Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosím doplnit :)

no letter = 1.0 (Japanese Release) 1.5 (North-American Release) confirmed

A = 1.5 confirmed

B = 1.51 confirmed

C = 1.52 confirmed

D = 1.52 confirmed

E = 1.52 confirmed

F = 2.0 confirmed

G = 2.01 confirmed

H = 2.50 confirmed

I = 2.60 confirmed

J = 2.70 unconfirmed

K = 2.71 confirmed

L = 2.81 confirmed

M = 3.01 confirmed

N = 3.03 confirmed

O = 3.10 confirmed

P = 3.11 confirmed

Q = 3.30 Unconfirmed

R = 3.40 confirmed

S = 3.50 confirmed

zdroj: http://forums.qj.net/f-guides-general-psp-42/t-determining-psp-firmware-using-box-codes-september-7-2006-28718.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdar- hele ty pismena na krabici se tykaj asi jen jednoho regionu nebo jen evropsky cerze- ja mam jap verzi a na krabici je S- a mel jsem 1.50!!- psp bylo urcite novy!!!

hm a kupoval jsi ho na prodejher.cz ze jo? tam ho totiz DOWNujou oni primo ve firme - nelegalne.. takze tam puvodne S byl, nez ho v prodejher.cz DOWNli, aby ho mohli prodat draz.. schvalne se podivej, mas TA-082 desku (IC1003)? Ano? A jakto ze v dobe 1.50 teda jeste nebyla.. :P takze asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych něco vysvětlit páč z toho co sem tu čet moc moudrej nejsem.Takže chci si koupit PSP ale jakej je třeba FW aby mi všechno běhalo bez problému a nepotřeboval k tomu jěště hru GTA?Myslim tim UG a DG.Četl jsem tu že na FW 2.81 to GTA potřebuju a ještě nesmím mít TA-082? Ja se v tom fakt nevyznam.Díky za odpovědi.Napište třeba na mail a.erikson@seznam.cz

:blink: :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych něco vysvětlit páč z toho co sem tu čet moc moudrej nejsem.Takže chci si koupit PSP ale jakej je třeba FW aby mi všechno běhalo bez problému a nepotřeboval k tomu jěště hru GTA?Myslim tim UG a DG.Četl jsem tu že na FW 2.81 to GTA potřebuju a ještě nesmím mít TA-082? Ja se v tom fakt nevyznam.Díky za odpovědi.Napište třeba na mail a.erikson@seznam.cz

:blink: :ziped:

kup psp nejlepe s FW do 2.80 k tomu zadnou hru nepotrebujes..jeste lespsi by bylo psp s fw 1.5 nebo 2.71 ale to nevim jestli jeste sezenes..ale kdyby neco downgradeovat jdou vsechny FW do FW 3.52..ores pandoru..;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu