Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps3 vs. xbox


pemier

Otázka

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

nevim nezastávám se jak PS3karů tak XBOXárů každá konzole má neco do sebe... ja mam PSka (koupili mi je rodice k vanocum) kdyby bylo na mě tak bych si radši koupil xbox(asi jen ale kvůli GoW 1,2,3 a Fable 2,3) každopádně sem rád i za PS3 tohle je pak už věc názoru a gusta co by sis rád zahrál )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle exkluzivit no, já si radši vyberu samotné Halo 3 před celou sérii Killzone, Uncharted atd, protože mě to prostě baví víc a jsem velkej fanda no. Je to věc vkusu...

šak o tom mluvím, Halo 3 je exkluzivita...já jsem si vybral ps3 jen kvuli serii Uncharted a God of War, ostatní exkluzivity mě moc nezajímají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prave ,ale dneska se da sehnat slusne pc okolo 6-8tisic kde ti tohle bezi a taky slusne .)

To je kec :) a i kdyby tak jak dlouho poběží slušně než bude potřeba upgrade, já si konzolu pořídil místo upgradu pc do kterého bych dal minimálně 12 000, takhle jsem za 4 000 vysmátej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?eid=104140

Nepocital jsem jen bednu ono se da jinak vybrat i levneji treba i pres aukro si koupis hotovou sestavu / sice treba pouzitou,ale muze byt.

Jeste v zaruce a nebo koupis uplne novou,ale za hodne zajimave penize.Je hodne moznosti.

Tak si nemyslim,ze by neslo sehnat slusnou sestavu.

Priklad : Aukro

Procesor :

AMD X2 sezenes 1500 kc

grafika : HD4850 DDR3 512 MB sezenes 1500-2000 kc

Pameti : 4GB Pameti DDR3 - 1000 kc max.

Zdroj max. 1000 kc Seasonic 500W (nove z kramu)

Deska : AM3 do 1500 kc ... treba ASUS Asus M4A88T-M - AMD 880G : http://aukro.cz/asus-m4a88t-m-amd-880g-i1960408655.html

A pak nejakou bednu do 1500 kc.

Co se tyka zapojeni da se lekce propojit pc s TV HDMI , DVI ..atd. cena za komlplet : 7500 kc !!! A to se da nekde ubrat,nekde pridat.

Zalezi na jedinci teoreticky se da se sehnat dobre pc v rozmezi : 6000 - 7000 kc a ver,ze vykon treba HD4850 bude na dnesni hry bohate stacit.

A vesele pohrajes na 1080p na 40-50 snimku. A s porovnani s nekteryma hrama je to fakt rozdil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je kec :) a i kdyby tak jak dlouho poběží slušně než bude potřeba upgrade, já si konzolu pořídil místo upgradu pc do kterého bych dal minimálně 12 000, takhle jsem za 4 000 vysmátej..

Přesně ! Mám 5 let starý PC - Upgradovat bych musel vše (Ram,Grafárna,Procesor) - 12000,takhle si krásně koupím Xbox za 4000 až 5500 s Livkem a krásně hraju pecky v HD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pristi rok ? Dokud tady bude PS3 a Xbox360 tak se hry nikam ve vykonu nepohnou ani vyrobci grafik toho tolik neukazali.

Fakt ver,ze kdyz nekde splasis do kompu slusnou grafiku typu

HD4850 DDR3 512MB tak ti pocitac poslouzi na hodne dlouho. ( Tohle je bezkonkurecni za ty prachy vs vykon !!!)

Cele co dela pc vykonem je jen o grafice a postaci na to i Amd x2 ... pred rokem jsem stavel tatkovi pc k narozeninam a akorat jsem mu dal svoji grafiku

HD4850 a jede vsechno na plno FullHD 1900x1080 ... bez sekani.Nedacno jsem mu tam dal auta a jak to jede.

// Jsem se pobavil ... v HD !! :D .. ono to presneji neni HD ,ale 720p a max.je to roztazeny a vyhlazovani u takovych her ani nemluve.

Vykon PS3 a vykon Xbox360 je asi jako vykon HD2600 a nebo GeForce rady 7000 ... mozna je to tam pouzito.Takzvane ze vykon techto grafik bylo z dob kdy vysel Tomb Raider Underworld.

PS3 grafika : Postaveno na čipu NVIDIA NV74 (Řada NVIDIA GeForce 7800 GTX)

Xbox ma cip od Ati : ATI R500 Xenos

http://doupe.zive.cz/ps3/xbox-360-vs-playstation-3-z-pohledu-hardwaru--kdo-bude-rychlejsi/sr-1-sc-114-a-121093

Proto kdyz to jde si radeji hru zahraju na pc ,pac take na pc jednoduse lepe vypada a az kdyz je to nejaka exlusivni hra.Tak potom si ji rad zahraju na ps3, po pripade na Xku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Výkonnově jo, ale optimalizace her na konzole a na pc je někde jinde, tohle je tenhle podzim ještě dostačující sestava, ale co příští rok?

Než vyjde nová generace konzolí, která nastaví laťku opět vysoko, tak bude takový počítač stačit. Většina her zase taková extrémní nároky dneska nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fajn, :) já si koupil xko hlavně kvůli forze, a sportovním hrám(fight night,mma atd..) Ale to už se tu řešilo..Už jsem si navykl na hraní na konzoli a neměnil bych...

Zajímavé je, že než jsem si koupil xbox a měl jsem dostačující PC tak jsem byl celkem odpůrce konzolí.. :D

K tomu HD, vždyt xbox má možnost nastavení rozlišení 1080p a to je Full HD ne?Nebo jak to teda je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FullHD zobrazeni je jen pouze obraz ( rozliseni ) Hra samotna,ale fullHD nikdy nejede ... muze treba 1200x700 nebo 1000x700 ( jak jsou ty hodnoty) A pak je to nazoumovano a vypada to hruzostrasne,ale nekdo si aspon trochu umi poradit.

Uncharted , God of war ,kdyby tohle dali na pc ... normalne by me schorela grafika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu