Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to je divný...zkus nějakou menší hru stáhnout znova

furt to stejny :frown: ja uz fuckt nevim... nemuze to byt tim ze to stahuju pres download accelerator?

edit> nevim proc ale bylo to tim acceleratorem :shock: :shock: :blink2: blby je ze ten windowsovej downloader stahuje nejmin 2x pomaleji... :blink:

a k me puvodni otazce, kam mam teda nakopirovat to .cso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt to stejny :frown: ja uz fuckt nevim... nemuze to byt tim ze to stahuju pres download accelerator?

edit> nevim proc ale bylo to tim acceleratorem :shock: :shock: :blink2: blby je ze ten windowsovej downloader stahuje nejmin 2x pomaleji... :blink:

a k me puvodni otazce, kam mam teda nakopirovat to .cso?

do x:/ISO :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, chci dat PSP na reklamacku - nefunguje mi WIFI modul a mam tam 3.03 oec - chtel bych tam hodit tu 2.71 nebo co tam bylo predtim - jak to downgradnu na 1.5ku?? DIky moc - nikde jsem to tu moc nenasel - dela se to jenom pres recovery menu??
tady to je http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=4058 zjed dole a tam je RECOVERY a podle toho udelej DG ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když bych měl třeba firmware 3.0 a chtěl bych hrát stažene hry tak si musim downgradovat na verzi 1.5 ale co když chci použit nejakou funkci kterou má fw. 3.0 a 1.5 ne to musim zase složite upgradovat na 3.0 z 1.5 a zase zpatky když bych chtel hrát????předem diky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když bych měl třeba firmware 3.0 a chtěl bych hrát stažene hry tak si musim downgradovat na verzi 1.5 ale co když chci použit nejakou funkci kterou má fw. 3.0 a 1.5 ne to musim zase složite upgradovat na 3.0 z 1.5 a zase zpatky když bych chtel hrát????předem diky za odpověd

nemusíš...si nahraješ fw 3.40 OE-A kterej umí ISo a má vlastnosti 3.40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když bych měl třeba firmware 3.0 a chtěl bych hrát stažene hry tak si musim downgradovat na verzi 1.5 ale co když chci použit nejakou funkci kterou má fw. 3.0 a 1.5 ne to musim zase složite upgradovat na 3.0 z 1.5 a zase zpatky když bych chtel hrát????předem diky za odpověd

Nene...když máš 3.0 tak upneš na 3.03 a uděláš DG na 1.5(jelikož DG nejde udělat z 3.0 ;) ) ...aý budeš mít 1.5 tak upneš na CF(custom firmware), např. nejnovjší 3.40OE-A a ten může dělal všechno jako nejnovější FW + hrát Iso hry atd. ;)

EDIT - Kuaaa tekken mě předběhl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super takhle do psp jdu určitě :!:

Ale abys to mohl takhle udělat tak si musíš koupit psp s firmwarem 3.03 a nižší + musíš sehnat GTA(starou verzi, kde je bug)...nebo nejlíp musíš mít firmware 2.80 a nižší...na to nic nepotřebuješ ;) Ale pozor v prodeji jsou už firmwary dost nový jako 3.40, 3.50 a ty rozhodně nekupuj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec lidi, potreboval bych downgradnout psp - mam firmware 2.60 a nejsem si uplne jistej jak.... co je nej. zpusob 2.60 -> 2.80 -> 1.50 a potom nejakej custom? Jo a kdyz chci upgradnout na 2.80 tak je jedno jesteli tam je psany firmware 2.80 UK nebo neco jinyho? dikec moc za radu

spis bych Ti doporucoval udelat update na fw 2.71 a az znej na 1.50..;)

potom si uz vyber jakykoliv cf..asi nejlepe 3.03 OE-C, nebo 3.40 OE-A..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo udelej to jak ti radí JACK ja sem si koupil PSP s FW 2.71 s deskou TA-082 takze sem se bal DG ale risk je zisk.Takze to hod na FW 2.71 a pak na FW 3.40 OE-A

Muj postup byl takto S FW 2.71 (TA-082) na FW 1.50 -- 3.03 OE-C -- 3.30 OE-A -- 3.40 OE-A a vse probehlo rychle ale ze sem mel nervy.

Pak dej urcite vedet jak si dopad :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo da se DG videa i mp 3 normalne prehrajes.A ty hry kdyz tam hodis nejaky CF tak hry rozjedes na 100 % nejlepe tam kopni FW 3.40 OE-C ten ma i 4 stupen podsviceni a hry primo s Memory sticku ve slozce ISO.

________________________________________________

PSP 2.71 (TA-082) -- FW 1.50 -- FW 3.03 OE-C -- FW 3.30 OE-A -- FW 3.40 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem psal na gamehouse.cz ohledně toho jakej tam prodavaji firmware a zrovna to psp na ktery jsem se chtel zeptat 5 minut před mim dotazem nekdo koupil tak jsem i tak poslal dotaz a odpověděli mi že je to momentalně vyprodane a posledně jim přišly psp s verzi 2.81. tak jim kdyžtak zase zkusim napsat až budou mit nejaky psp skladem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu