Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam takovej dotaz, nikde nemůžu najít jak downgradovat z verze 2.81 na 1.50 (původní verze 1.51, ale originálníma hrama zvýšen firmaware na 2.81).

Díky za info

Musíš si nejprve sehnat originální hru GTA:LCS nepatchovanou tzn. s updatem na 2.0, potom udělat update na 3.03 a DG podle tohohle návodu:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7928&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus hele neda se updatovat nebo downgrodovat z 2.81???

co sem cumel na navody tak sem nic nenasel akorat na 2.80 :((

a pokud nic neni da se to pozdejs upgradovat z nejake nove hry? na lepsi?

pls kdyz tak odpoved na icq 359232941 nebo email Dinh@seznam.cz thx predem

ak chces hrat ISO hry, musis upgradnut na oficialny 3.03 a zozhnat si originalnu hru na UMD GTA:LibertyCityStories neopatchovanu (teda verziu, ktora obsahuje upgrade na 2.00) a dalej chod podla tohto navodu:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7928&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus hele neda se updatovat nebo downgrodovat z 2.81???

co sem cumel na navody tak sem nic nenasel akorat na 2.80 :((

a pokud nic neni da se to pozdejs upgradovat z nejake nove hry? na lepsi?

pls kdyz tak odpoved na icq 359232941 nebo email Dinh@seznam.cz thx predem

ak chces hrat ISO hry, musis upgradnut na oficialny 3.03 a zozhnat si originalnu hru na UMD GTA:LibertyCityStories neopatchovanu (teda verziu, ktora obsahuje upgrade na 2.00) a dalej chod podla tohto navodu:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7928&start=0

hele a kdybych si koupil nejakou new hru? (poradil bys jakou? kdyz chci z ty hry patchovat)

ja vim ze bych si mel sehnat GTA liberty.... ale to uz se prej neda sehnat neopatchovana verze... nebo se da sehnat?

tak nevim mno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus hele neda se updatovat nebo downgrodovat z 2.81???

co sem cumel na navody tak sem nic nenasel akorat na 2.80 :((

a pokud nic neni da se to pozdejs upgradovat z nejake nove hry? na lepsi?

pls kdyz tak odpoved na icq 359232941 nebo email Dinh@seznam.cz thx predem

ak chces hrat ISO hry, musis upgradnut na oficialny 3.03 a zozhnat si originalnu hru na UMD GTA:LibertyCityStories neopatchovanu (teda verziu, ktora obsahuje upgrade na 2.00) a dalej chod podla tohto navodu:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7928&start=0

hele a kdybych si koupil nejakou new hru? (poradil bys jakou? kdyz chci z ty hry patchovat)

ja vim ze bych si mel sehnat GTA liberty.... ale to uz se prej neda sehnat neopatchovana verze... nebo se da sehnat?

tak nevim mno..

updatovat na 3.03 mozes tak, ze si stiahnes z netu upgrade na orig. 3.03

a k tej inej hre... pre downgrade potrebujes len a len to neopatchovane GTA:LCS, pretoze ma v sebe taku "chybu", ze dokaze pracovat s jadrom PSP ci co... proste len vdaka tejto konkretnej hre je mozny ten downgrade. Ina neexistuje.

A da sa zohnat z druhej ruky, alebo Ti ju niekto moze poziciat... hadam nebyvas na nejakom neobyvanom ostrovceku v Pacifiku. :oops: :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Game bazaru a sehnal jsem tam GTA: Liberty City Stories, ale nevim jestli je to nepatchovaná verze (má tam update na 2.00), když je tam ten update na 2.00, tak jo to co potřebuju, když chci downgradovat z 2.81.

Díky za info

Presne tak kdyz je tam update na 2.00 je to ta spravna nepatchovana verze pro downgrade,ale ne z fw 2.81 musis upgradovat na 3.03...:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Game bazaru a sehnal jsem tam GTA: Liberty City Stories, ale nevim jestli je to nepatchovaná verze (má tam update na 2.00), když je tam ten update na 2.00, tak jo to co potřebuju, když chci downgradovat z 2.81.

Díky za info

Presne tak kdyz je tam update na 2.00 je to ta spravna nepatchovana verze pro downgrade,ale ne z fw 2.81 musis upgradovat na 3.03...:wink:

Na 3.03 originální firmware?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Game bazaru a sehnal jsem tam GTA: Liberty City Stories, ale nevim jestli je to nepatchovaná verze (má tam update na 2.00), když je tam ten update na 2.00, tak jo to co potřebuju, když chci downgradovat z 2.81.

Díky za info

Presne tak kdyz je tam update na 2.00 je to ta spravna nepatchovana verze pro downgrade,ale ne z fw 2.81 musis upgradovat na 3.03...:wink:

Na 3.03 originální firmware?

Ano musis prvne na origo 3.03 protoze downgrade na 2.81 downgrade neni...

A potom pomoci toho GTA downgradujes s 3.03 na 1.50...a mas.to...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Game bazaru a sehnal jsem tam GTA: Liberty City Stories, ale nevim jestli je to nepatchovaná verze (má tam update na 2.00), když je tam ten update na 2.00, tak jo to co potřebuju, když chci downgradovat z 2.81.

Díky za info

Presne tak kdyz je tam update na 2.00 je to ta spravna nepatchovana verze pro downgrade,ale ne z fw 2.81 musis upgradovat na 3.03...:wink:

Na 3.03 originální firmware?

Ano musis prvne na origo 3.03 protoze downgrade na 2.81 downgrade neni...

A potom pomoci toho GTA downgradujes s 3.03 na 1.50...a mas.to...:)

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat, ten usb wifi klíč je k tomu když nemám wifinu ale jiné připojení třeba adsl??? bude to fungovat?????

normalne v PC si pripojenej na nejakou sit (internet, domaci sit), do PC pichnes tenhle usb klic do USB, nastavis ho jako Acess point (AP) a on ti vytvori dalsi domaci wifi sit, na tu se pak budes moci pripojit i pres notebook s wifinou (pokud mas), ale hlavne se diky tomu pripojis s PSP k PC (v pc si nastavis bridge na tvoje pripojeni k netu a muzes v PSP surfovat po netu) a streamujes videa,TV, fotky apod. daj se s tim delat hrozny kravoviny :), jen to musis umet nastavit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi potřeboval bych pomoct koupil sem si PSP a chtěl bych hrát ISO hry a protože mam2.50 tak sem si tam nahrál DEVHOOK.4x launcher for 2.71 a píše mi to tam chybu 80020148tak se vás chtěl nekoho poprosit o pomoc a rady pro začátek díky moc

udelej to preste tak jak ti radi marley!!! JAKMILE BUDES 3.10OE-A´ TAK NEBUDES POTREBOVAT DH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu