Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdy už to zase půjde potřebuji to:ziped: :ziped: :blink:
JJ taky bych rad ten Dutchovo post byl super pro nas PSP n00by :cheesygrin:

to je u 1. postu

Naposledy upravil: Dutch - 28.06.2007 v 14:58. Důvod: aktualizace

takže chvíli počkejte :ok:

snad se to nějak nepos*alo :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predne zdravim tu vsechny..sem new user pspcka :-). Doufam,ze se brzo zprovozni ten prvni post..mam nove koupene pspcko s fw 2.81 tak potrebuju sehnat ohledne toho info. Pokud by si to precetla nejaka dobra duse z Prahy, ktera ma downgrade za sebou tak budu rad kdyz mi napise pm :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim mohl by mi nekdo napsat jak je to ted s tema verzema desky u psp ktere de obejit a ktere ne?

# TA-079 (označení základní desky IC6001) - první typy PSP s fw.1.00 - 1.52, bez problémů lze provádět upgrade a downgrade firmwaru

# TA-081 (označení základní desky IC6001) - PSP s fw.2.00 - 2.60, bez problémů lze provádět upgrade a downgrade firmwaru

# TA-082 (označení základní desky IC1003) - PSP s fw.2.50 a vyšší, bez problémů lze provádět upgrade, ale downgrade byl donedávna nemožný díky hardwarové pojistce. Jenže Dark AleXovi se podařilo tuto pojistku softwarově obejít a umožnit tak downgrade. TA-082 poznáte podle čísla IC1003 pod dvířky UMD mechaniky (viz.obrazek)

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/photos/down1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny update :)

jen nevim s tou FAKE kartou

result-1-2-2007%4020_49_16.png

muj vysledek

a nemam fake mam origo sice neni High Speed ale v jinym testu dosahuji dvojnasobnych hodnot ikdyz zapisuju pres total comander tak mi to jede vyssi rychlosti :) tenhle test se mi zda nejaky divny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu