Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Ahoj, je nejak mozny na mym OFICIALNIM fw ( mam 3.71 psp slim ) rozchodit filmy z netu ? Sou to 2 soubory ( jak jinak ) - MPEG-4 film s normalnim nazvem, a .thm. Nevite, jestly to budu moct nejak rozchodit ? Pise mi to Unsupported data :(. Predem diky.

nema to nazactku MAQ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj mam takovej malej problem...Kdyz chci spustit wifi tak mi tam naskocí tohle číslo 80410A80... NEVÍM CO TO JE A tady na začátečníkách jsem to nenašel... pomohl by jste mi někdo..

80410A80 ?? Nic víc k tomu PSP nepsalo? Opravdu si nepamatujeme co každý chybový kód znamená :)

Potřeboval bych radu

nedaří se mi nahrát POPSloader do psp slim v 3.90 m33 v3

nehraje mi resident evil 1 z psx(rip je vpořádku)

Díky za radu bruno

Dřív na jiném fw ti to fungovalo?

hej aj nevim vubec o cem tu je rec :/ tam pise jakesi custom a takove ty veci ja us na to uplne hovno .. nevite nekdo jak udelat z verze 3.80 aby na tom jeli gamesy ?? jako bez jakesi siberi ci co o cem to tu je rec

Je to tam krásně napsaný. Jsou originální fw a hacknutý fw, na kterých si můžeš stahovat gamesy např. z netu. Btw. asi nemyslíš siberi, ale Pandoru. Na to je tam taky odkaz. Pokud to podle návodu nedokázeš realizovat, tak je tu hodně lidí, co to dělají zdarma nebo za drobný obnos. Případně jukni na tenhle link http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=17627

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsi to pekne updatnul, ale mozna by jsi to mohla dat hned na zacatek to s tim CFW a downgradem apod.. Protoze pochybuji ze se tam lamy prokousou..

Navic bych tam dal urcite odkaz na mapku flasheru..

A urcite bych neco ze zacatecniku odebral.. Vedet treba jake jsou zmeny ve 2.81 oproti 2.80 je myslim dost nedulezite do zacatku a akorat to zneprehlednuje cele zacatecniky - myslim ze to rozhodne neni treba vedet do zacatku a je to jen takova doplnujici info..

Chtelo by to zde na foru zprovoznik tzv. spoilery - kdo chodi na zahr. qj.net apod, tak zna. a pak by se tyto nepotrebne info zobrazily az po rozkliknuti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu