Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zaky neboj, jak si tě všichni potvrdíme, tak pokaždé, když zapneš plejko, budeš tam mít aspoň 3 lidi, kteří hrajou proevo..:D A jak píše borek, hlavně večer...:wohow:

Jinak borku, kuwa já vstávat 4:40, tak jdu spát v 8..:) To jseš teda borec, že takhle paříš do noci...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si kluci musím postěžovat. Úplně u toho nervím, protože je neskutečný co ti soupeři doběhnou, jak nacentrují, jak si jen sprintem povodí celou obranu :-/ A moji hráči unaveně skoro nedoběhnou pohodovej balon, všechno se odráží k soupeři. No je to hrůza, nastavujete nějak podrobně tu taktiku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už jsem tu taky řešil. Já to mám i s manU. A vůbec se nedivím, že máš nervy po zápasech Hendehochem..:D Já dostal sedmičku- po každém centru gól- moje nervy..:D - s Chelsea je moc dobrý..

Já teda taktiku vždycky trošku upravuju. A co se týče centrů, tak jsem zjistil, že když centruješ od lajny do vápna, tak je lepší nedávat směr přihrávky. Prostě běžíš, přibrzdíš a dáš centr. Buď po zemi, na přední tyč nebo normální centr.

No a co se týče Messiho nebo Ronalda, to tu snad ani rozebírat nebudu, nechci se hned po ránu rozčilovat..:-)

Jo a Borku- mě takhle kombinace vždycky tak unaví, že zatuhnu...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

majki tak jsem rád, že nejsem sám co chce pomalu rozmlátit ovladač :D To je fakt neskutečný co ten soupeř dokáže v té samé situaci jako jsi měl ty úplně jednoduše skóruje a ty to dáš zase jenom do protihráče nebo nezakončíš vůbec :-/ Není někde video jak PES máš hrát? :D Na to, že hraju už od ročníku 98 tak mi přijde, že to vůbec neumím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ostatní, ale podle mě je nedůležitější správně bránit a při útoku používat ovládání druhého hráče. V tom používaní druhého hráče mi pohohlo to videjko na začátku proeva-

Jinak tady máš odkaz na vlákno, kde jsou další videjka, které tam dal Sejvi už dávno-

http://console-forum.net/tema/130796-pro-evolution-soccer2012/page2

Tak mě napadá, že dokud ti nejde, měli by jsme si zahrát...:D Dneska budu hrát od 16 do 17, tak se ti ozvu, jestli tam budeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký sponzor mi dal upomínku, že prý tu mám dvojitý příspěvěk a vyhrožuje mi zákazem vstupu na console forum...:) ?

jj Zaky, taky dík, trošku štěští z tvoji strany řekl bych..:) ? Škoda, že jsem neměl víc času, když tak večer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký sponzor mi dal upomínku, že prý tu mám dvojitý příspěvěk a vyhrožuje mi zákazem vstupu na console forum...:) ?

jj Zaky, taky dík, trošku štěští z tvoji strany řekl bych..:) ? Škoda, že jsem neměl víc času, když tak večer...

Majki, trošičku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně co dělal ten De Gea v brance jsem vůbec nepochopil...:roll: Takové pucky nesmyslně vyrážel- to by chytil do ruky i Steve Wonder..:D

Ale nebyl to z moji strany dobrý výkon, i když Berbatov 2x sám na golmana a Chicharito jednou...

Bylo to takové nějaké pomalé.. nevím proč ta hra má někdy vyšší rychlost a někdy je to tak pomalé. Stává se mi to i na onlinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně co dělal ten De Gea v brance jsem vůbec nepochopil...:roll: Takové pucky nesmyslně vyrážel- to by chytil do ruky i Steve Wonder..:D

Ale nebyl to z moji strany dobrý výkon, i když Berbatov 2x sám na golmana a Chicharito jednou...

Bylo to takové nějaké pomalé.. nevím proč ta hra má někdy vyšší rychlost a někdy je to tak pomalé. Stává se mi to i na onlinu.

Majki, mně přijde, že když máš třeba Barcelonu (mluvím o onlinu) tak jednou jsou ti hráči neskutečně pomalí a jindy zase hbytí. To je neskutečný, jednou hraješ famózně a jindy s borcem neuděláš jedinou kličku nebo akci :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Vím, že při exhibici se dá nastavit (aspoň ve 2011 to šlo) rychlost hry. A právě mi připadá, že s některýma soupeřema je to rychlé a s některýma pomalé. Tak nevím.

Jinak včera dobré zápasy Zaky. Akorát mě na....o, že v 8 lidech tě rubnu 3:1 a v plném počtu prohraju 0:1...:cry:. No co už..:D

Jak jsem tak koukal, tak tabulky nám ovládl borek. A v mezinárodní se nám dokonce seřadili oba sparťané na prvních 2 příčkách.. no toto..:wohow:

Kluci co s tím Lupeni7? Máte ho už někdo v kontaktech? Jestli ne, tak bych navrhoval smazat ho. Akorát zbytečně zabírá jeden manšaft. Ale přitom proevo hraje, tak nevím, proč si nás nepřidá...

Jo a jinak info pro Vás- nesmíte mít tady na foru 2 příspěvky za sebou během 48 hodin, jinak dostanete upomínku. Máme tady nějakého nového ambiciozního Juniora Moderátora, který to rozdává...:D Akorát nevím, při kolika upomínkách vás odsud vyhodí..:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu