Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XGB3 hry hlásí chybu "Unreadable disc"


x-t-rAy

Otázka

Mám xbox s flashem LT 2.0, na kterém bez problému běží všechny hry až na XGB3. Zkoušela jsem Vocassín's Creed Revelations a CoD Modern Warfare 3, dokonce jsem to jak *** stahovala a vypalovala víckrát, ale pokaždé to samé-po cca 3o minutách hraní mi ta bílá krabice vyhodí hlášku "UNREADABLE DISC"

Vypalovala jsem na Emtec double layer, rychlost vypalování 2.4x, nejnovější ImgBurňákem a postupovala jsem podle návodu tady na fóru.

Takže pánové, poraďtě..

post-16222-14687158664386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
rAy;1188766']V tom případě objednám Verbatimky a pozkouším.. Je tu ještě nějaká další možnost' date=' jak to řešit (kdyby Verbatim nepomohly) ?[/quote']

Pokud ještě nepoužíváš mechaniku Lite-On s upraveným FW pro vypalování XGD3 záloh, tak je to poslední šance na úspěch, jinak opravdu ten RGH je pro offline hráče nejlepší volba a úplně se vyhneš vypalování DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rAy;1188726']Mám xbox s flashem LT 2.0' date=' na kterém bez problému běží všechny hry až na XGB3. Zkoušela jsem Vocassín's Creed Revelations a CoD Modern Warfare 3, dokonce jsem to jak *** stahovala a vypalovala víckrát, ale pokaždé to samé-po cca 3o minutách hraní mi ta bílá krabice vyhodí hlášku "UNREADABLE DISC"

Vypalovala jsem na Emtec double layer, rychlost vypalování 2.4x, nejnovější ImgBurňákem a postupovala jsem podle návodu tady na fóru.

Takže pánové, poraďtě..

[ATTACH=CONFIG']15187[/ATTACH]

mám lite-on s novým FW, používám verbatim, rychlost zápisu 2,4 a u MW3 mi to už dvakrát tuto chybu hodilo taky....

zkus hrát z HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam tu stejnou chybu ukazuje mě to to stejne a vypalil sem to podle navodu rychlost 2.4 na verbatimku a hra me nejde vubec pustit pustim chvilku černo a pak se objevi tady ta tabulka jak nekdo radil RGH co to presně je ?

http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám xbox flashnutýna LT 3.0, iHas mechaniku s Burner Max a poslední dashboard. když přes img burn vypálím XGD3 hru tak mi xbox napíše Disc unreadable, nevíte co s tím?

Máš do image před vypálením vložena Topologická data, která Flash 3.0 pro AP25 (XGD3) vyžaduje ? Dá se to vložit přes ABGX 1.06 nebo Xbox Backup Creator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mero pouzivas uplne blbosti

to ze tady nekdo pise ze jde palit jen na verbatimky a ze napr forza 4 umi palit jen jedna mechanika je blost plalim to na dvd s nazvem esperanza ze zlevnenky a forzu 4 sem rozjel v pohode ten komu xgd3 hry hlasi Unrecognizeable disc. a ma LT 2.0 tak ma tichej update a aby ste ty hry rozjeli stači kdyz si stahnete horizont a sezente si flashuv v obchode 4gb flashka 199kč strcite ji do xboxu naformatujete ji date ji do pc pustite horizont a zestranyk xbox 360 updater si stahnete update vlozite na tu flasku a flasku pak date do xboxu a hra se vam spusti ale kazda stazena hra ma jine ID ja sem napr rozjel forzu 4 az na 3 update http://www.xbuc.net/ a takhle to delateu kazde hry stahnete novou hru co ma xgd3 a najdete si na ni update fixnete to do flashky presprogram horizonta flasku vlozitr do xboxu a hra vam pojede a aby ste tam tu flasku nemuseli mit furt staci si ty udpaty na flashe kopirovat do xboxu primo nakej abchx nebo co to je za blbost je pro zoufalce a na xgd3 hry stejne zatim jeste ani neni rozjizdim vsechny xgd3 hry co zatim vyšli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mero pouzivas uplne blbosti

to ze tady nekdo pise ze jde palit jen na verbatimky a ze napr forza 4 umi palit jen jedna mechanika je blost plalim to na dvd s nazvem esperanza ze zlevnenky a forzu 4 sem rozjel v pohode ten komu xgd3 hry hlasi Unrecognizeable disc. a ma LT 2.0 tak ma tichej update a aby ste ty hry rozjeli stači kdyz si stahnete horizont a sezente si flashuv v obchode 4gb flashka 199kč strcite ji do xboxu naformatujete ji date ji do pc pustite horizont a zestranyk xbox 360 updater si stahnete update vlozite na tu flasku a flasku pak date do xboxu a hra se vam spusti ale kazda stazena hra ma jine ID ja sem napr rozjel forzu 4 az na 3 update http://www.xbuc.net/ a takhle to delateu kazde hry stahnete novou hru co ma xgd3 a najdete si na ni update fixnete to do flashky presprogram horizonta flasku vlozitr do xboxu a hra vam pojede a aby ste tam tu flasku nemuseli mit furt staci si ty udpaty na flashe kopirovat do xboxu primo nakej abchx nebo co to je za blbost je pro zoufalce a na xgd3 hry stejne zatim jeste ani neni rozjizdim vsechny xgd3 hry co zatim vyšli

Tady je někdo chytřejší než c4eva:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

neslisim: Ne všichni si tady přejou být zabanováni, k čemuž tenhle tvůj neoficiální způsob pravděpodobně povede. Ví se o tom, že to tak jde, ale bylo to používaný jen jako berlička pro lidi, kteří už stejně mají flag, než vyjde LT+ 3.0. A Abgx už je...

tak jsem to prohnal Abgx 1.06, v něm všechno v pohodě ale xbox pise Unrecognizeable disc.

Zkontroluj vypálenou hru v kprobe2 hoď sem výsledky. Kde jsou ty Verbatimky vyrobený?

Jak to je stim ID?Nejak se to meni,nebo jak to ze vetsine lidi to tady nejde spustit? :)

Jaké ID myslíš? Já mám LT+ 3.0, iHAS, používám verbatim a nestalo se mi, že by jediná hra nešla spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na zpravne vypaleni xgd 3 her je zapotrebi

1) upravene topologicke data v iso pres abx 360 v 1.6

2) pro lepsi vypaleni vypalovacku Ihas s upravenym fw Burner Max

3) v mem pripade preferuji program na vypalovani a to CloneCD v 5.3.1.4

(ImgBurn mi haze unreable disc a v CloneCD mi hra jede)

(vypaluji na NEwerbatimky ale na Aone Plus DVD+R DL 8x pri rychlosti 4x

takze vam co hry nejedou zkuste si upravenou hru vypalit pres CloneCD a uviidte :-) dnes jsem se presvedcil ze ne vzdy tomu tak je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A proboha naučte se už kontrolovat vypálené hry v kprobe2! Alespoň prvních pár kousků, nebo když vidíte, že máte problémy. Protože i když je hra vypálená a jede dobře, tak pokud kvalita vypálení není dostatečná, i to u XGD3 her může vést k banu! Už asi 5x jsem tady radil někomu, komu hry nefungovaly, aby sem hodil výsledky z kprobe2, ale dotyčný se na to vždycky vykašlal, pak je těžký radit.

http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-i-burn-check-xgd3-using-imgburn-2-5-6-0-kprobe-2-a.html

Tady je návod pro vypalování v imgburn a kontrolu v kprobe2 i s tím, jaké by měly být výsledky, aby se dalo DVD považovat za dobře vypálené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak jsem si Dlaho vzal tve rady k srdci a podle navodu jsem si presne bod po bodu nastavil imgburn a vypalil BATMANA ARKHAM CITY (s upravenyma topologickyma datama)

a po vypaleni jsem to projel v Kprobe2 a vysledky moc nemile :

Date : 16.1.2012 20:37:52

Model : 4-0-0-0 D:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , RICOHJPND01C [Ricoh Company Limited]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267023

Sampling count : 250301

Errors : 0

PI Max : 76

PI Average : 10,24

PI Total : 320707

PIF Max : 18

PIF Average : 0,73

PIF Total : 22916

post-36807-14687159086593_thumb.jpg

podle jeho mam trochu vyssi skoro vse jeho nastaveni :

PI MAX should be 100 or less & PI Average should be 5 or less

PIF MAX should be 4 or less & PIF Average should be 0.20 or less

Nero Score should be no less than 90

a hlavne ze mi tu hru xbox neprehraje hodi hlasku unrecognized disc a koncim tak mi rekni v cem delam chybu ? prece jediny co mam jinak je to ze nevypaluji na Werbatimy tak to prece nemuze byt tim .

vypalim si to v clone cd a pak to projedu znovu kprobe2 a vyhodim tu potom k porovnani vysledky protoze pres clone cd mi hry jedou resp Driver San Francisco vice jsem jich nezkousel takze ted jdu na Batmana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jo, ty výsledky nejsou nejideálnější, to PI ještě jakž takž jde, ale hlavně PIF bych se bál, já mám většinou PIF average pod 0.1 a maximum 2 (a to s maximálně dvojitým výskytem v grafu). Jinak PI max kolem 50ti a average kolem 2.

Ono to pravděpodobně bude právě tím, že nemáš Verbatimky, žádný jiný media nejsou tak kvalitní jako Verbatim (made in Singapore). Zkus trochu experimentovat s rychlostma vypalování. Mě třeba vypaluje mechanika líp rychlostí 4x (zapnutý OPC) než 2,4x.

Můžes ještě taky experimentovat s nastavením mechaniky, iHAS má spoustu featurek jako Force Hypertuning, Onlyne Hypertuning, SmartBurn,... A různým lidem to jede s různým nastavením různě dobře, není na to moc univerzální návod. Taky se doporučuje, když to dělá problémy, před každým vypálením smazat OPC historii mechaniky. Všechny tyhle featurky jdou nastavovat přímo z ImgBurn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak jsem to zkusil v tom clone cd a stejne taky to hodilo unrecognized disc tak nevim jako takhle exprimentovat a vyhazovat dvd za dvd se mi nechce kdyz je v tom tolik promenych ja mam rgh a jsem za vodou krasne si to vse spustim z hdd a nebudu nic vypalovat dokud nekdo neupresni presne nastaveni nebo lepsi postup.

jedine co jeste udelam tak je to posli mi co mas vse nastavene ty v imgburnu udelam to dle tveho nastaveni v ATAPI iHAS124 B AL0S (tu mam ja) a co mas vse u ni nastavene na enabled ?

a kde najdu v tom grafu nero score ? nastavim si mechaniku dle tve Dlaho a koupim jednu Werbatimku DVD + R DL a vypalim to tak nastavene jak posles ty a uvidime.

Vysledek v Clone CD :

Date : 16.1.2012 21:44:57

Model : 4-0-0-0 D:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , RICOHJPND01C [Ricoh Company Limited]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4173808

Sampling count : 244673

Errors : 0

PI Max : 58

PI Average : 10,21

PI Total : 312600

PIF Max : 9

PIF Average : 0,50

PIF Total : 15361

post-36807-14687159089312_thumb.jpg

a stejne to v xboxu nespustim .... tak jedine to nastavit a vypalit na werbatimu jak to mas nastavene ty....

koupim jen jednu na test a pak dam sem posledni vysledek na werbatimce tak snad jak to mas ty to pojede taky kazda v poradku.... kdy se asi tak dostanes k pc jeste dnes ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nero score v grafu Kprobe2 nenajdeš, to počítá program co je právě k Neru, ale kprobe2 je údajně stejně přesnější. Věřím, že s verbatim nebudeš mít žádný problém. Jak se dostanu k mýmu PC, tak si všechno nastavení opíšu a pošlu to sem. Jinak jedna Verbatim se moc nevyplatí, já kupuju po 10ti, pak je cena kolem 25Kč za jednu, ale jestli to chceš jenom na jeden test, tak chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže moje nastavení:

80518245.png

Tady klikni na vyznačenou ikonu, potom vyber lite-on a můžeš nastavovat různý featurky mechaniky.

Já mám

  • Force Hypertuning - DISABLED
  • Online Hypertuning - ENABLED
  • Overspeed - DISABLED
  • SmartBurn - ENABLED
  • A ještě tady můžeš vyčistit OPC historii (Clear OPC history), tak to kdyžtak udělej než začneš a potom určitě neuškodí, když powercykluješ mechaniku (vypnout PC, odpojit z elektřiny, počkat tak pul minuty, zapnout PC

Pak jdi do Tools -> Settings a tady musíš zaškrtnout akorát "Perform OPC before write". Obrázek:

36162568.png

Jinak všechno nastavení ImgBurn mám defaultní.

Pak tam strč verbatimku (až budeš kupovat, kup radši made in Singapur) a vypaluj rychlostí 4x.

P.S.: Ještě se můžeš pro jistotu ujistit, že máš nastavenej book type na DVD-ROM, což ale skoro určitě máš, jinak by jsi asi nevypálil nic funkčního. Ale pro jistotu, je to ta ikona napravo vedle té na prvním obrázku.

Tak hodně zdaru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu