Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec mel bych dotaz... v jednom eshopu prodavaji asijskou verzi PSP2000 pisou ze jediny rozdil proti evropske je ze tam jdou prehrat jenom asijske filmy do UMD co me vubec netrapi... je to ale opravdu jediny rozdil nebo o tom obchodnik nic moc nevi (coz by me ani neprekvapilo:lol:)??? v souvislosti s timhle me jeste napada jestli nebude problem naflashovat CFW kdyz je asijska ale bude mit starou desku t.j. TA-088v1/2...

mate nekdo s touhle verzi zkusenosti??? diky

link na ten eshop:

http://www.prodejher.cz/31-Sony-PSP-konzole/3342-PSP-Slim-Lite-Playstation-Portable-BASE-PACK-Black-AS-verze.html?back=view&page=1&tab=text#tabbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj... potřeboval bych poradit=>

Updatoval jsem CFW z CFW 3.80 M33-5 rovnou na 5.00 M33-6 a chtěl jsem znovusprovoznit program, jenž jede na kernelu 1.50, tak jsem nasvatil v recovery menu kernel zpět na 1.50, ale... přesto mi program píše chybu: 8002014C , pokoušel jsem se tedy doinstalovat addon 1.50 kernel pro 5.00 M33-6. Ale jakmile spustím instalaci addonu, recovery menu mi napíše incorect or inexist 150.PBP at root... nvm, co dělat, prosím o pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj... potřeboval bych poradit=>

Updatoval jsem CFW z CFW 3.80 M33-5 rovnou na 5.00 M33-6 a chtěl jsem znovusprovoznit program, jenž jede na kernelu 1.50, tak jsem nasvatil v recovery menu kernel zpět na 1.50, ale... přesto mi program píše chybu: 8002014C , pokoušel jsem se tedy doinstalovat addon 1.50 kernel pro 5.00 M33-6. Ale jakmile spustím instalaci addonu, recovery menu mi napíše incorect or inexist 150.PBP at root... nvm, co dělat, prosím o pomoc :-)

A mas vubec psp fat ?

Protoze na slimu 1.5 kernel addon nejde .

Pomuze ti jedine eloader a ten nema kompatibilitu 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš si stáhnout kernel addon 1.50 a nainstalovat si ho, jinak ti to nepůjde

btw: návod http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100015

Tak to sem udělal... viz to, co sem psal nahoře, ale psalo mi to, že tam ten soubor není... (i když jsem musel trošku zapojit hlavu, páč mi to z inkriminovaných souborů nic nedělalo, tak jsem to musel maličko obejít tu instalaci a zkusit to jinak...) to sem zvládl... viz níže..

Musis mit soubor "150.PBP" na korenu karty.. ;)

No, tak jsem to tak udělal... a i doinstaloval addon...

A mas vubec psp fat ?

Protoze na slimu 1.5 kernel addon nejde .

Pomuze ti jedine eloader a ten nema kompatibilitu 100%

... ne, sem absolutní vůl a mám slimko *sarkasmus*

Ale i když jsem ten kernel potřeboval pro program... který mi vlastně bez něj nešel, viz pokračování problému zde-> http://console-forum.net/showthread.php?t=46887 ... tak fakt už nevím, co dál :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, jak je to s tim taktem PSP? v základu je tedy podtaktovanej na 222Mhz a ve VHS menu se dá taktnout na plnejch 333Mhz?? když to udělam ničí to nějak PSP nebo je to vpohodě? mam to udělat zlepší se něco?? díky za odpověď... PSP teprve poznávám blíže ale myslím že za těch pár dní jsem se toho už spoustu dozveděl a naučil hlavně díky těmto stránkám takže díky moc i zpětně všem kdo mi pomohli.... čus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ JEN SE CHCI PŘEPTAT NA TOTO:

PSP 2000 (slim) - všechny s již továrně nastaveným fw 3.95 a nižším by měli jít flashnout přes Pandora Battery, při továrně nastaveném fw 4.01 leze flashnout PSP pouze pokud na čarovém kódu na krabici v pravém rohu ve 3. řádku není písmeno G

JÁ JSEM UŽ KOUPIL DANOU KONZOLY JE FLEŠLÁ A OBSAHUJE PÍSMENO G

NEROZUMÍM V ČEM JE PROBLÉM?

DÍKY :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu