Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam problem...mam PSP fat a dal jsem tam včera 3.90 m33 a stáhnul jsem NFS Pro street a God of war a ani jedna hra mi nejde spustit...píše mi to The game could not be started (80020148 ) jiné hry jsem nezkoušel...dneska jsem dělal update pomocí Network update a pořád nic...nevíte někdo čim to? předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem...mam PSP fat a dal jsem tam včera 3.90 m33 a stáhnul jsem NFS Pro street a God of war a ani jedna hra mi nejde spustit...píše mi to The game could not be started (80020148 ) jiné hry jsem nezkoušel...dneska jsem dělal update pomocí Network update a pořád nic...nevíte někdo čim to? předem díky za odpověď

Co třeba toto: ?

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002 d) v RECOVERY nejde Configuration

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

d) pokud nejde v RECOVERY najet na možnost config (PSP se sekne) dejte v RECOVERY Advanced/Toogle USB to flash1 a smažte soubor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky jeden problé,když jsem měl fw 3.71 M33-4 tak mi tam šlapali všechny hry a když jsem si tam nedávno hodil fw 3.90 M33-2 tak mi nějáký hry píšou chybu s 80000108 a nějáký s 80020148 i když mám Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled.Vážně už nevim jak to recovery menu nastavit.Je to psp slim + 4gb a když tam zadám /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP tak mi to napise cislo 80010002.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba toto: ?

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002 d) v RECOVERY nejde Configuration

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

d) pokud nejde v RECOVERY najet na možnost config (PSP se sekne) dejte v RECOVERY Advanced/Toogle USB to flash1 a smažte soubor

mam cfw 3.90 - 2 takže nízkym fw to nebude a v recovery mam nastavený tohle dobře.... už nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.

Přečetl jsem zde, co se dalo a mám z toho plnou hlavu.

Doufám, že tomu všemu chápu a jsem rád, že je zde takové fórum.

Vlastním PSP Slim s oficiálním Firmware 3.71 a provedl jsem u něj upgrade oficiálním FW 3.80.

Chci se zeptat, zda to nevadí a zda bych mohl ještě bez obav provést upgrade oficiálním FW na 3.90. Jasně, že chci pak, aby mi to šlo předělat na upravený CFW pro hraní ISO her.

Asi mohu a je mi jasný, že na PSP Slim je potřeba PB. Jinak to předělat nepůjde, a že mohu bez obav experimentovat s oficiálním FW. Je tak?

No, jinak nevím a nikoho neznám, kdo by mi to pak předělal na to tak zvané CFW s tou PB a zda se to pak může normálka tak jak u ofic. FW aktualizovat bez nějaké PB asi ano. Tak vidíte, co otázek mám.

Děkuji za odpovědi.

Pokud by se ještě někdo našel na přeinstalování na CFW pro hraní ISO her. JÁ SI NA TO NETROUFÁM. Jsem z Kroměříže a ta mapa co tu je, jsou poblíž jen dva kontakty a ti jsou neustále offline.

Hlavně mi nenadávat, vlastním PSP od soboty.

Mira.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Snazil som sa preklikat sa cez mnozstvo stranok, co sa tu pise o roznom CF a ze teda umoznuje spustanie ISO hier a podobne, chyba mi vsak strucne a jasne vysvetlenie, o co pridem tym, ze tam dam CF namiesto originalneho firmware?

To je asi jasne, ze potom nemozem davat upgrade cez internet, ale zaujima ma napriklad, ci:

- pripojenie na internet je nejak obmedzovane? Mozem ist na akukolvek stranku, aj na Sony?

- nakupovanie cez PS Store je nejak obmedzene? Mozem si do PSP s CF nakupit oficialne nieco z PS Store?

- bude mi fungovat internetove radio, Skype a podobne doplnky?

- je mozne hrat online hry cez net s inymi majitelmi PSP?

- budu mi fungovat vsetky UMD disky? Alebo su hry co zistuju verziu firmware a jednoducho sa mi nespustia z UMD ?

- da sa PSP s CF spojit s PS3, kde je najnovsie firmware? Funguje Remote Play, zdielanie suborov s PS3, prenos demo hier z PS3 na PSP, ktore boli cez PS3 stiahnute z PS Store?

- su nejake ine vyznamne obmedzenia CF na PSP, ktore by zasahovali do pohodlia pouzivania PSP?

- je mozne sa bez problemov vratit k normalnemu, oficialnemu firmware? Alebo je postup navratu rovnako nebezpecny a narocny ako prechod ku CF?

Dakujem za pripadnu odpoved! Nejde mi totiz len o hranie ISO hier ale aj o vyuzivanie inych moznosti PSP a preto by som vedel, ci pri prechode na CF o tieto moznosti nepridem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazil som sa preklikat sa cez mnozstvo stranok, co sa tu pise o roznom CF a ze teda umoznuje spustanie ISO hier a podobne, chyba mi vsak strucne a jasne vysvetlenie, o co pridem tym, ze tam dam CF namiesto originalneho firmware?

....

cf te nijak neomezuje, vsechny funkce orig. fw jsou dostupny i na psp s cf ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpovede, ale 2 veci si chcem naozaj ujasnit, lebo ubezpecenie typu "urcite je to lepsie s CF nez bez" nie je to co by som chcel:

- je tu niekto, kto s PSP kde je CF (napr. 3.90 ..) nakupil nieco oficialne z PS Store ?

- ak sa potrebujem vratit k oficialnemu firmware staci ist v menu do update cez internet a nainstaluje sa mi to naspat na najnovsie oficialne firmware?

Dakujem za odpovede!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tibko68: jak vidno, pokud se zajimáš hlavně o origo tak zůstaň kde jsi, ale žadný HB si nepustíš.....jinak CFW nemá chybu jak říkají kolegové........:lol:

-------------------------------------------------------------------------

PSP Fat 3,90 m33-2

teprve jen 9 ISO her.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo je origo ... inak mam 2xPSP, jedno SLIM "origo" a jedno FAT s 3.90 M33 ci tak nejak (tie ISO hry tam idu). Na tom originale mam zakupene nejake hry z PS Store (napr. aj flOw), ale bojim sa to iste skusit aj s tym druhym - nebol by som rad, ak by sa mi zablokoval. Jedinym dovodom preco uvazujem nad CF aj do toho SLIM je to, ze hry pre 2 sa mi daju hrat len tak, ze na SLIM-e mam originalne UMD. A hoci mam tych UMD asi 17, tie co ma bavia najviac (Tekken 5 a SSX) mi este chybaju ... ozaj, nemate niekto na predaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu