Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cego, mam prosbu na vsechny co mi muzou help :)

tak chci upgradovat na 2.71 (pls nereste proc ne rovnou na 2.81 atd)

nejsem si jistej, kterej z fw mam sosnout, kvuli regionum...podle navodu bych mel mit evrposkou verzi prekvapive, ale radsi se zeptam, nez mit doma o cihlu vic...na krabici je psp-1004 k coz je eu verze ze? :) pls mohli byste mi nekdo hodit link na fw 2.71, kterej je ten spravnej? diky moc! ;)

btw: psp je kupovany v sony centru na slovensku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tě Antonín Hawkojc neba? Já ho mám chvíli a dobrý je to :-) Jenom nevim proč, když seberu hnedka v clasic módu nějaký ty písmena "s-k-a-t-e" atd., proč tam furt zůstávaj. Paměť mám giga, tak tomu nerozumim. Mám taky 1004 a to by měla bejt EU verze. Ale zatim mi fw 2.6 stačí, tak s tim neporadim. Sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem se ptal na neco jinyho ale neva :D

no tonda me moc nebavi kvuli realite...je to prehnany...sbirat SKATE po strechach baraku me moc nechytlo..:) bejt to jako ve skutecnosti nebo aspon malinko podobny, tak to z ruky nedam...;) no ja mam taky 2.6, ale chci jit vejs kvuli swf souborum...a ted sem tady videl iso loader na 2.71, takze ho mozna testnu kvuli multaku s kamosem co ma 2.81 (nechcem kupovat dve hry)... jo a videjka a hudba me nak moc neuchvatili...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jednoduchý:

-vpravo klikneě na open file

-pak nastavíš kvalitu videa, zvuku a rozlišení

-dole máš posuvník, kterym určíš odkdy kam chceš film nahrávat

-no a potom už stačí stisknout Record it

-když to skončí tak se tě to zeptá, jestli chceš video nahrát do psp (Transfer to psp)

-nakonec stačí v psp film spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jednoduchý:

-vpravo klikneě na open file

-pak nastavíš kvalitu videa, zvuku a rozlišení

-dole máš posuvník, kterym určíš odkdy kam chceš film nahrávat

-no a potom už stačí stisknout Record it

-když to skončí tak se tě to zeptá, jestli chceš video nahrát do psp (Transfer to psp)

-nakonec stačí v psp film spustit

vysledne soubory se ukladaji defaultne na plochu do slozky PSP Movie by PQDVD...pokud chces zadat jinou cilovou slozku dej File/Set Output folder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale já když sem zkusil nejdřív to DVD v tom programu pustit, tak se to samo vypne (celej ten program). Moc tom nerozumim. Hlavně sem si myslel, že budu moct nějak nastavit, jestli z toho DVD tam budu chtít bonusy a odstranit další nesmyslný dabingy a všechno co zabírá místo.. Ale to sem tam taky neodhalil a ani vy to tu nepíšete. :-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu