Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Levnější upgrade PC.


Wikin

Recommended Posts

Zdravím všechny na CF,

Mám určitý dotaz, na Vánoce jsem si chtěl upgradnout moje dosavadní PC s tím , že si v něm nechám pouze graf. kartu ( ASUS 560 Ti GTX OC ) a Zdroj (550W).

Původně jsem chtěl do PC narvat více peněz, ale z finačních důvodů se musí krotit.

Čili chtěl bych požádat o nějaký navrh na upgrade PC ( Procesor , RAM , Windows 7, Zakl. Deska ) Harddisk si asi prozatím nechám dosavadní ( 4 roky starý - 500GB SATA II )

Od PC bych požadoval rozjětí např: BF3 třeba na Medium či High.

Investovat bych tedy chtěl cca 10 500,- +,-

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTX560+Core i5 2500k rozjede battlefield 3 na ultra úplně v pohodě osobně odzkoušeno u kamaráda,má HTPC u televize,aož mu závidím a říkám si proč mám PS3 :-D

Fakt ? Já myslím i někde jsem četl že GTX560 s i5 nemůže dát na 1920x1080 rozlišení BF3 na ultra kde to bude vše plynulý. Ale pokud ano, tak jsem nadšen

Jen se chci zeptat i do okolí, jestli můžu pro tuto sestavu udělat víc, aby mi to hodilo třeba více fps, nebo už je to pouze v grafické kartě ,

ThanX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hraju s athlonem X4 3.0GHz kterej nemá ani L3 pamět a s grafikou Radeon 5850 1GB s rozlišením 1920x1080 na high a FPS mám 40-50 v průměru takže s tvojí sestavou by si to dal na high naprosto plynule, na ultra by možná byl kvuli grafice pokles FPS kolem těch 40-50 ale víc jak 60fps stejně nepoznáš ;) takže i tak je zbytečný mít 120fps a zkaženej zážitek z hraní ;) ale volba je na tobě...já ti jen poradil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro zajímavost, viděl jsem video na yt z amerického pravidelně postujícího channelu o novinkách v hw světě a borec ukazoval bf3 all maxed, rozlišení 2560x1600 s kartami ASUS MARS II (GTX 580 x2) zapojenými ve SLi režimu (v české republice by nás tato kombinace dvou marsek II vyšla na cca 70 000 korun) a fpska mu balancovali mezi 30-120 fps, pokud se objevilo hodně kouře, padalo to k 18 fps, takže mi neříkejte, že mu to na i5 2500k a GTX 560 Ti pojede na ultra,možná v nižších rozlišeních ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jasný, že mu to spadne když vleze do kouře... jen říkám, že s mím PC hraju na high a nemám stím problém a je trochu rozdíl hrát 1920x1080 a 2560x1600.

a tohle bylo na youtube a 40FPS je podle mě v pohodě hratelný

Testing out Battlefield 3 at Max Ultra settings on my PC.

My PC specs:

AMD Phenom X6 1100T 3.4ghz

Asus M5A78L-M/USB3 Motherboard

8 GB Kingston DDR3 1333 PC10660 Memory

2 TB Serial ATA Hard Drive

Asus nVIDIA 3D GeForce GTX 560 TI 1Gb TOP Graphics Card 900MHz-925MHz

OCZ ZS Series / 750W / PSU PC Power Supply

1280x720 Ultra Settings

Without Fraps: 50-60fps

With Fraps : 45-50 fps

1920x1080 Ultra Settings

Without Fraps: 40-45fps

With Fraps : 30-35 fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulldozery nebrat. AMD o těchto procesorech hlásalo, jak budou mít vysoký výkon a předčí výkon ostatních procesorů, nicméně se jim to již jako tradičně nepovedlo. V mnoha testech měl dokonce Intel Core i5 2500K srovnatelné ba i vyšší výsledky s nejvýkonějším Bulldozerem (AMD FX8150). Oproti předchozí generaci AMD procesorů Phenom II X6 je rozdíl ve výkonu nepatrný. Pro zajímavost, Intel Core i7 2600 (2600K) má TDP 95 W, Bulldozery 125 W, nedejbože kdyby jsi se rozhodl taktovat. To by ti sežralo koberec i s podlahou.

Závěr: Být na tvém místě, radši beru Intel Core i5 2500K (K - otevřený násobič) nebo si připlatím a vezmu Intel Core i7 2600(K). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu