Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

jo silver je dobra volba : ) kdyz mas piano black tak je na nem videt kazdej "šahanec" ale zas PB je takovy klenot :) dostanes k tomu Daxtera na UMD coz je skvela hra a poradim ti aby sis k tomu vzal i tu kartu (myslim ze 4gb staci) ale kdyz ta 8gb bude za dobrou cenu tak je to na tobe :) jinak vitej do sveta psp :psp::bash::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemužu nikde vyčíst jak se z 3,51 M33 vrátit na 1,50, Chci naistalovat ten nejnovější 4,01 a takto se nemužu hnout. Dik za radu

Cus myslim ze to jde timhle rovnou z 3.51 M33

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080005

EDIT: !!!Recovery Flasher lze použít na všech PSP, a to i s verzí custom firmwaru nižší než 3.52 M33-3!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemužu nikde vyčíst jak se z 3,51 M33 vrátit na 1,50, Chci naistalovat ten nejnovější 4,01 a takto se nemužu hnout. Dik za radu

To si delas legraci? Proc by jsi se nemohl hnout?! Naopak, 4.01 M33 snad uz ani z 1.50 nenainstalujes - mozna ano, ale delas si to zbytecne tezsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si delas legraci? Proc by jsi se nemohl hnout?! Naopak, 4.01 M33 snad uz ani z 1.50 nenainstalujes - mozna ano, ale delas si to zbytecne tezsi..

No, že z 3,51 nenaistaluji 4,01. To naistaluju až z 3,52. Tak jsem to chtěl shodit na tu svou 1,50 pak na 3,52 nebo vyšší a pak až na to 4,01. firmware nahrávam vždycky po dlouhé době, až když nemůžu rozjet nějakou hru, v tomhle případě Star Wars Force Unleashed. Vždycky jesm to nějak dal, ale teď jsem v tom ztracenej a nemůžu si zagemblit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Muzes, koncovka .iso ale musi zustat

No, že z 3,51 nenaistaluji 4,01. To naistaluju až z 3,52. Tak jsem to chtěl shodit na tu svou 1,50 pak na 3,52 nebo vyšší a pak až na to 4,01. firmware nahrávam vždycky po dlouhé době, až když nemůžu rozjet nějakou hru, v tomhle případě Star Wars Force Unleashed. Vždycky jesm to nějak dal, ale teď jsem v tom ztracenej a nemůžu si zagemblit...

Hele a proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite, ze?

Ty mas ted 3.51 M33 a chces na 3.52 M33.. Co treba updatovat primo na 3.52 M33, bez toho mezikroku s tim downgradem na 1.50.. napadlo te to? Az budes na 3.52 M33, tak hodis nejnovejsi update - 3.52 M33 - 4 a pak uz muzes na 4.01 M33...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se Vas borcu chci zeptat.:

Kdyz propojim pomoci USB kabelu PSP s PC, a ted me zajima, kdyz najedu na ten novej disk (treba G - to PSP, jasny) , a dam na to pravym a naformatovat, tak jse mi smaze uplne vse co je na ty karte vcetne tech puvodnich dulezitych souboru pro fungovani karty a nebo jen me nove pridane veci???

A v PSP formatuju kartu kde?

Nebo jaka moznost je lepsi - formatovat v PSP a nebo v PC ???

Dik za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste se zeptam:)

Uz mam konecne PSP Slimko, ale koukal jsem a mam tam takovou asi 0.5 cm dlouhou a 0.1cm sirokou caru a pri otaceni displejem PSP se v ni meni barvy. Vetsinou od cerveny po zelenou.

To je death pixel nebo co? Da se to nejak odstranit?

Narazil jsem na toto zde na foru:

http://console-forum.net/showthread.php?t=6873

Pomuze to?

Dik za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste se zeptam:)

Uz mam konecne PSP Slimko, ale koukal jsem a mam tam takovou asi 0.5 cm dlouhou a 0.1cm sirokou caru a pri otaceni displejem PSP se v ni meni barvy. Vetsinou od cerveny po zelenou.

To je death pixel nebo co? Da se to nejak odstranit?

Narazil jsem na toto zde na foru:

http://console-forum.net/showthread.php?t=6873

Pomuze to?

Dik za odpoved...

Nemas jen v tom miste poskrabanej kryt nad displejem? Jestli se ti ty barvy menej podle toho jak s PSP otacis, tak to nemuzou bejt stuck pixely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemas jen v tom miste poskrabanej kryt nad displejem? Jestli se ti ty barvy menej podle toho jak s PSP otacis, tak to nemuzou bejt stuck pixely.

Kryt nad displejem. No moc se v tom neorientuju, ale neni displej samotnym displejem a nebo je tam nad nim jeste nejaky kryt?

Na poskrabani to nevypada.

Barvy to meni jako cervena, zelena a asi zluta. Pri otaceni displejem se tak nejak prekryvaji, atd...

Jinak k tomu programku, par lidem to zde pomohlo -

http://www.psp-vault.com/Article168.psp

A ta velikost jak jsem napsal vyse, to je normalni, tak velky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CXMB pro 4.01 je v mojem podpise. Hledej pod tim co ted pisu slova "CXMB 3.21 pro 4.01 M33"

schemata co byly na 3.90 ti nepojedou

Uz to mam, super.

Jen skoda ze tak pulka uz tam nejde stahnout.

Chtelo by to vadne soubory reuploadnout na jinej server. Uloz.to je blby.

Treba czshare, bagruj, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to mam, super.

Jen skoda ze tak pulka uz tam nejde stahnout.

Chtelo by to vadne soubory reuploadnout na jinej server. Uloz.to je blby.

Treba czshare, bagruj, apod...

nic proti, ale od toho je muj topic aby ste tam napsali ze nejake soubory nejedou...

sry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu