Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj pánové,

potřeboval bych od vás ujištění, že jsem takovej debil, jakého svět neviděl. Včera jsem zakoupil klukovi psp, a jak to bejvá, dřív jsem jedenal, než četl.Koupil jsem jednu originálku, nainstaloval aktualizaci firmware a aby to nebylo málo, tak po připojení k síti ještě navrch 3.51. Deska bude Ta079, ostatní dle obrázku na krabici : PSP-1004 K , 220-240V , WS259 C. Bloudím tady po foru a začínám chápat, že to bude asi problém dostat tam nejaký firmware ne od Sony. Ikdyž to, že deska je 079 mi dodává trochu naděje. Může mi někdo podrobněji poradit, nebo zatím nemám šanci ? díky Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,

potřeboval bych od vás ujištění, že jsem takovej debil, jakého svět neviděl. Včera jsem zakoupil klukovi psp, a jak to bejvá, dřív jsem jedenal, než četl.Koupil jsem jednu originálku, nainstaloval aktualizaci firmware a aby to nebylo málo, tak po připojení k síti ještě navrch 3.51. Deska bude Ta079, ostatní dle obrázku na krabici : PSP-1004 K , 220-240V , WS259 C. Bloudím tady po foru a začínám chápat, že to bude asi problém dostat tam nejaký firmware ne od Sony. Ikdyž to, že deska je 079 mi dodává trochu naděje. Může mi někdo podrobněji poradit, nebo zatím nemám šanci ? díky Honza

Tak jestli teď máš fw 3.51 tak jsi to fakt celkem pohnojil. Na tuhle verzi ještě není downgrade. Musíš čekat nebo kontaktovat jednoho člověka tady z fóra...nevzpomenu si na jméno... umí totiž downgradovat každý psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz musi mit PMP video nejaky specialni format myslim oznaceni nebo je to narotdil od mp4 videa jedno? je jsem se snim dosut nesetkal...takze nevim protoze kdyz ho podle navodu PMP - ms0:/ PSP / VIDEO / (již není podmínkou) nakopiruji na karu tak se v psp nezobrazuje predem diky za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

rad bych si ujasnil par veci a byl bych rad, kdyby mi nekdo poskytl radu.

pred tydnem jsem koupil psp pro brachu. podle krabice melo fw 2.60. po spusteni jsem vsak zjistil ze fw byl zrejme updatnuty na 3.10.

proto jsem sehnal par iso her a chtel jsem vyzkouset, zda na tomto fw pobezi zminene hry. psp se vsak tvari, ze na karte zadne hry nejsou. z toho jsem usoudil, ze fw bude zrejme oficialni a nelegalni veci na nem nepujdou spustit. proto bych se chtel zeptat, jaky cf bych tedy mel nainstalovat do sveho psp, aby bracha mohl hrat iso gamesky, sledovat filmy atd atd.

procetl jsem si rady zacatecnikum. potreboval bych vedet, zda je problem nynejsi fw 3.10 a ktery cf je idealni k vyse zminenemu hrani her atp. zacatek tutorialu je z minuleho roku a od te doby se jiste mnohe zmenilo.

proto bych vas rad poprosil o radu a prip. link navodu zde na foru. up/dg uz zvladnu sam :D

diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi tak jsem se vrátil k PSP a stáhl jsem sí pár nejnovějších her a píše mi to chybu,co jsem si přečetl tak je to slabym FW(teď mam 3.03 OE-C.Tak jsem se rozhodl že to upgrejdnu na 3.40 oe , ale chtěl bych se zeptat,jak to třeba udělám z 3.40 oe na 3.03 oe- c,kdyby se mi to náhodou nelíbilo.Možná že vim jak na to ale nevim jistě, tak jak se to tedy dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takový problém (FW mám 2.71) koupil jsem si memory stick micro do mobilu a dostal k tomu "násadu" velikostí memory stick duo :) tak jsem jí dal do PsP zformátoval a šla v pohodě, potom jsem se rozhodl koupit si "originál" memory stick duo 2GB, dal jsem jí do PsP, zformátoval a najednou mi to začalo házet hlášku že tam ta karta není :shock: vůbec si nevim rady, přitom ta fake karta jde v pohodě ale tuhle to nechce příjmout :( chyba v PsP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takový problém (FW mám 2.71) koupil jsem si memory stick micro do mobilu a dostal k tomu "násadu" velikostí memory stick duo :) tak jsem jí dal do PsP zformátoval a šla v pohodě, potom jsem se rozhodl koupit si "originál" memory stick duo 2GB, dal jsem jí do PsP, zformátoval a najednou mi to začalo házet hlášku že tam ta karta není :shock: vůbec si nevim rady, přitom ta fake karta jde v pohodě ale tuhle to nechce příjmout :( chyba v PsP?
to asi nebude v psp kdyz tamtu kartu to veme..i kdyz mozny to je..ale spis ne..spis bych rek ze bude neco s tou kartou..jinak priste tam davej jen karty k tomu urceny..;) a este dodatek:proc mas porad 2.71..tak dobry fw na dg..;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu