Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Prosím o radu od zkušenějších.

Problém : v PSP potvrzuju kolečkem a ve hrách křížkem

Už jsem nacpal do PSP Custom FW 3.40 OE-A a zapoměl jsem jsem použít homebrow z tohodle topicu ještě když jsem měl v PSP FW 1.5.

Teď nevím jak na to , jestli musím znova na FW 1.5 , nebo zda to jde jinak v CFW 3.40 OE-A.

Dík za radu.

Mimochodem Custom FW 3.40 běží jak po másle , doteď jsem používal FW 1.5 + devhook , měl jsem bobky z bricku , ale žádný kolaps se nekonal . Díky za návod EvilSto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím o radu od zkušenějších.

Problém : v PSP potvrzuju kolečkem a ve hrách křížkem

Už jsem nacpal do PSP Custom FW 3.40 OE-A a zapoměl jsem jsem použít homebrow z tohodle topicu ještě když jsem měl v PSP FW 1.5.

Teď nevím jak na to , jestli musím znova na FW 1.5 , nebo zda to jde jinak v CFW 3.40 OE-A.

Dík za radu.

Mimochodem Custom FW 3.40 běží jak po másle , doteď jsem používal FW 1.5 + devhook , měl jsem bobky z bricku , ale žádný kolaps se nekonal . Díky za návod EvilSto.

musis si v recovery menu prehodit X a O v registry hacks ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oběvila se mi u jedný hry chyba 80020148, zkusil jsem co je napsal Dutch (viz dole) a v Recovery to na Disabled mam... A pořád to nejde... Nevíte co s tim ???

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že tam mam UMD, možná vim čim to je, ale je to docela blbost... Tu hru mi kámoš dal na Flashdisk a pak jsem si ji překopíroval do compu a následně do PSP no a to mi to psalo právě tohle (pak mi tam dal ještě jednu hru) a to samý... Pak jsem si tu jednu hru (Valhalla Knights) překopíroval u něj přímo do PSP a najednou to šlo a tam tu hru jsem u něj ještě nezkoušel... Ale neni to třeba tim, že se to mohlo na tu Flashku nějak blbě zapsat ??? (on má totiž dost starej comp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nevěnoval jsem se PSP asi rok.Mám tam stále 1.5 a devhook.GTA Vice city jsem ještě ani nezkoušel a mám origo.Četl jsem zdejší návod.Ale ptám se jen co mám narvat do PSP.Chci zkusit zase nějaké ISO.Dík za rady.

Prejdi na nejakej cf. Nejlepsi bude asi 3.40 OE-A. Ten jde hned z 1.50.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

///tento prispevok som presunul z ineho topicu, kam vobec nezapadal... - THeBaNDiT

Ahoj muze nekdo poradit !!! Chci hrat stazene hry ale nevim jak mam stahnute s koncovkou iso a cso Prosim poradte co nahrat a kam a ktery program stahnout predem moc dekuji kdyz budete mit cas napiste mi to na mail :censored:by THeBaNDiT

///v pravidlach fora je zakazane ziadat odpovede na mail... - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj muze nekdo poradit !!! Chci hrat stazene hry ale nevim jak mam stahnute s koncovkou iso a cso Prosim poradte co nahrat a kam a ktery program stahnout predem moc dekuji kdyz budete mit cas napiste mi to na mail :censored:by THeBaNDiT

///v pravidlach fora je zakazane ziadat odpovede na mail... - THeBaNDiT

najprv nam napis, aku verziu firmwaru v PSP mas... pravdepodobne nejaky originalny firmware, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu