Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

jej diky a to je asi kravina kdybych tam do meho psp hodil http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008060023!

Ty mas v ty palici fakt asi nas*ano :roll:...

Instalace cfw.4.01 M33 je možná pouze na PSP s custom firmwarem 3.52 M33-4 a vyšším. Na PSP s jinou verzí firmwaru to není možné !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
asi jo prominte ja tomu moc nerozumim ! (spis vubec). Takze kdyz mam originalni psp s 4.01 ktere tam bylo tak to ta muzu hodit ?http://psp.novinky.org/pspnews/phprs...nku=2008060023!

NEMŮŽEŠ!

Kdyby sis pročetl topic, tak vše víš a na takovéhle kraviny se neptáš!

Na firmware 4.01 a výš nejde CFW!

//edit : Tekk byl rychlejší......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dutch: napsal jsi následující -

"Sekne se mi PSP a nejde vypnout.

Stačí 10 sekund držet tlačítko pro vypnutí.....v žádném případě nevyndávejte baterku !!!!!!

Mě se toto stalo a tu tvoji radu jsem neznal, tak jsem tu baterku teda vyndal (nic lepšího mě nenapadlo). Nic se ale nestalo a PSP normálně najelo a je OK. Otázka tedy zní - co by se mohlo stát?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Jednomu klukoj od nás ze školy se stalo tohle. Nemá CFW no a protože tomu nerozumí tak když se mu PSP seklo tak vyndal baterku a teďka když to prej zapne tak mu displej svítí cca 10 sekund a pak svítí už jenom kontrolka POWER. V PSP má FW 3.80 takže by to flashnout asi šlo, ale nevím jestli to pomůže a žádnýho flashera v mým okolí sem nenašel.....Co s tim pls? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu