Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ludia pls pomoztemi. Menil som XMB postil som PSP a psp mi vyhodim modru obrazovku ako pri downgradovani. Ked dam do PSP UMD zacne ho nacitavat ale nic nerobi iba cita cita a cita. PLS pomozte mam firmaware 3.03 OE-C

No to se me stalo taky... :oops:

Pomohlo tam nahrat znovu,zalohovanou flash0 z pocitace...:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi prosím poradit jak provést upgrade z 1.5 na 2.71 originál FW.

Měl jsem Custom FW 3.10 OE A´, provedl jsem downgrade na 1.5 a teď nevím jak a co kde nakopírovat a spustit. Mam stažený original FW 2.71 - soubor se jmenuje "8046_EBOOT.PBP"

Když to dám do složky ...//PSP/GAMES/UPDATE zobrazí se soubor jako corrupted data a nejde spustit.

Jo a půjde to upgradovat s nefunkčním UMD?

Důvod, proč to vše je, že jdu kvůli poškoz. UMD do servisu a chci tam dát původní FW originál, se kterým se to kupovalo.

Díky za každé info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zac. Tohle je v topiku pro zacatecniky!

Mam custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedine pres devhook naemulovat fw 1.5 ;), budete potrebovat eboot.pbp update 1.5, z toho dostat data psar, pak sosnout devhook instaler nebo jak se to menovalo, a pak normal emulace fw 1.5 a tam pustit UE, hodil bych sem ten DH dump 1.5, jenze doby s devhookem pominuly a se zacatkem roku mi odesel disk, takze uz ten dump nemam :(

vypada to slozite ale je to za chvilku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, sem začátečník a mám pár otázek :?

1) Mám FW 2.71, jaký by bylo ideální si dat

2) Jaká je šance že při změně FW to bricknu :oops:

3) Zratím tím záruku? (tou změnou FW)

4) Slyšel sem o deathpixel. Myslím že jeden mám (mám ho jako modry pixel), ale třeba při přehrání hry na UMD ho tam vůbec nemám, a když si změním třeba téma na jinou barvu tak prostě úplně zmizi. Co to teda je.

5) Proč mi většina videé co stáhnu nebo si převedu mi nejde (unsupported data)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu