Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Zdravím Vás.Zvažuji koupi PSP Slim,ale poté,co jsem si prošel tohle forum jsem došel k závěru,že jediný způsob,jak nahrát custom firmware do psp Slim je buď ten, že o to někoho tady na foru požádám a nebo k tomu potřebuji vlastnit psp fat.Existuje i nějaká jiná cesta?Prostě metoda udělej si sám,ale bez toho,abych k tomu potřeboval psp fat.Díky moc za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím Vás.Zvažuji koupi PSP Slim,ale poté,co jsem si prošel tohle forum jsem došel k závěru,že jediný způsob,jak nahrát custom firmware do psp Slim je buď ten, že o to někoho tady na foru požádám a nebo k tomu potřebuji vlastnit psp fat.Existuje i nějaká jiná cesta?Prostě metoda udělej si sám,ale bez toho,abych k tomu potřeboval psp fat.Díky moc za informace.

nn tekken odzkousel i pandoru na Slimu http://console-forum.net/showthread.php?t=14560

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat, fakt se v tom snažim vyznat, ale mate mě to. Mám firmware 3.03OE-E, když bych chtěl nejvyšší CF, musím na ně upgradovat postupně, nebo jde rovnou skočit na ten nejvyšší. Jestli sem to pochopil dobře, tak z tý 3.03OE-E můžu skočit rovnou na 3.40 OE-A a pak musím postupně upgradovat ty verze M33? Fakt moc děkuji za odpověď, jo a ještě poslední dotaz, je na to upgradování v nějakyý fázi potřeba original UMD hra, nebo třeba pandora battery nebo to jde jednoduše přes nakopírování firmwaru a jeho nainstalování (naflashování)?

Fakt díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdrawim,chci se zeptat...wim ze to tu je ale mam v tom bordel.Mam PSP s FW 2.81 potrebuju UP na 3.03 nebo 3.50 pak DG na 1.50 abych mohl hodit 3.40OE-A . ale jak sem cetl potrebuju k tomu GTA LCS a to bohuzel nemam..je jiny zpusob jak se dostat na 1.50 ??? diky moc vsem

jasne, pres pandora battery, pokud mas zajem o vice info, napis mi PM..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAO,,poradite mi prosim.Mam PSP FR 3,71 M33...jakmile si stahnu hru iso...tak ji nelze pustit( PSP se restartuje najede uvodni logo hry ale nepusti se ukaze se jen loading,a jeste casteji se ukaze jen cerna obrazovka na PSP.) cim to je prosim,co mi pomuze? zmena FW? Nejedou mi hry: bomberman(vubec) fifa stree2 (jen loading a walperer) crash,nfsmw(vubec)tzn:jen cerna obrazovka! mam zmenit na jiny software ci nejaky program...hral jsem si se vsim moznym v recovery menu,ci menu select ...ale zatim jsem na ni neprisel..prosim poradte bud tady nebo na icq.... mam dva dny novej PSP a jeste jsem to proadne neokusil..dekuji ALEX icon_cry.gif 286-573-112

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,mám takový "menší" problém stáhl jsem si film (MAQ00007),překopíroval ho do 100ANV01,a co se stalo,nic,tak jsem to zkusil do 100ANV0 a vono nic,tak jsem zkusil snad vše co jsem tady o tom vyčet a nic.Maximalně mi to psalo Unsoported data nebo něco takového.Fakt už jsem z toho v koncích...Dík:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu