Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a to jak :cry: a co je to rotry

chcel napisat: v routri resp. v routeri

NOMINATIV: kto,co? router

LOKAL: o kom, o com? o (v) routri resp. routeri

router, to je ta mala krabicka, z ktorej Ti idu trebars sietove kable... wifi router ma aj antenku trebars... ;)

Ale Ty si tusim spominal, ze mas wifi USB kluc... tak to sa HUAua zle vyjadril... ale tak ci tak si mas podla jeho rady nastavit B+G vysielanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute lidi chci si koupit PSP takze kdyz si kopim jakykoliv firmware jiny nez 3,10 a 3,11 tak mi pudjep rmeenit na 1,50 a muzu si tam dat hry a filmy z netu? a jak je to s tou pametovkou na pametovku is muzu dat i originalni hry z UMD???

jo jenom do 3.03 de dg.....a na paměťovku si mužeš dát UMD přes jeden program...ale teď nevim jak se nemuje...zkus pohledat někde bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

přečetl jsem si návod (několikrát) a stále mi není jasné, kterou PSP koupit resp. s jakým firmwarem, aby bylo možné spouštět a hrát ISO hry (nechce se mi shánět GTA pro downgrade).

Také bych rád věděl, který custom firmware doporučujete (stabilita a funkce).

Díky moc za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

přečetl jsem si návod (několikrát) a stále mi není jasné, kterou PSP koupit resp. s jakým firmwarem, aby bylo možné spouštět a hrát ISO hry (nechce se mi shánět GTA pro downgrade).

Také bych rád věděl, který custom firmware doporučujete (stabilita a funkce).

Díky moc za všechny odpovědi.

Kup si PSP s fw do 2.80...abys nepotreboval k DG GTA...;)...(S GTA je DG mozny az do fw 3.03)

A potom si tam hod fw 3.40 OE-A...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosím o radu, kam uložit stažené filmy do psp- mám stažené již upravené: video kodek: AVC audio kodek: AAC. software: 3.02 OE-B.

Videa jsem zkoušel dávat podle návodů pro začátečníky, ale pokaždé mi to píše Unsupported data.

Jsem začátečník, tak prosím, jestli bymi nemohl někdo poradit.

Díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím, že je to dobře překonvertovaný, protože jsem to stahoval z tohoto fora a stahl jsem pak ještě jinej film a dělá to to samé.

Mohl bys mi prosim poradit, který firmware tam dat? Jestli 3.03 OE-C a nebo i novější? A ještě se chci zeptat, jestli ho můžu přehrát přímo na ten 3.02 OE-B a nebo musim prvně downgrade na 1.50?? Já jsem to totiž ještě nedělal. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu