Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Ahoj lidi,mám takový "menší" problém stáhl jsem si film (MAQ00007),překopíroval ho do 100ANV01,a co se stalo,nic,tak jsem to zkusil do 100ANV0 a vono nic,tak jsem zkusil snad vše co jsem tady o tom vyčet a nic.Maximalně mi to psalo Unsoported data nebo něco takového.Fakt už jsem z toho v koncích...Dík:ziped:

zkus to dát do složky VIDEO -> ms0:/VIDEO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi,mám takový "menší" problém stáhl jsem si film (MAQ00007),překopíroval ho do 100ANV01,a co se stalo,nic,tak jsem to zkusil do 100ANV0 a vono nic,tak jsem zkusil snad vše co jsem tady o tom vyčet a nic.Maximalně mi to psalo Unsoported data nebo něco takového.Fakt už jsem z toho v koncích...Dík:ziped:

a zkousel jsi to do toho 100MNV, nebo jak to je? Proste tu slozku jak mas vytvorenou v MP_ROOT po naformatovani v PSP? Mas tam dve slozky - 100ANV.. a pak 100MNV.. tak to zkus do obou ;)

pokud ti to nepujde, budes to muset znova konvertovat, protoze v ms0:\VIDEO ti to na 60% nepujde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zkousel jsi to do toho 100MNV, nebo jak to je? Proste tu slozku jak mas vytvorenou v MP_ROOT po naformatovani v PSP? Mas tam dve slozky - 100ANV.. a pak 100MNV.. tak to zkus do obou ;)

pokud ti to nepujde, budes to muset znova konvertovat, protoze v ms0:\VIDEO ti to na 60% nepujde..

Zkoušel jsem to jak v 100ANV01 tak i v 100MNV01,tak i v 100ANV0 i ve videu.Normální mp4 mišlapou,jen todle ne .Nemůže to bejt tím že mám fw 3.03????

Ještě to zkusim znova stáhnout...:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to jak v 100ANV01 tak i v 100MNV01,tak i v 100ANV0 i ve videu.Normální mp4 mišlapou,jen todle ne .Nemůže to bejt tím že mám fw 3.03????

Ještě to zkusim znova stáhnout...:lol:

origoš že? xD tak to ti nepjede v rozlišení 480x272 xD jenom na cfw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PSP FR 3,71 M33...jakmile si stahnu hru iso...tak ji nelze pustit( PSP se restartuje najede uvodni logo hry ale nepusti se ukaze se jen loading,a jeste casteji se ukaze jen cerna obrazovka na PSP.) cim to je prosim,co mi pomuze? zmena FW? Nejedou mi hry: bomberman(vubec) fifa stree2 (jen loading a walperer) crash,nfsmw(vubec)tzn:jen cerna obrazovka! mam zmenit na jiny software ci nejaky program...hral jsem si se vsim moznym v recovery menu,ci menu select ...ale zatim jsem na ni neprisel..prosim poradte

Mám stejnej problem jako Alex

Za radu předem děkuji lada

lada1965@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte mi pls , mam fw 2.82 a vzdi kdyz si stahnu upgrade a skopiruju na msp tak mi ukazuje neplatny soubor :-(((((?????????????????????????
jestli myslis to ze chces fw 2.82 stahnout na vyssi tak si jen stahnes vyssi FW a ten soubor co stahnes prejmenujes na EBOOT.PBP a das do PSP/GAME/UPDATE a spustis v PSP..
bych sa vsadil že tam v psp máš nelegál fw a teď tam strkáš origo:D
asi ne kdyz pise ze ma 2.82..:dozey:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dejte tomu ugandovy rovnou ban .. double post .. pak se pta na otazky co sou tu 100% polozeny .. a navic to sou jeho 2 jediny prispevky, a hled takhle lamacky... to je fakt na ba n.. aspon na tejden

ptřed 3 dnema jsem měl taky 3.71 .. teď tam mám 3.71 M33 4 ... a stačilo si 3x pročíst forum pro začátečníky, pak se zeptat na nejasnosti (a ne typu kdo mi pomuze) a flashnul jsem si to sam doma, a to jsem pred tim nikdy PSP v ruce nedrzel.... HLEDEJ!! TADY JE TO VSUDE VSECHNO

Edit .. už ten druhej smazal... dobro k němu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dejte tomu ugandovy rovnou ban .. double post .. pak se pta na otazky co sou tu 100% polozeny .. a navic to sou jeho 2 jediny prispevky, a hled takhle lamacky... to je fakt na ba n.. aspon na tejden

ptřed 3 dnema jsem měl taky 3.71 .. teď tam mám 3.71 M33 4 ... a stačilo si 3x pročíst forum pro začátečníky, pak se zeptat na nejasnosti (a ne typu kdo mi pomuze) a flashnul jsem si to sam doma, a to jsem pred tim nikdy PSP v ruce nedrzel.... HLEDEJ!! TADY JE TO VSUDE VSECHNO

Edit .. už ten druhej smazal... dobro k němu..

hele kámo ja fakt nwm jak koukam tady všude a nwm nechceš mi poradit prosim byl bys takovej frajer a pomoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pujde tato karta v PSP
http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-4gb-d65719.htm

diky

jasne ze pude..;)
udělal jsem jak poradil romeo ale stále píše fw 2,81 dík za radu
a co to takhle spustit.?? nestaci to tam jen dat...:D reknu ti to znova...stahnes si ofic FW 3.50...stahnes nejaky soubor s nazvem XXXX_EBOOT.PBP (to X budou nejaky cisla..mozna) prepises to na EBOOT.PBP a nakopirujes do PSP/GAME/UPDATE ...pak najedes v PSP do Game-memory stick a jednoduse spustis UPDATE.. nechas to pracovat a pak uala mas 3.50....baterka musi bejt min. na 75%..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu