Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupe 3DS bundle s Mario 3D


peterSweter1468624034

Otázka

Zdravim,

procital jsem vse mozne, ale chci se zeptat. Zvazuji koupi bundle se Zeldou nebo Mariem (spise Mario, jak tady nekdo psal Zelda vypada jak rakev :)). A mam par otazek:

-Jakou flash kartu nejlepe poridit pro DShry? Znam je, ale spise me zajima obecna praxe?

-Musi se ds romky nejak patchovat nebo staci jen kopirovat?

-Kolik se pohybuje cena NES clasic jako je Mario Bros atd na tom jejich virtual shopu?

-Jakou kapacitu SD max podporuje 3DS?

-Videl jsem ten mobil ktery podporuje 3D a bylo to faj, ale slo to videt jen z jednoho uhlu, jak je na tom 3D?

Diky vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

takže možná si koupíš kartu s FW 1.0,který jede jen na 3DS 2.1,ale na 3.0 nepojede,tak raději po koupi updatuj na FW 1.1,který už na 3.0 pojede,možná si koupíš kartu s FW 1.1,ale přesto to zkus,protože každá ta karta ma jiný FW(1.0 a 1.1 bylo obrazně) a možná existuje ještě novší,a teprve pak updatuj konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat na jedno protozě mám v tom mám trochu zmate.

1, když si koupim 3DS s mariam land tak budu mit verzi FW 2.2 takžě budu potřebovat flash kartu na ktere budu nahrán FW 3.0.

2 ,Pokud tam bude FW 2.1 tak tu kartu budu muset někomu poslat nebo aktualizovat na starém DS?nepomuže ani stahnuti noveho Fw ze stránek výrobce a nakopirovani na SDcard

děkuji Vám moc za odpověd moldovci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.když si koupiš 3DS mariem land,dostaneš 3DS s FW 2.1(pokud tam hodíš maria,budeš mít 2.2,tak ho tam neházej zatím)

pokud budeš kupovat acekard z wigishopu tak ti ji upgarduji na FW 2.1 nebo možná i 3.0,zeptej se jich,pokud na 2.1,tak ji po koupení upgraduješ na 3.0,a pak upgarduješ 3DS na 3.0,petersweter,kupuj z wigitelu acekard,pokud chces r4,tak hledej tento vzhled karbičky

post-15704-14687158730366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu