Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jde mi hlavně o GTA, CoD a MoH. Trochu vada je že mám japonskou verzi PSP a na stránkách kde jsem ji koupil píšou, že nelze upgradovat na vyšší.....

jak už sem ti odepisoval v topicu co si založil nepůjde ti update na oficiální FW vyšší jak 3.30...CFW půjdou všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kam mam nakopirovat hry PSX do ISO????

lidi se asi nikdy nenaučí číst :roll:

4)Kam co nakopírovat

-Homebrew - ms0:/ PSP / GAME / (u custom firmwaru také GAME150, nebo GAME3XX)

-ISO - ms0:/ ISO /

-Obrázky - ms0:/ PSP / PHOTO / nebo ms0:/PICTURE

-Hudba - ms0:/ PSP / MUSIC / nebo ms0:/MUSIC

-Video MP4 - ms0:/ MP_ROOT / 100MNV01 / ,custom fw ms0/:VIDEO

-Video MP4 AVC - ms0:/ MP_ROOT / 100ANV01 / custom fw ms0/:VIDEO

-Video MP4 a MP4 AVC (fw.3.30 a vyšší) - ms0:/ VIDEO /

-Video PMP - ms0:/ PSP / VIDEO / (již není podmínkou)

-Video video s názvem MAQXXXXX do MP_ROOT\100ANV0

-Video video s názvem MP4XXXXX do MP_ROOT\100MNV01

-Update firmwaru - ms0:/ PSP / GAME / UPDATE /

- Uložené pozice her - ms0:/ PSP / GAME / SAVEDATA /

)PSX hry - ms0:/PSP/GAME/složka(většinou název hry)/EBOOT.PBP (někdy + KEYS.BIN)

- Theme v PTF formátu - ms0/PSP/THEME (FW 3.70 vejš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Cus, mel bych dotaz na tu USB Wifi klíčenku. To jako jenom pichnu do USB, nastavim a pojede mi v PSP/PS3 net? Mám doma net ADSL, jinak kolik metru to ma dosah a musi na to byt prima viditelnost? Dik za opovědi

A jeste jedna vec: u hodne programu(universal remote conrol, Bookr, Zjisteni FAKE) kdyz to spustim, tak se mi po chvili objevi chyba: The game could not be started. 8002014C, ale jine programy(GBA Emulator,...) zase jdou tak nevim no, jinam mam CFW 3.80, ale delalo to uz i na 3.60 i 3.71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si mam vytvorit custom firmware

-> delas si legraci?! Pokud jsi cetl topic pro zacatecniky a nepochopil jsi to, tak jsi dement. Pokud jsi to necetl a hned jsi sem napsal, tak sees taky dement, jinak to neni mozny..

.. sam to neudelas - zrovna ty ne - takze jdi do sekce PSP -> Otazka a Odpovedi -> KDO KDE FLASHUJE... a tam si to PRECTI - nespamuj tam jako tady, precti si to - je tam odkaz na mapku, kde kdo dela CFW.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj lidi. Mám dost velkej problém - stáhnul jsem si film ve formátu Mp4, název: MAQ20078.mp4 a MAQ20078.thm. Podle vašeho návodu jsem to nakopíroval do složky v MP-root/100ANV0 i MP-Root/100MNV01. Ale ani v jedný to nešlo, jen u 100ANV0 mi to na mým PSP SLIM offic. fw 3.71 něco, ale unsupported data. Nevím proč, je to normální MP4 film, stáhl jsem to už překonvertovaný, ostatním lidem to jde. Není to firmwarem? pls poraďte. PSP mám od vánoc, ještě to tolik neznám :?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAQ20078.mp4 a MAQ20078.thm. MP-root/100ANV0 i MP-Root/100MNV01.
Píše že to jsou MP4 no nevim zkus to. Ale každopádně musí mí CF. :roll:

to musí být ale on píše že má tyto soubory a ty se jak správně napsal kopírují do té složky MP root

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D nejak mi to nedocvaklo... ale to uz je jedno. je nakej cf, kterej facha na fw 3.71??

nebudu odpovídat prvně si přečti Pro Začatečníky!!!!!!!

a nic jiného než pandora nepomůže ale ty asi nevíš co to je čti začátečníky je tam všechno tohle to !!!!!!!8)

EDIT: používej EDIT......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu