi chybu 80010002 (nefunguji umd filmy ale ja mma demodisk) a uz je to treti PSX hra co me to pise ...

Mno podle mě na PSX hry nepotřrbuješ UMD v mechanice. nemáš náhodou aktivovanej screenshot plugin v menu? Jestli jo, tak mrkni do RECOVERY a nastav Plugins -> screenshotbmp.prx [VSH]: Disabled. Jestli to takhle nastavený máš, nebo plugin vůbec nepoužíváš, tak mě už nic nenapadá.

EDIT:

Tak moment, PSX hry se nedávají do GAME150, ale do GAME :!: Pokud ses nehrabal v RECOVERY a neměnil Kernel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu