Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj,

mám problém. Mám PSP Slim s FW 3.71 a chtěl bych na něm spustit ISO hry. Nevím jak na to protože každý řiká něco jiného. Potřeboval bych poradit. Sem si jisty ze na FW 3.71 urcite nepudou, a proto se ptám. Poradíte mi někdo? Nejlépe přes ICQ ozvěte se zde a domluvíme se DEKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám problém. Mám PSP Slim s FW 3.71 a chtěl bych na něm spustit ISO hry. Nevím jak na to protože každý řiká něco jiného. Potřeboval bych poradit. Sem si jisty ze na FW 3.71 urcite nepudou, a proto se ptám. Poradíte mi někdo? Nejlépe přes ICQ ozvěte se zde a domluvíme se DEKUJI

Budes potrebovat nekoho kdo ti ho flashne ( prepise vnitrni pamet PSP) takze si klikni u me v podpisu na Mapa flasheru ... a tam si najdi nekoho kdo ti to udela,pokud jsi z havirova tak rovnou pis me .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém,mám psp-slim-3.90 M33,na 2 týždne som ho požičal kamošovy,a vrátilo sa mi , v škole som si pozeral veci uložené na karte a všetko bolo v poriadku,ale prídem domov,idem si niečo poslat,napojím Usb a v kompe mi ukáže 17184k of 41904k free,a zlozky tam mám tieto:dic font, vsh,karta je Memory Stick Pro Duo-od sony-4Gb,predtým išla normálne aj v psp mi ju ukazuje normálne,všetko čo na nej je ,chcel bi som vediet či sa dá nejako dostat na normálnu kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém,mám psp-slim-3.90 M33,na 2 týždne som ho požičal kamošovy,a vrátilo sa mi , v škole som si pozeral veci uložené na karte a všetko bolo v poriadku,ale prídem domov,idem si niečo poslat,napojím Usb a v kompe mi ukáže 17184k of 41904k free,a zlozky tam mám tieto:dic font, vsh,karta je Memory Stick Pro Duo-od sony-4Gb,predtým išla normálne aj v psp mi ju ukazuje normálne,všetko čo na nej je ,chcel bi som vediet či sa dá nejako dostat na normálnu kartu
skoušel si formát? když ne skus preš PC pres FAT32.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém,mám psp-slim-3.90 M33,na 2 týždne som ho požičal kamošovy,a vrátilo sa mi , v škole som si pozeral veci uložené na karte a všetko bolo v poriadku,ale prídem domov,idem si niečo poslat,napojím Usb a v kompe mi ukáže 17184k of 41904k free,a zlozky tam mám tieto:dic font, vsh,karta je Memory Stick Pro Duo-od sony-4Gb,predtým išla normálne aj v psp mi ju ukazuje normálne,všetko čo na nej je ,chcel bi som vediet či sa dá nejako dostat na normálnu kartu

hlavně to neformátuj jestli tam máš ty složky co píšeš tak udělej jednu věc v normálně menu PSPčka zmáčkni "select" a najede ti "vsh menu" je tam přesně napsáno M33 VSH MENU pod tím je CPU CLOCK XMB to přád nic potom pod tím je CPU CLOCK GAME a pod tím je USB DEVICE ty přepínej dokud tam nebudeš mít Memory stick tak to přepni na to a zmáčkni select a najeď do USB mode a měla by to bejt normálně karta ;)

EDIT: tak teď nwm jestli to bude tím jak píšu a nebo prostě to máš na kartě no nwm ale prvně bych zkusil můj způsob protože když to naformátuješ a bude to flash0 tak budeš mít veliký problémi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám trochu problém.. má m fw 3.51 M33 měl bych tam hodit asi náko novou verzi ptže my nejde náky hry... ale na update na 3.9 nebo kolik je ten nejnovejší.. :roll: potřbuju nejmín fw 3.51 M33-4 nebo tak na parvní stránce sou návody a tak ale většina z toho je na edisku a tam už to neni.. mohli by ste mě nekdo poslat třeba ty instalačky nebo reupnout nebo proste nák pomoct tam dostat novej fw:) ještě sem zapoměl psp fat:roll: al neni tlustý:cheesygrin: předem díky:psp:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám trochu problém.. má m fw 3.51 M33 měl bych tam hodit asi náko novou verzi ptže my nejde náky hry... ale na update na 3.9 nebo kolik je ten nejnovejší.. :roll: potřbuju nejmín fw 3.51 M33-4 nebo tak na parvní stránce sou návody a tak ale většina z toho je na edisku a tam už to neni.. mohli by ste mě nekdo poslat třeba ty instalačky nebo reupnout nebo proste nák pomoct tam dostat novej fw:) ještě sem zapoměl psp fat:roll: al neni tlustý:cheesygrin: předem díky:psp:8)

Co teda presne chces?update FATa na X.XX M33 FW???jakej teda??:roll::D a vsechny updaty sou na psp.novinky.org...;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dostal jsem od kolegy PSPčko Fatku s OF verze 3.52. Nejsem v tom moc zběhlý, ale podle návodu jsem postupoval přesně a a mojí slimce udělal kartu a baterku (obojí jsme vzal z PSP FAT). Ovšem po spuštění mi v posledním kroku vložení obou věcí do PSP s OF se neděje nic.. dělám něco špatně? Opakuji že v tom nejsem moc zběhlý a nemám kontakt na nikoho kdo v tom dělá. Předem dík za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu